Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

AUSTRALIA: Voyager (Promise) Empty AUSTRALIA: Voyager (Promise)

Wto 21 Lut - 23:48
AUSTRALIA: Voyager (Promise) Australia-2023-voyager

Dosyć niespodziewanie już dzisiaj poznaliśmy reprezentantów :australia: Australii - zostali nimi rockowa grupa Voyager, która zaprezentuje się w Liverpoolu z utworem "Promise". Zespół znany jest fanom konkursu z uczestnictwa w zeszłorocznych australijskich preselekcjach, w których uplasowali się na drugim miejscu.



TEKST:

:australia: :australia: :australia:
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Voyager (Promise) Empty Re: AUSTRALIA: Voyager (Promise)

Sro 22 Lut - 13:42
Super! Kibicowałem im rok temu i będę kibicował teraz.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRALIA: Voyager (Promise) Empty Re: AUSTRALIA: Voyager (Promise)

Sro 22 Lut - 14:10
Australia wjechała na ESC 8 lat temu z grubej rury i ogromnymi ambicjami, natomiast na dzień dzisiejszy nadawca australijski sprawia wrażenie jakby lekko się wypalił. Tegoroczny ich wybór daje mi vibe TVP, które budzi się z ręką w nocniku, że trzeba coś wskazać na ESC i od biedy z braku lepszych pomysłów zapraszają do udziału drugie miejsce poprzednich preselekcji z randomową piosenką. Promise jest dla mnie lekko chaotyczne, mam wrażenie jakby 3 różne piosenki ściśnięto w jedną. Pod koniec utwór już męczy, a całość brzmi jak zapychacz na albumie. Jedyny plus tego wyboru jaki potrafię znaleźć to fakt, iż Promise na pewno zyska na żywo. Dynamiczny staging + charyzmatyczny wokalista nie zaszkodzą i wstydu nie będzie (nawet taka Bułgaria 2022 na scenie nie wypadła tak źle). Czy starczy to na awans? Bez wsparcia jurorów mam wątpliwości.

Naciągane 4/12. Aż przykro się patrzy jak kraj, który miał na początku swojej eurowizyjnej przygody chrapkę na wygraną serwuje nam taką średniawkę.

vestmann lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

AUSTRALIA: Voyager (Promise) Empty Re: AUSTRALIA: Voyager (Promise)

Sro 22 Lut - 22:21
Boring ale znajada sie fani
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

AUSTRALIA: Voyager (Promise) Empty Re: AUSTRALIA: Voyager (Promise)

Nie 12 Mar - 22:11
Voyager zasłużyło rok temu na wyjazd na Eurowizję, "Dreamer" było utworem na miarę wysokiego miejsca w pierwszej dziesiątce konkursu. Pomysł by wykorzystać więc ten zespół eurowizyjnie uważam za dobry - są uznaną marką w :australia:, grają muzykę niebanalną, mają swój styl i w warunkach australijskiego rynku muzycznego trudno byłoby znaleźć byt o takiej popularnego, który byłby zainteresowany występem na Eurowizji. Wolałbym Electric Fields... ale może też przyjdzie na nich czas.

"Promise" to utwór o bardzo podobnym klimacie jak "Dreamer". Nie posiada jednak jednej głównej cechy, która rzutuje na cały utwór - jest to świeżość. Dreamer słuchało się lekko, było to chwytliwe, lekko psychodeliczny charakter piosenki łechtał ucho od samego początku tak, że z ciekawością czekało się na kolejne części piosenki. "Promise" jest po prostu męczące, niezapamiętywalne, wymuszone. Po prostu brak tu flow.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Sponsored content

AUSTRALIA: Voyager (Promise) Empty Re: AUSTRALIA: Voyager (Promise)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach