Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 269
Płeć : Male

ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters Empty ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters

Pon 19 Lut - 22:25
Hej! Witam w :iceland: islandzkim temacie.
Z uwagi na to, że strefa brytyjska jest bardzo popularna, to nie za często mam okazję, aby wystawić coś brytyjskiego w PdF
- tak więc mając tą możliwość w edycji Ogólnoświatowej nie zawaham się sięgnąć do zasobów Zjednoczonego Królestwa
i w 83 edycji Islandia będzie reprezentowana przez :unitedkingdom: brytyjski zespół The Last Dinner Party w utworze "Nothing Matters"



2:15+

cryo_official_profile lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters Empty Re: ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters

Wto 20 Lut - 0:13
A kilka dni temu pisałem właśnie, że obstawiam, że ten utwór pojawi się w PdF. :P Przepowiadam przyszłość. Fajna nuta!

cryo_official_profile and yngve lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters Empty Re: ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters

Wto 20 Lut - 5:06
I co ja mam teraz wystawić? Planowałam wystawić piosenkę od dziewczyn, ale inną niż tą no i teraz zostałam z niczym także bardzo dobry wybór

CB93 and yngve lubią ten post

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 144
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters Empty Re: ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters

Wto 20 Lut - 20:35
Znam i bardzo lubie

yngve lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters Empty Re: ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters

Wto 20 Lut - 20:54
Znam

CB93 and yngve lubią ten post

Sponsored content

ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters Empty Re: ISLANDIA: The Last Dinner Party - Nothing Matters

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach