Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Gość
Gość

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Nie 18 Lip - 11:58
NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH 8e7516a6214c0548965ca6f337fc18fa

Sophie planowałem wystawić już od paru lat, jednak albo mi edycja się nie zgadzała, albo ustępowała innym piosenkom, aż Eyida wystawiła ją w anonimowej w PdF. Jako, że akurat mamy edycję taką a nie inną postanowiłem podzielić się tym mega bopem, który towarzyszył mi na większości imprez. No i zresztą chciałem w końcu wystawić Zosie bo jest bopem, a ten utwór jest jednym z moich fav all time od niej no i tęsknie za nią strasznie. Nie dbam o wynik.. chciałam się tym podzielić tylko.



NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH 741cd00978827542d624461909b2a3e1
Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Pon 19 Lip - 21:44
Za dużo melodii, za mało tekstu w tej piosence. 🙄 Nie przypadło mi kompletnie do gustu.

5/10

Dawid nie lubi tego postu

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Pon 19 Lip - 23:21
Mnie za to bardzo podeszło, przesłuchałem ze sporą przyjemnością. Spodziewam się, że większość utworów z tej edycji to będą energiczne i rytmiczne, ale jednak standardowe popowe utwory. Miło usłyszeć dla odmiany taką typowo imprezową elektronikę, a do tego w dość lekkim i przystępnym wydaniu. Na co dzień bym tego raczej nie słuchał, ale pod kątem tej edycji bardzo mi się ten wybór podoba.

CB93 lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Wto 20 Lip - 20:15
Super propozycja.

CB93 lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Sob 24 Lip - 23:34
ŚWIETNA PIOSENKA PROSZĘ CIĘ ZOSTAŃ

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, KarolStark, Łosoś and Sebek lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Sob 24 Lip - 23:35
ZABCIU KOCHAM CIE NIE USUWAJ

Dawid, KarolStark, marjuz, Łosoś and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Sob 24 Lip - 23:35
PROSZE NIE USUWAĆ ZGŁOSZENIA. PODNOSI POZIOM. #freeSOPHIE zasłużyła na memoriał, a nie usunięcie

KarolStark, marjuz, Łosoś, Sebek and CB93 lubią ten post

avatar
Gość
Gość

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Sob 24 Lip - 23:37
o matko Krokodyle łzy Krokodyle łzy
Sponsored content

NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH Empty Re: NORWEGIA: SOPHIE - Nothing More To Say / EEEHHH

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach