Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji cypryjskiej?

0 - 0%
1 - 17%
1 - 17%
2 - 33%
2 - 33%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 6
+2
Dastame
Yngwie / admin
6 posters
 
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CYPR: Andromache (Ela) Empty CYPR: Andromache (Ela)

Pon 3 Sty - 14:01
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
:cyprus: Cypr za reprezentantkę kraju na Eurowizji w Turynie wybrał wschodzącą gwiazdę Andromache z utworem Ela

CYPR: Andromache (Ela) AVvXsEgYgYYb1TJ6rXfg4UraiJO5kH15JHYc96k84fIgXq1QAMdxd-4k0OFzkJXkb5FR_wgYjtpkJipi4Q1mXiaD80Bn7KTwZESRbE8yacKgRQvOOT66fhxdxlZ2cOQ84jKmjQPEm3rBTNdzYLi8rYBNbMCabtEsKBgIPOx3haHfVRlvcpjXmSbAfVl638QKFA=s16000

Andromache czyli Andromachi Dimitropoulou to 27 letnia grecka piosenkarka urodzona w Niemczech ale dorastająca w Grecji. Popularność zyskała udziałem w The Voice Greece w 2015 roku, nie wygrała programu lecz podpisała po nim kontrakt z wytwórnią Panik Records. Jej piosenkę Eurowizyjną "Ela" skomponowali Alex Papaconstantinou (twórca chociażby Fuego czy Replay) ale także m.in. znany wszystkim reprezentant Azerbejdżanu na Eurowizji 2009 - Arash.
:cyprus: ANDROMACHE - ELA :cyprus:

(oficjalny teledysk)


ANDROMACHE - ELA:

CYPR: Andromache (Ela) Esc_cyprus


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Pią 18 Mar - 23:35, w całości zmieniany 12 razy
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Pon 3 Sty - 14:33
:scyprus: Pewne jest to że telewizja wybierze reprezentanta wewnętrznie
:scyprus: Grecko-amerykańska piosenkarka Evangelia potwierdziła, iż wysłała kilka piosenek do cypryjskiego nadawcy publicznego i teraz czeka na odpowiedź. Zgłaszała się najpierw też w Grecji lecz została odrzucona.
:scyprus: 10 dni temu od tej samej wokalistki ukazał się nowy teledysk do piosenki "Fotia" w duecie z inną reprezentantką Cypru na Eurowizji - królową Eleni Foureirą >zobacz tutaj< czyżby to miało zwiastować jej wybór?
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Sro 9 Mar - 16:52
Odbyła się premiera utworu. Cypr będzie reprezentować Andromache z utworem "Ela".

https://panikmusic.gr/andromache-ela-cyprus-eurovision-andromaxi-kypros/ - teledysk

Teledysk na yt pojawi się w piątek

.....................................


CYPR: Andromache (Ela) Laura-poldvere-laura

Aleks and Wilk lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Czw 10 Mar - 1:17
Ojjjj bardzo mi się :scyprus: Cypr podoba - nie ukrywam, że doceniając bosskie "Fuego" i "Replay", kolejna propozycja w tym schemacie raczej nie wywołałaby mojego entuzjazmu, jako że już nieco osłuchał mi się ten format. Szczęśliwie "Ela" nie jest w tym stylu - oczywiście słychać w tym rękę Alexa P i Arasha, jednak sam utwór posiada bardzo wyraźny refren (czego raczej się nie spodziewałem, więc tu in plus) i dość mocny klimacik tamtejszego rynku muzyki popularnej (akurat w tym wypadku wyszło to na plus).

Jednym słowem - bardzo cieszę się, że :scyprus: Cypr zszedł ze ścieżki tworzenia nowego "Fuego" i kopiowania "Bad Romance", bo było miło, ale już wystarczy. Czekam na to, co ciekawego zrobią z tym na scenie i liczę na niezły rezultat w maju. Uśmiech

iguś lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Pią 11 Mar - 17:25
:cyprus: Cypr w tym roku dla mnie na duży plus. W końcu coś trochę mniej fuegowskiego, przyda się oddech w tym zakresie. Ela ma w sobie zarówno subtelność, ale i swego rodzaju przebojowość. Z jednej strony zgadzam się, że można tę piosenkę scharakteryzować jako typowy przykład piosenki z greckiej Eski, ale osobiście nie słucham na co dzień ani Eski ani greckiej muzy, więc zachowuje to dla mnie jakąś świeżość. Szeroki uśmiech Jestem bardzo ciekaw majowego występu, bo Ela nie wydaje mi się być propozycją sceniczną.

8/12

Aleks lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Sob 12 Mar - 10:10
Coraz bardziej zaczynam się przekonywać chociaż moim top nie zostanie. Na plus elki, że w tym roku nie ma songa w podobnym klimacie i na pewno będzie całkiem ciekawa dla widza. Max mnie ciekawi jak ona radzi sobie na żywo, bo awans nie wydaje mi się jakoś mega pewny.
ocena końcowa - git
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Sro 30 Mar - 1:08
Pewna tradycja lambadziarska została przerwana przez Cyprus Zmartwiony więc królowe Eleni, Tamcia i Elena na zawsze w moim serduszku Serce

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Czw 28 Kwi - 20:05
Cypr po trzech latach fuego w różnych wydaniach w końcu postanowił poczęstować nas czymś zupełnie innym, ale jakże przyjemnym. Wciąż jest to utwór bardzo kobiecy, jednak spokojniejszy i bardzo hipnotyzujący. Osobiście uważam, że Andromache z dobrym występem powinna zakończyć swój udział w Eurowizji co najmniej w top10.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aleks lubi ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 204
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Czw 28 Kwi - 23:08
Bardzo mi się podoba, może nie mój faworyt, ale na pewno miło się tego słucha. Fajny vibe, który właśnie kojarzy mi się z Cyprem/Grecją, do tego teledysk w pasującym stylu. Jedynie obawiam się występu na żywo, oby się nie okazało, że będzie flop, bo nie jest to wykluczone. Niemniej jednak trzymam kciuki, bo jedna z przyjemniejszych piosenek w tym roku.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Pią 29 Kwi - 1:01
No fajnie ale jest koniec kwietnia a laska ani razu nie zaśpiewała na żywo i w ogóle jakby jej nie było. Ja w sumie nawet nie wiem jak ona wygląda bo na każdym zdjęciu wygląda jak android, który nie ma rysów twarzy. Jej głos w studyjnej też speraprowany do poziomu syntezatora IVONA.

Studyjna nawet zaczęła mi się podobać, głównie przez ostatnią fazę na greckie dźwięki, a instrumental jest tu jeden z lepszych w roku. Dla każdego coś dobrego, bo mi się podoba pierwsza część refrenu na początku po grecku, a fanom (czyli normalnym ludziom) tekst po angielsku i sylabizowanie z bitem. Trochę do nikąd co prawda piosenka prowadzi, bo to brzmi jak zapętlony 3 razy ten sam fragment, ale można polubić.

Utwór jest jednak flopogenny, bo za taką krajową radiówkę we własnym języku jurorzy lubią karać, a nikt za bardzo za tym nie szalaje, co może się skończyć przeoczeniem przez widzów. Na scenie można to i zaprezentowac w długiej sukni jako balladę, a można kręcić dupskiem z czterema tancerkami. Pewnie będzie po środku, ale może być też nijak, więc o pewnym awansie raczej nie ma mowy. 6/12

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid lubi ten post

Sponsored content

CYPR: Andromache (Ela) Empty Re: CYPR: Andromache (Ela)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach