Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznałbyś/przyznałabyś Hiszpanii?

0 - 0%
0 - 0%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 14%
2 - 14%
1 - 7%
2 - 14%
0 - 0%
6 - 43%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pią 24 Lut - 21:24
HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Img_0829


Zwycięzcą kontrowersyjnych preselekcji w gorącej Hiszpanii okazał się być Manel Navarro. W Kijowie zaprezentuje on:



:spain: Do it for your lover :spain:
Live



Sometimes is hard to say whatever you were thinking
Sometimes is hard to do whatever you wanna do
Sometimes is even worse to wake up every morning
Hearing the awful sound that sounds on the radio every Sunday

Do it for your lover, do it for your lover
Baby, clap your hands and do it for your lover
Do it for your lover, do it for your lover
Baby, clap your hands and do it for your lover
Do it for your lover, do it for your lover

Do it for those you ever care and love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
And love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love

Raise your head, don't lay down with the sorrow
Just open a door and you will see what comes tomorrow
So don't be afraid 'cause at the end everything is gonna be OK
'Cause I wanna see you acting like you just don't care
And I say

Do it for your lover, do it for your lover
Baby, clap your hands and do it for your lover
Do it for your lover, do it for your lover
Baby, clap your hands and do it for your lover
Do it for your lover, do it for your lover
Do it for those you ever care and love

Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
And love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
And love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love

Just do it, just do it
Just do it for your lover
Just do it, just do it
Just do it for your lover
Just do it, just do it
Just do it for your lover
Just do it, just do it
Just do it for your lover

Do it for your lover, do it for your lover
Baby, clap your hands and do it for your lover
Do it for your lover, do it for your lover
Baby, clap your hands and do it for your lover
Do it for your lover, do it for your lover
Oh no, just do it for your lover
Do it for those you ever care

And love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
And love
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
Oh baby, just do it
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
Oh, babe, just do it, just do it, just do it
Lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, lover
Lo, lo, lo, lo, love
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pią 24 Lut - 23:45
Przeglądałam Wasze rankingi i pewnie będę w osamotnieniu z moją...ósemeczką dla tej piosenki :roll:
Pozytywnie, lekko, przyjemnie buja no i najważniejsze..ten ambitny, głęboki refren! <3 Urzekła mnie ta hiszpańska propozycja, nic na to nie poradzę, siła wyższa.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pią 24 Lut - 23:56
Nie rozumiem Hiszpanów. Mieli LeKlein, Maikę, Paulę Rojo, od biedy nawet tę nieszczęsną Mirelę. A wybrali Manela. Taką głupio wesołą piosenczkę, momentami sprawiającą wrażenie, jakby chcieli skopiować zeszłorocznego Frans'a. Nie chciałbym zobaczyć ich wysoko, ale czuję, że w wysłaniu takiego gniota jest metoda.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pon 27 Lut - 19:17
na yt i innych forach wylewają na tę piosenkę kubły pomyj. Jak dla mnie nie jest aż taka okropna. Jest po prostu nudna, powtarzalna i przede wszystkim tania.
Przynajmniej w tym roku Hiszpania nie będzie PONOWNIE ostro overrated przez wszystkich ;d
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1253
Wiek : 23

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pon 27 Lut - 22:05
Gdyby Hiszpanie zamiast robić cyrk z preselekcjami wybrali wewnętrznie, to Hiszpania miałaby dużo pozytywniejszy odbiór u społeczności. Bo ta piosenka to nie jest żaden gniot, piosenka solidna i wpadająca w ucho, choć ejdnak ostatnio na Eurowizji piosenek wakacyjnych nie było. Tekst Hamletem też nie jest, ale Manel w pojedynku hepi bojów z Austrią moim zdaniem wygrywa. Ja już widziałem jak Jamala wywijała fikołki podczas jego piosenki, więc mogę spodziewać się wszystkiego. czyli lepszej pozycji od Barei
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Wto 28 Lut - 23:04
Jak dla mnie nudna, powtarzalna i nie ciekawa. Aż tak zła jak wszyscy piszą to nie jest, ale dobra też nie. Nie powinna wygrać. Wolałbym Leklein, albo Mirelę.
Mam nadzieję, że będzie na końcu.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Sro 1 Mar - 21:03
Smuci mnie ten cały hejt na Manela. Zastanawiam się na ile ludzie umieszczają tę piosenkę na samym dnie listy z zawiści, a na ile rzeczywiście jej nie lubią.

Dla mnie to taki trochę guilty pleasure, bo zdaję sobie sprawę, że piosenka nie jest zbyt dobra. Kompozycję określiłbym jako dość tandetną, a refren jest irytująco powtarzalny, ale mimo wszystko jest wakacyjny nastrój, jest fajna gitarka i generalnie miło się tego słucha i mam pozytywne odczucia.

A przede wszystkim: wszystko lepsze niż Mirela. :roll:
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Czw 9 Mar - 22:35
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pią 10 Mar - 0:29
Ten tekst, szczególnie w refrenie, jest tak skomplikowany, że aż się pogubiłem...
Jedna z denniejszych piosenek w tym roku. Oglądałem hiszpańskie preselekcje i mieli dwie dobre piosenki do wyboru, bili się o dwie (wg mnie) najgorsze z całej stawki, a i tak wybrali gorszą z nich. Hiszpanio, opamiętaj się... jak z Barei nic nie ugraliście (niesprawiedliwie) to z tym waszym lowelasem możecie co najwyżej scenę w Kijowie posprzątać!
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pon 13 Mar - 18:04
Nie jest to słaby utwór. Lubię utwory z gitarą, ale są lepsze utwory tego typu. Ta piosenka jest zbyt trywialna. Jeden z najbardziej banalnych wyborów w tym roku. Plus za to, że jest dosyć chwytliwy.
Do it for your lover, Do it for your lover, Do it for your lover, Do it for your lover, Do it for your lover, Do it for your lover...
Lo owa lo lo lo lo lo lowa.
5/12
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Pon 20 Mar - 0:15
Nie nie nie... 3 razy nie, może w tym roku Niemcy nie skończą znowu na ostatnim miejscu. Mam alergię na "utwory" tego typu. Jedynie pierwsza zwrotka brzmiała dla mnie nawet zachęcająco, potem było jednak zdecydowanie gorzej. Najsłabszym elementem hiszpańskiej propozycji jest bez wątpienia refren. Dawno nie słyszałem tak "rozbudowanego" i irytującego refrenu.

1/12
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Sro 3 Maj - 17:50
To jest słabe. Nie dlatego, że nie wygala Mirela czy ktoś inny, po prostu piosenka jest w stylu "hitów" na wakacje których potem nikt nie pamięta.
1/12 (szkoda że nie można dać 0/12)
Wasil2
Wasil2
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 39
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : Warszawa

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Sob 15 Cze - 18:35
Najgorsza piosenka eurowizyjna jaką sobie przypominam..
Sponsored content

HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover Empty Re: HISZPANIA: Manel Navarro - Do It for Your Lover

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach