Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 04 Cze 2023, 23:10
I PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ



WYNIKI:

Dziękuje za udział w głosowaniu, zapraszam na finał!


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Nie 16 Lip 2023, 22:48, w całości zmieniany 2 razy

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, KarolStark, marjuz and Drover lubią ten post

Wilk nie lubi tego postu

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 05 Cze 2023, 00:01
Wielka szkoda, ze Polsce, Palestynie i Maroko sie nie udalo. Dania tez niedoceniona. Ale poziom 1 semi bardzo wysoki wiec wyniki naprawde mi sie podoboają i od siebie dziekuje za AWANS. Co do II semi to smuci brak awansu Szwajcarii, NIEMIEC !!!!! i Tunezji :( Ale za to Cieszą Włochy, Ukraina oraz Liban który myslalem ze nie wejdzie Uśmiech Reszta lepsza/gorsza ale całościowo wyniki II semi wypadły gorzej niż I semi.

marjuz, Drover, Sebek, Traveler, justi578 and bing bing lubią ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 268
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 05 Cze 2023, 21:52
disappointed but not surprised WYNIKI 1f428

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 05 Cze 2023, 22:05
Skrajne emocje wywołują we mnie te wyniki. Pierwszy półfinał był z wyższym poziomem i najbardziej quality songom udało się przejść (czego nie byłem taki pewny), szkoda jedynie :denmark: Danii. Drugi półfinał to natomiast istna masakroza, :georgia: Gruzja i :tunisia: Tunezja absolutnie zasłużyły na finał... Również :germany: Germany i nawet :switzerland: Szwajcarię widziałbym zamiast niektórych awansujących pieśni. Powodzenia w grande finale.

KarolStark, marjuz, Sebek and Traveler lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Cze 2023, 23:10
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za tę edycję Zakochany. Gratulacje dla wszystkich, którzy współtworzyli fantastyczne emocje, dramy co miało swoja kulminację w głosowaniu. Następną edycję poprowadzi @Fenistil Skromny

hasło do moich głosów: lex tusk

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, KarolStark and Sebek lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Cze 2023, 23:25
Jestem mega dumny z Ciebie :netherlands: @olśa. Perfekcyjne wejście w konkurs razem z drzwiami. Ja w płaczu, bo powtórzyłeś mój wyczyn z mojego debiutanckiego 77'KP, więc wszystko zostało w rodzinie Serce Serce Serce Życzę samych kolejnych sukcesów, teraz na pewno jesteś zachęcony do dalszego udziału Wink

Ten remis na top2 pokazuje tylko jak ważne są każde głosy. To jest lekcja dla wszystkich uczestników. Istotne jest czy przemyślicie na spokojnie każdy swój punkt, czy wysłuchacie uczciwie z uwagą wszystkich piosenek. Gratulacje :macedonia: @Batiooo, ten utwór jest moim zdaniem powiewem ogromnej świeżości. Fakt, że tak dobrze się przyjął świadczy pozytywnie o konkursie, idziemy naprzód, pora na nowe brzmienia!

Reszta wyników bez zachwytów, ale można to wyczytać z mojej starannie przygotowanej klasyfikacji Uśmiech

KarolStark, Fenistil, Batiooo and olśa lubią ten post

olśa
olśa
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 24
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Cze 2023, 23:40
Dobry wieczór wszystkim!!!!!!

Jestem niezwykle zadowolony z osiągniętego sukcesu, nie spodziewałem się zupełnie! Przed konkursem celem było wejście do finału, może TOP 10, a słowa mojej sis  @Dawid o winnerze odbierałem żartobliwie. Jednak mleko się rozlało i wygrałem, śmieszne.

Dziękuję pięknie za każdy głos, to bardzo miłe, że zebrałem najmniej 0 z całej stawki. Poziom był naprawdę wysoki, dzięki czemu z przyjemnością rozdawałem swoje punkty, a nie był to przykry obowiązek dobierania dziesiątki. O wysokim poziomie świadczy niesamita dramaturgia ogłaszania wyników,  @Batiooo twój song był świetny i nawet dobrze, że dałem ci punkt więcej, bo dzięki temu finał był jeszcze bardziej emocjonujący. Spokojnie też możesz czuć się winnerem, zasłużyłeś!

Nie pozostaje mi nic innego niż opić ów sukces, który zapewne jeszcze długo albo nawet nigdy się nie powtórzy. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie głosy i miłe słowa, do zobaczenia podczas kolejnej edycji, ciaoooo i baila.

Dawid, KarolStark, marjuz, Fenistil, Batiooo and CB93 lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 12 Cze 2023, 11:25
:sfrance: :snetherlands: Kiss WOOOW....SERDECZNE I SZCZERE GRATULACJE OD FRANCUSKIEJ DELEGACJI Kiss :snetherlands: :sfrance:

WYNIKI Graphics-christmas-french-499235

Bravo za tą przepiękną debiutancką wygraną. Totalnie zasłużona choć niewiele brakowało aby zająć 2 miejsce, które zgarnął batio1, również zasłużone gdyż takiego przeokrutnego bopa już dawno nie słyszałom. Co do reszty wyników... całe top 5 jest przepiękne. Cieszy mnie, że :unitedkingdom: Wielka Brytania została doceniona. Dziwi mnie niskie miejsce :finland: Finlandii bo byłem przekonany że będzie walczyć o zwycięstwo. Również :ukraine: Ukraina zdecydowanie nie zasługiwała na ostatnie miejsce, gdyż w finale były gorsze utwory. Reszta okej.
Od siebie bardzo dziękuję za 3 miejsce. Naprawdę nie spodziewałem się i przewidywałem okolice 10 miejsca. W trakcie trwania edycji również przeszła mnie myśl, że wystawiłbym co innego dlatego taki wynik jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Szczegulnie djakuju wszystkim haterkom które nie brały nawet udziały, szorowaly doly tudziez nie wyszly nawet z semifinala.. pamietajcie tez jestescie POTRZEBNE

KarolStark, Fenistil, Batiooo, justi578 and olśa lubią ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 304
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 12 Cze 2023, 18:51
dziękuję pięknie za 2. miejsce dla :macedonia:!!! mega że "Cocoon" zostało tak ciepło odebrane i jeszcze bardziej cieszy fakt, że zdobyło tyle punktów przy tak wysokim poziomie Zakochany

gratulacje dla @olśa za zasłużony win, "Sowieso Overhoop" zagościło na mojej playliście jakiś czas temu, więc gratuluję dobrego smaku Serce taki sukces w debiutanckiej edycji, mmm, mam nadzieję, że będzie to zachęta dla reszty debiutantów, że warto brać udział w pdf!!

życzę wszystkim kolejnych dobrych edycji, powodzenia ;]]

Dawid, KarolStark, marjuz and olśa lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 13 Cze 2023, 01:12
Gratulacje, olśa! Zasłużone zwycięstwo, piosenka miała w sobie ten PdF-winner-vibe i choć dałem jej tylko 1 punkt, to było to wynikiem jedynie bardzo mocnej konkurencji. W ogóle całe top 5 bardzo ładne i choć kilku moich faworytów grzeje też doły, to ostatecznie chyba nie mam na co narzekać.

Tym bardziej, że zafundowaliście mi mój drugi najlepszy wynik na przestrzeni tych dotychczasowych wspólnych 89 edycji. Uśmiech Bardzo mnie cieszy, że się spodobało, bo Boogie Belgique to moje stosunkowo świeże odkrycie, pod którego urokiem wciąż mocno tkwię, a wybór tego typu muzyki wiązał się też z pewnym ryzykiem, które najwyraźniej się opłaciło.

KarolStark and olśa lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią 23 Cze 2023, 20:06
Ciekawe, czy będzie kiedyś taka edycja PdF gdzie spokojnie zrobię top 10. Na chwilą obecną mogę zrobić tylko top 3.

Dawid, Sebek and cryo_official_profile lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach