Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Drover
Skrzeczek
Darka
zatecki65
Fenistil
hawk21cmb
Daniell
Dawid
Aro
yngve
Liver
15 posters
Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2273
Wiek : 24

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 6 Paź - 21:45
I PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

WYNIKI:

Przepiękne brawa dla Nas WYNIKI 1f490

Fenistil and Drover lubią ten post

Liver and hawk21cmb nie lubią tego postu

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 778
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 21:50
Jakim cudem "Song to the Siren" nie awansowało? 😟 Fantastyczny cover, magiczny i zupełnie inny od oryginału. Ale poza tym wyniki 2 półfinału przewidywalne, choć jeden awans mnie zdziwił. Ogólnie sporo dobrych utworów w tej edycji, chociaż swoich faworytów znałem już wcześniej, ale miło je usłyszeć w konkursie.

justi578 lubi ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 616
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 21:57

Odpadli:
12 :ssweden: SZWECJA: Kalandra - Helvegen (CB93) - 40 pkt
13 :sspain: HISZPANIA: Feuerschwanz ft. Melissa Bonny - Ding (hawk21cmb) - 37 pkt

Gdybym nie szanował zdania innych osób, może napisałbym coś w stylu "Wy bezguścia, co żeście odp**rdolili", ale powiem tak: zdecydowanie nie zgadzam się z tą oceną. To były naprawdę bardzo dobre wybory ze strony :sweden: Szwecji i :spain: Hiszpanii. Odpowiednio mój nr. 2 i 4 półfinału i utwory, które po czasie jeszcze bardziej u mnie zyskały. Poza tym w finale widziałbym też :bulgaria: Bułgarię.

Dziękuję za pierwszy od stu lat awans do finału!

hawk21cmb and CB93 lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1304
Płeć : Male
Wiek : 27

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 22:09
Wy bezguścia, co żeście odpierdolili.

Dziękuję za Top 10 półfinału.
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 87
Płeć : Male
Wiek : 38
Skąd : Berlin

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 22:16
Zwykle nie komentuje wyników, bo po prostu mi się nie chce, ale tym razem zrobię wyjątek i coś tam skrobnę.

Powiem szczerze, że skład I semi to idealna playlista na stypę, ewentualnie na pogrzeb. Widać lecimy za wszelką cenę na wygraną, widząc co wygrało poprzednią edycję. Po wylosowaniu semi, byłem przekonany, że mój wybór zajmie ostatnie miejsce, no ale w tym stypowym graniu nie mogło się po prostu udać. Naprawdę moja 12 to wybór pomiędzy mszą w kościele za zdrowie dziadka Władka, a stypą na cześć cioci Haliny. Chciałbym napisać, że jestem zły, bo coś nie awansowało czy też fajnie że coś przeszło. Ale nie, nie tym razem, no nudaaaaaaa ludzie i 3 metry ziewuuu. Szczerze to mam teraz większą frajdę szukając czegoś z Hiszpanii na następną edycję niż słuchając kawałków z obecnej. W następnej edycji zwiększamy trochę tempo i jedziemy dalej. Peace!
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 290
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 22:23
Żal Finlandii i Hiszpanii w moim semi, ale mój faworyt nadal w grze!
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2273
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 22:26
PdF bywa tak nieprzewidywalne, że "leceniem po wygraną" nie nazwałbym żadnego utworu. WYNIKI 1f61b  Większe niż zazwyczaj stężenie kołysanek raczej wynika ze specyfiki edycji - niektóre covery to ugrzecznione wersje oryginałów.

Wyniki w porządku. Zabraknie mi jedynie :bulgaria: Bułgarii i :belgium: Belgii WYNIKI 1f626

Fenistil lubi ten post

hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 87
Płeć : Male
Wiek : 38
Skąd : Berlin

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 22:49
Dawid napisał:PdF bywa tak nieprzewidywalne, że "leceniem po wygraną" nie nazwałbym żadnego utworu. WYNIKI 1f61b  Większe niż zazwyczaj stężenie kołysanek raczej wynika ze specyfiki edycji - niektóre covery to ugrzecznione wersje oryginałów. [/img]

Hmmmm, cover to po prostu zmieniona wersja piosenki. Można pójść w wersję "ugrzecznioną", wydupioną w kakao albo po prostu w normalną wersję, nie budzącą kontrowersji. Sama nazwa cover nie narzuca stylu piosenki. To że prawie cały semi numer 1 poszedł w kierunku usypiaczy, po prostu daje do myślenia, jakie obecnie panują realia w konkursie. Zwłaszcza po ostatniej wygranej Turcji i bodajże 3 miejscu Portugalii. Spoko, już dawno o tym wiem, i bawimy się dalej Wink
yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 306
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 22:55
Gratuluje wszystkim awansujący, wyniki PdFu zawsze są nieco kontrowersyjne, ale tak naprawdę nigdy do końca nie wiadomo co komu przypasuje do gustu i komu przyzna się te najwyższe noty, u mnie to nawet czasem zależy od humoru danego dnia. Co do mojego wyniku to luz, ja osobiście uwielbiam tą piosenkę i uważam, że w każdej wersji brzmi wyjątkowo
- chociaż przyznam się, że na tą edycję szykowałem inny utwór i nieco mnie zaskoczył fakt, że nie można wystawić coveru piosenki która już brała udział nawet w KP 100 lat temu, tak czy inaczej chciałbym się podzielić tym coverem bo uważam, że to arcy-cover, zasługujący na uwagę, niesamowite wykonanie i Dolores tam w niebie sama się do niego buja. <3

Fenistil and CB93 lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 897
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 23:00
Bułgaria i Czarnogóra :( Szkoda, że tym utworom się nie udało, na pewno te dwa utwory dodałby sporo kolorytu finałowi, którego stawka na pierwszy rzut oka rzeczywiście wydaje się nieco zbyt spokojna (no ale to też urok tej edycji...). Dzięki serdecznie za awansik Serce

Liver and Fenistil lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2273
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 23:12
@hawk21cmb Jasne, że są różne, natomiast wydaje mi się że ponad normę wyrabiają wszelakie wersje akustyczne, orkiestrowe itp. a wśród coverów jest ich dużo.



Ja tam ogólnie najpierw oceniam czy utwór jest dobry, a nie czy jest szybki. ✌
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 632
Płeć : Male
Wiek : 29

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 23:30
yngve napisał:Gratuluje wszystkim awansujący, wyniki PdFu zawsze są nieco kontrowersyjne, ale tak naprawdę nigdy do końca nie wiadomo co komu przypasuje do gustu i komu przyzna się te najwyższe noty, u mnie to nawet czasem zależy od humoru danego dnia.

Serio nadal musicie podkreślać ten wspaniały „system” głosowania na podstawie humoru danego dnia umniejszający uczestnikom, którzy starają się ułożyć punktację rzetelnie, sprawiedliwie i skrupulatnie?

Ze swojej strony dziękuję za awans. Dobre wyniki 1 półfinału Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Daniell dnia Nie 6 Paź - 23:40, w całości zmieniany 1 raz
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 87
Płeć : Male
Wiek : 38
Skąd : Berlin

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Paź - 23:34
Dawid napisał:
Ja tam ogólnie najpierw oceniam czy utwór jest dobry, a nie czy jest szybki. ✌

Też wolę mocną balladę z pazurem niż tanie umpa umpa z Bałkanów. Mimo tego, jestem totalnie uradowany, że następna edycja to nie ballady. Szeroki uśmiech

CB93 lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1930
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Paź - 0:11
Wyniki niezłe, może nawet powyżej oczekiwań jeśli przymknę oko na swój brak awansu. O ile zazwyczaj nie mam zbyt dużych oczekiwań na wynik, to akurat tym razem miałem mocne przeczucie, że ta piosenka poradzi sobie dobrze i w finale się raczej znajdzie. Z pozostałych piosenek w jakimś stopniu szkoda mi tylko obu ostatnich miejsc :spain: :azer:, choć z zupełnie różnych powodów. Szeroki uśmiech
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 290
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Paź - 11:55
Daniell napisał:
yngve napisał:Gratuluje wszystkim awansujący, wyniki PdFu zawsze są nieco kontrowersyjne, ale tak naprawdę nigdy do końca nie wiadomo co komu przypasuje do gustu i komu przyzna się te najwyższe noty, u mnie to nawet czasem zależy od humoru danego dnia.

Serio nadal musicie podkreślać ten wspaniały „system” głosowania na podstawie humoru danego dnia umniejszający uczestnikom, którzy starają się ułożyć punktację rzetelnie, sprawiedliwie i skrupulatnie?

Ze swojej strony dziękuję za awans. Dobre wyniki 1 półfinału Uśmiech
Nie jesteśmy krytykami muzycznymi, w ogóle jako istoty ludzkie jesteśmy bardziej emocjonalni niż rozumni (emocje są silniejsze niż myśli), dlatego możemy różnie oceniać piosenki w różne dni (jurorzy na ESC mają podobnie). Także czasem nawet jak staramy się być bardzo obiektywni i możemy tak czuć, ktoś wytrenowany w obiektywizmie (np. Jakiś psycholog, logik) może nam wykazać szereg błędów poznawczych jakie popełniliśmy.
Przepraszam za moralizatorski ton, ale to z racji zawodu i żeby to wyjaśnić trochę.

Darka and yngve lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach