Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BELGIA: Blanche - City Lights

+18
Fenistil
Qweir
monkeyy
IgorBielak
Skrzeczek
mercator
Liver
yourraxus
Aro
Jasiek
marjuz
KarolStark
iguś
DanielW
Naar
Szymek79
Alpaka
Yngwie / admin
22 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantce Belgii?

13 - 76%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
3 - 18%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 0:36
Z pewnością jest to bardzo nieeurowizyjna piosenka, brzmi dość miło dla ucha. Nie czuję, że z miejsca przyznałbym jej Grand Prix, ale "obiektywnie", Belgia stanęła na wysokości zadania i gdybym określił ten utwór jako słaby, oszukiwałbym samego siebie.

Wygląda na to, że Eurowizja 2017 ma drugiego (obok Włoch) ścisłego faworyta.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 15:39
Chyba nie może być nic innego niż 12/12 . Słyszało się lepsze indie popowe piosenki w życiu, ale jak na poziom tegorocznej Eurowizji to Belgia pokazała jak to się robi w 2017 roku, już słyszę City Lights w radio (uszami wyobraźni oczywiście) Serce w Antwerpii jest hala sportowo-widowiskowa, odremontowana w 2013 roku na max. 23 tys. ludzi.. Serce Eurowizja w Belgii za rok. nie mam nic przeciwko oby tylko uwinęli się ze stanem wyjątkowym bo jak narazie strach tam jechać Uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
Gość
Gość

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 15:56
W końcu coś innego się pojawiło ^^ ciekawe brzmienie, tajemniczo i do tego tak lekko, po raz kolejny wybór z Belgii na duży plus. Obawiam się tylko, czy widzowie dopuszczą ją do finału, mogą to być zbyt odważne dźwięki, jednak mam nadzieję, że ponowny finał się znajdzie Uśmiech
Z czystym sumieniem daje 10.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 17:11
Piosenka dobra, ale jak zauważyła większość bardzo nieeurowizyjna. Pewnie będzie wysoko w finale, ale takie piosenki nie wygrywają ESC...
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 17:18
Chyba większość tego, co można, udało Wam się już napisać :p. Również jestem zadowolony z belgijskiego wyboru. Coraz bardziej podoba mi się ten utwór. Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy utwór słabszego (moim zdaniem) I półfinału. Wprowadza słuchacza w inny świat, jest taki inny w pozytywny sposób. Przypomina mi bardzo kilka piosenek: OneRepublic - Let's Hurt Tonight, Kodaline - All I Wanted i mniej znany AURORA - Through The Eyes Of A Child. Oczywiście nie sądzę, aby to był jakiś plagiat. Niech ma 12/12 Uśmiech
mercator napisał:Piosenka dobra, ale jak zauważyła większość bardzo nieeurowizyjna. Pewnie będzie wysoko w finale, ale takie piosenki nie wygrywają ESC...
Mam podobne odczucie. Wysoko być powinna, ale raczej też nie spodziewam się jej zwycięstwa.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 17:40
Chyba tylko ja się tak nie zachwycam xD. Jest to dobra propozycja, dobra produkcja, dobry głos, ale jakoś wydaję mi się monotonna. W sumie to nic aż takiego tu się nie dzieje. Carmell miała podobną piosenkę. Taką klimatyczną. I właśnie "Faces" o wiele bardziej mi się podoba.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 18:34
Mam podobne zdanie do Igora. Piosenka zbyt monotonna by trafić w moje gusta. Wyczuwam jednak, ze Belgowie postarają się by stworzyć do tej piosenki intrygujące wizualizacje, bo potencjał na fantastyczny obrazek jest ogromny (via :netherlands: 2014).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 19:30
Skrzeczk napisał:
mercator napisał:Piosenka dobra, ale jak zauważyła większość bardzo nieeurowizyjna. Pewnie będzie wysoko w finale, ale takie piosenki nie wygrywają ESC...
Mam podobne odczucie. Wysoko być powinna, ale raczej też nie spodziewam się jej zwycięstwa.

W 2015 roku Belgia też miała świetną piosenką (wg mnie dużo lepszą niż w tym roku) i w dodatku wspaniały występ. Ale tego typu piosenki nie wygrywają ESC, już większą szansą mają Włosi, szczególnie z tym tańczącym gorylem, bo Europie spodoba się to na pewno.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 19:55
mercator napisał:
Skrzeczk napisał:
mercator napisał:Piosenka dobra, ale jak zauważyła większość bardzo nieeurowizyjna. Pewnie będzie wysoko w finale, ale takie piosenki nie wygrywają ESC...
Mam podobne odczucie. Wysoko być powinna, ale raczej też nie spodziewam się jej zwycięstwa.

W 2015 roku Belgia też miała świetną piosenką (wg mnie dużo lepszą niż w tym roku) i w dodatku wspaniały występ. Ale tego typu piosenki nie wygrywają ESC, już większą szansą mają Włosi, szczególnie z tym tańczącym gorylem, bo Europie spodoba się to na pewno.

mi nie podobała się piosenka Belgii w 2015 roku, a w City Lights zakochałem się od razu.. to jest lekkie, przyjemne, nowoczesne.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 20:54
Yngwie napisał:

mi nie podobała się piosenka Belgii w 2015 roku, a w City Lights zakochałem się od razu.. to jest lekkie, przyjemne, nowoczesne.

Kwestia gustu, chociaż w 2015 roku piosenka z początku też mi się nie spodobała. Dużo jednak będzie zależało od wykonania na żywo. Przykład Margaret z zeszłorocznych preselekcji (Margo miała piosenkę która spokojnie nie tylko mogła wygrać ESC2016, ale być piosenką dekady ESC) że dużo zależy od występu na żywo. Póki co piosenkę Belgii uważam za dobrą, ale nie na tyle by znalazła się w moim TOP10...
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 8 Mar - 21:26
Wow! City Lights to indie pop naprawdę dobrej jakości. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się aż tak dobrego utworu, jednak Blanche dała radę przerosnąć wszelkie moje oczekiwania.
Co prawda w ostatnich powtórzeniach refrenu brakuje jakiegoś przytupu, coby zostawić na słuchaczu jeszcze lepsze wrażenie, ale i tak ja tu słyszę potencjał na miarę Lorde z pierwszej płyty.
Tak więc liczę na bardzo dobry wynik w Kijowie. Serce Z przyjemnością wystawiam 12 punktów.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Nie 12 Mar - 13:46


I w ramach ciekawostki. Czy słyszycie jakieś podobieństwo?

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Nie 12 Mar - 15:16
@Qweir: tylko głuchy nie słyszałby podobieństwa, zwłaszcza do tej drugiej piosenki...
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Sro 22 Mar - 21:36
Belgia dalej trzyma swój fantastyczny poziom i wcale się nie zdziwię jej tegorocznym zwycięstwem. Póki co patrząc na same wersje studyjne, właśnie tak bym typował. I choć chwilami nieco mi się dłuży (fragment od 1:52 sporo ratuje), a trochę tegorocznych piosenek zwyczajnie lubię bardziej i Belgia w mojej czołówce się nie znajduje, to jest to naprawdę fajna i profesjonalna propozycja - słychać w tym jakość.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Czw 23 Mar - 19:54
Świetny wybór Belgii. Kolejny raz po Loicu waloński nadawca zaskakuje w bardzo pozytywny sposób. "City Lights" w 100% trafia w mój gust. Wszystko mi się podoba, hipnotyzujący, nieco mroczny klimat i intrygujący wokal Blanche Serce Belgia będzie walczyć z Finlandią o mój głos w maju Uśmiech

12/12
Sponsored content

BELGIA: Blanche - City Lights - Page 2 Empty Re: BELGIA: Blanche - City Lights

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach