Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Na ile punktów oceniasz utwór Szwecji?

0 - 0%
2 - 22%
1 - 11%
1 - 11%
4 - 44%
0 - 0%
1 - 11%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1586
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 21:58
1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) John-Lundvik

Kolejna edycja Melodifestivalen za nami. Zwycięzcą ostatniego finału tegorocznego sezonu preselekcyjnego, został John Lundvik, który będzie reprezentować :sweden: Szwecję, z utworem "Too Late For Love".

:sweden: (AUDIO) :sweden:
:sweden: (LIVE) :sweden:


TEKST:

Hey, how you’ve been?
I wonder, do you ever think of me?
Say, am I wrong
To wonder if it could be you and me?

Is it too late for love?
Mhm
Is it too late for love?
I wanna know
Is it too late for love?
I can’t take no more
Is it?

(Refren)
I could be the sun that lights your dark
And maybe I would lit your world with just one spark
I could make it burn for you and me
If I could be there
I would be there
Hear me
I could be the sun that lights your dark
(Is it too late for love?)
(Is it too late for love?)
Hear me
I could make it burn for you and me

Days came and went
But nothing ever really felt the same
'Cause you left a space
Where everything reminds me of your face

Is it too late for love?
Mhm
Is it too late for love?
I wanna know

(Refren..)

We could be a storm that rages on
And maybe we would own the ocean carry on

I could be the sun that lights your dark
And maybe I would lit your world with just one spark
I could make it burn for you and me
If I could be there
I would be there
Hear me
I could be the sun that light your dark
(Is it too late for love?)
(Is it too late for love?)
Is is too late for love?
Is it?


:sweden: :sweden: :sweden: :sweden: :sweden:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Sob 9 Mar - 23:28, w całości zmieniany 1 raz
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 22:05
Boski wybór Szwecji <333 Jedynie Wiktoria była lepsza, ale no ana nigdy pewnie nie wygra :C Uwielbiam te wielkie murzyny skaczące koło niego podczas występu <33 Szwecja w tym roku wraca do mojego, ale jeszcze nie wiem na które miejsce.
10/12



BISZARA UDUPIONY <33333333
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 22:18
Piosenka sama w sobie jest dobra i zasługuje na finał, ale Szwecja od 2015 wysyła praktycznie to samo...Źle to o nich świadczy, powinni zaryzykować, bawić się tą Eurowizją, a nie męczyć nas ciągle tym samym. To jest ich plan na wygraną czy co? Wątpię że drugi raz wygrają z tym samym.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 22:28
Chyba najlepszy występ, robił największe wrażenie. Reszta wyników trochę gorzej... Myślę, że znowu będą się bić o czołówkę, bo to świetny numer na poziomie, może troszkę bezpłciowy xd. No to John ma teraz 2 piosenki w stawce haha.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 22:44
Takie szwedzkie disco polo. Rok w rok praktycznie to samo. Szwecja już chyba nie potrafi zaskoczyć. Czyżby Melodi wyczerpało się? Nic dlas siebie w tej piosence nie odnajduje.
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 22:45
Melodi w tym roku oglądałem od początku (zresztą jak co roku). Są to jedyne preselekcje, które jeszcze śledzę. Faworytem jak dwa lata temu był dla mnie Nano, który pod względem muzycznym, melodyjnym i emocjonalnym bardzo do mnie trafia. Jednak nie miałem złudzeń, że wygra kawałek, który wygrał. Taki gospelek z nudnymi zwrotkami i powtarzalnym, aczkolwiek charakterystycznym refrenem. Jak zwykle Szwecja będzie wysoko, nie mam wątpliwości.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sob 9 Mar - 23:00
Piosenka jest raczej nieszczególna, ale została dobrze sprzedana na scenie. Uwielbiam te "wielkie skaczące Murzyny" xD i ich gospelowe chórki <3, aż ciary mnie przechodzą. Jako że w finale tegorocznego Melfestu nie miałem żadnego wyraźnego faworyta, to ten wybór jest dla mnie bardzo spoko, ale moim eurowizyjnym faworytem jednak na pewno nie zostanie.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Nie 10 Mar - 10:43
Szwedzi dokonali bardzo dobrego wyboru. Oczywiście, Wiktoria to nie jest, ale strach pomyśleć, że gdyby nie John, to wczorajszy finał wygrałby Bishara. :suspect:
Too Late For Love słucha mi się rewelacyjnie. Z jednej strony piosenka jest dość zwyczajna, ale z drugiej chwytliwa i wpadająca w ucho. Zamysł na występ jest znakomity, te murzynki to cudo. Serce Zarówno od nich, jak i od Johna bije pozytywna energia. Uwielbiam takie gospelowe klimaty.
Zeszłoroczną propozycję Szwedów naprawdę lubiłem, ale cieszę się, że tym roku postawili na coś zgoła innego. Nie rozumiem opinii pt. Szwecja wysyła to samo co zwykle. Jak dla mnie nie wysyła tego co zwykle, bo zamiast popowej radiówki z perfekcyjnym występem, który odwraca uwagę od utworu, mamy po prostu coś radosnego, co nie stara się być na siłę idealne. No i to piosenka jest tu najważniejsza. Przynajmniej ja tak to odczuwam.
Wcale się nie zdziwię jeśli Szwecja wygra 18 maja głosowanie jurorów. Utwór bardzo w stylu zeszłorocznej Austrii + to Szwecja + komplet dwunastek w finale Melo znikąd się nie wziął.

Wystawiam 10/12.
avatar
Ilona
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 42

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Nie 10 Mar - 10:51
Właśnie, też dostrzegam tutaj bardzo mocno podobieństwo zeszłorocznej Austrii, która u jurorów byla bardzo wysoko. Nie mniej jednak, nie chcialabym żeby Szwecja z tą piosenką byla wysoko, zwyczajnie mnie ona nudzi. Na pewno akcent z murzynkami jest bardzo oryginalny i pomoże Lundvikowi zdobyć serca widzów.. jurorów pewnie tym bardziej.. jak zwykle.
Ode mnie tylko 6/12
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Nie 10 Mar - 12:23
Tyle tu zachwytów a dla mnie to tylko poprawna radiówka. Szwedzi mogliby wybrać Wiktorię lub Lisę i byłby to dużo lepszy wybór. A co do samego Too Late For Love to jest to przyjemne w odsłuchu. Głos Johna naprawdę fajnie brzmi w tym utworze. A no i szacuneczek do pań murzynek z chórku bo one odwalają dużą robotę swoimi epickim głosami.
6/12
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Nie 10 Mar - 12:50
Zero oryginalności ze Szwecji, taka piosenka to mogła robić wrażenie ale z 10 lat temu. Piosenka nie jest zła, ale po przesłuchaniu szybko wypada z głowy. Po pierwszym przesłuchaniu ma się wrażenie że już się jej słuchało kilkanaście razy. Melo od paru lat stoi w miejscu, może brak awansu do finału, wstrząsnęło by trochę tym festiwalem. Pewnie w tym roku jury też wywinduje Szwecję wysoko...
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Sro 13 Mar - 18:54
Ani ziębi ani grzeje. Mam wrażenie, że od kilku lat Szwecja wysyła niemalże to samo. Wszystkie te piosenki jakby na jedno kopyto, takie sobie radiówki.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Pią 5 Kwi - 10:05
Jak to bywa u Szwecji bardzo dopracowany występ z poprawną pop piosenką, no właśnie tylko u Szwecji od kilku lat poziom utworów jest podobny, wszystkie są ok i tylko ok, tak na top10, brakuje petardy jaką miał Mans, Loreen, Sanna czy Eryś a na dobrą sprawę nasza Margaret jak dla mnie miała ciekawszy kawałek i bardziej zapamiętywalny Lol generalnie jej brak w finale był dla mnie żenujący bo oglądałem ten finał i ona w niczym nie ustępowała reszcie, wręcz przeciwnie no ale cóż. Szwecja jest mi zupełnie obojętna od kilku lat i teraz jest nie inaczej, są lepsi od niej.
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Nie 19 Maj - 12:54
Przed konkursem postrzegałem tę piosenkę jako całkiem udaną jak na normikowe wybory Szwecji. Występ też mi raczej przypadł do gustu.
Wszystko się zmieniło podczas głosowania. Rzygać mi się chciało gdy widziałem jak na każdą 12 reagował jakby wygrał milion koron XXDD  
Dlatego więc czekałem na podanie wyników televotu i w końcu jego sceniczny uśmiech numer 2 pękł jak bańka mydlana i Szwecja pofrunęła w dół.
Co roku to samo, nudne to juz
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Nie 19 Maj - 15:15
Nie lubię piosenki Szwecji, taki generic pop i tyle 12 od jury mnie wkurzało. Niby za co? Śmiechu warte. Macedonia powinna być #1 u jury, a nie ta nuda. Ale czepianie się o to, że wokalista cieszył się z przyznawanych mu punktów? Szeroki uśmiech Normalna ludzka reakcja.
Sponsored content

1 - SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love) Empty Re: SZWECJA: John Lundvik (Too Late For Love)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach