Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume Empty LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume

Nie 10 Mar - 0:07
:liechtenstein: :liechtenstein: :liechtenstein:

LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume 4028466105585

Dobra, nie ma co się szczypać. Pierwsza edycja, trzeba wystawić coś mocnego.

:liechtenstein: :germany: AUDIO :germany: :liechtenstein:
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume Empty Re: LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume

Nie 10 Mar - 2:06
UWAGA!!! Gównoburza ALERT !!! Hawk komentuje piosenkę Livera !!!

Piosenka stylowo bardzo mocno stojąca w moich klimatach. Początek naprawdę zacny, mocne otwarcie, tak trochę jakbym tam słyszał keyboarda, bardzo charakterystycznego dla lat 90. Muzycznie bardzo mi się podoba, gorzej jednak z wokalem. Mimo że operowe głosy, to jednak są one bardzo mało wyraziste i jakby trochę muzyka je zagłuszała. Brzmią trochę jak dodatek, zamiast być przodujące. Mimo że taka muzyka rzadko się broniła w KP, fajnie że nadal stawiasz na podobne brzmienia i nie zrażasz się ewentualnymi wtopami. Oby tak dalej!

viel Glück!
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume Empty Re: LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume

Sro 13 Mar - 17:49
Piosenka niestety nie jest w moim typie - jak dla mnie jest trochę za ciężka, a także podobnie jak @Hawkowi nie podoba mi się operowy wokal zagłuszany ciężkimi brzmieniami... Ale wiadomo - gusta są bardzo różne i na pewno znajdą się też osoby, którym Twoja propozycja będzie się podobać. Wink

Życzę powodzenia! Uśmiech
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume Empty Re: LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume

Sro 13 Mar - 18:00
Ciekawa propozycja. Mnie się podoba. Lubię od czasu do czasu posłuchać takich piosenek. Powodzenia. Szeroki uśmiech
Sponsored content

LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume Empty Re: LIECHTENSTEIN: Coronatus - Dunkle Blume

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach