Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 71
Płeć : Male
Wiek : 38
Skąd : Berlin

HISZPANIA: Melody - Bandido Empty HISZPANIA: Melody - Bandido

Wto 3 Wrz - 23:56
Siema ludziska po prawie 3 latach.

48 edycja była moją ostatnią jak do tej pory w PDFie. Pamiętam, że odchodziłem wtedy po dość dużym sukcesie i bodajże 8 miejscu dla piosenki, która dla wielu powinna wtedy poszorować dno z wodorostów. Stało się inaczej, sukces był, a moje odejście było spowodowane narodzinami córki. Dzisiaj Iga ma już prawie 3 lata, lekko można się pobawić w inne rzeczy niż wychowane dziecka, a więc jestem. Nie wiem z jakim skutkiem i jak regularnie, ale na ten moment jestem.

Tak, wiem, że nie mogliście się doczekać typowego hawkowego pierdylnięcia. Ale spokojnie od samego początku nie będę Was raczył tym co tygryski lubią najbardziej. Zaczniemy spokojnie, chociaż głośny odsłuch jak najbardziej jest wskazany. Enjoy!


:spain: Melody - Bandido :spain:



skrót proszę od 3:36

marjuz, Liver, Aro, Fenistil, Batiooo and Rahei lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 885
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

HISZPANIA: Melody - Bandido Empty Re: HISZPANIA: Melody - Bandido

Czw 5 Wrz - 17:00
I kolejny wielki powrót, cześć! Południowa, zadziorna lambadziara z bopem wbrew pozorom nie jest w Twoim przypadku zaskakującym wyborem, z tego co pamiętam miałeś już takie wypady za czasów kp (pomijając wspomniane hawkowe pierdylnięcia HISZPANIA: Melody - Bandido 1f600 ). Sam utwór na pewno jest mocno charakterystyczny, nóżka sama chodzi i obstawiam, że będzie się wybijał wśród stawki. Mam nadzieje, że na plus, trzymam kciuki!

hawk21cmb lubi ten post

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach