Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

+17
Drover
yourraxus
Jasiek
Łosoś
DanielW
IgorBielak
Skrzeczek
monkeyy
Naar
mercator
Szymek79
iguś
Qweir
Aro
Liver
Yngwie / admin
KarolStark
21 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś czarnogórskiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 14%
3 - 21%
0 - 0%
2 - 14%
7 - 50%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Pią 10 Mar - 21:43
iguś napisał:Przez ostatnie 2 miesiące czytałem kilka wypowiedzi Slavka i im bardziej on się zachwycał nad swoją piosenką, jakie to będzie niesamowite, jakie fantastyczne, jak ludzie się będą zachwycać słuchając tego, tym bardziej byłem pewien, że szykuje się niezły szit. Ale czegoś tak złego się nie spodziewałem. :oops: Tak jak napisał Karol - piosenka, wokalista, teledysk obrzydliwe. Mam nadzieję, że Slavko zaprezentuje się pod koniec pierwszej połowy pierwszego półfinału - będzie to idealny moment na pójście do toalety. A Czarnogóra jeszcze nigdy nie zajęła ostatniego miejsca w półfinale - chyba więc nadszedł czas. :silent:

0/12

Heh, koleś twierdzi że ta piosenka to arcydzieło, i jeszcze długo po Eurowizji będzie "żyła swoim życiem". Pewności temu Panu to jednak nie brakuje :bball: . Facet ma 32 lat, a zachowuje się jak 16-latek. A gorszego teledysku to jeszcze nie widziałem. Facet z gołą klatą, "bawi" się sztucznym doczepionym warkoczem. Pewnie jak nie awansuje do finału, koleś będzie się żalił że Europa jest nietolerancyjna i dlatego nie zagłosowała na jego "arcydzieło"...
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Pią 10 Mar - 22:28
O matko xD Ten teledysk. No niestety. A liczyłem choć trochę na coś fajnego. Może i bez oglądania teledysku jest troszkę lepiej, ale niestety w dalszym ciągu to jest po prostu złe. Mam nadzieję, że skończy na dnie.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Pią 10 Mar - 22:44
O rany... Pomijając już teledysk, którego nawet nie mam ochoty komentować, ta piosenka jest naprawdę zła. To jest właśnie typ szybkich piosenek, których zdecydowanie nie trawię. Utwór rodem z disco-polo, mocno średni głos, ohydny akcent - po prostu fu. Niestety mam wrażenie, że może być awans. Z tego co widziałem jest zaskakująco dużo pozytywnych komentarzy dotyczących czarnogórskiej propozycji. W każdym razie u mnie ten utwór szoruje dno, wraz z Chorwacją i Słowenią (oj, słabe te Bałkany jak na razie...).
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 11 Mar - 1:16
Hmm... o dziwo piosenka niezła , jeśli sie zapomni o teledysku to jest good Uśmiech Ale sie z jednej strony ciesze , jeden kandydat do walki z Kasią o awans odpadł Uśmiech Śledząc komentarze.. większość jest negatywna. Wystarczy wejść na EurovisionYT , więcej dislików i komentarzy w stylu WTF . WiWi..jak to wiwi , smiech bo redaktorom podoba sie piosenka z wiadomego powodu Wink. W topach średnio poza pierwszą 20. W moim rankingu w drugiej dziesiątce.

.....................................


CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Laura-poldvere-laura
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 11 Mar - 10:54
No tak... Kicz wylewający się hektolitrami z teledysku (w maju na scenie pewnie będzie podobnie xD), słabe zwrotki, w których głos wokalisty również nie brzmi korzystnie... Ale ten refren jest naprawdę świetnie zrobiony. Przy wyłączonej karcie naprawdę da się tego słuchać. Szeroki uśmiech Jeżeli jury w maju nie zrówna tej piosenki z ziemią to może być bardzo ciekawy efekt. :> Jeżeli ankieta byłaby dostępna to przyznałbym 4/12 głównie właśnie za ten refren.
yourraxus
yourraxus
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Pride

Liczba postów : 51
Płeć : Female
Wiek : 24

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 11 Mar - 13:18
Rzeczywiście zwrotki to koszmar, ale refren jest znośny. Nawet mogę napisać, że mi się podoba. Uśmiech
Tegoroczne guilty pleasure Serce
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 11 Mar - 21:06
yourraxus napisał:Rzeczywiście zwrotki to koszmar, ale refren jest znośny. Nawet mogę napisać, że mi się podoba. Uśmiech
Tegoroczne guilty pleasure Serce

Gdyby to ktoś inny zaśpiewał to piosenka byłaby całkiem niezła...
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 11 Mar - 23:31
Szczerze to nie rozumiem hejtu na ta piosenke. To chyba bardziej na to, ze Slavko ma warkocz i zalozyl spodnice. Szeroki uśmiech Fakt, piosenka jest kiczowata, nieznosna i tak dalej, ale zobaczcie na takie This Is Love, ktore jest nawet jeszcze wiekszym chlamem, a jest wychwalane. Dziwne to, ze piosenki o podobnym poziomie sa chwalone, a ta krytykowana. Oczywiscie nie twierdze, ze ta piosenka jest dobra, bo nie jest. Jest niestety slabiutka, ale sa gorsze piosenki, a te gorsze sa (o zgrozo!) chwalone.

Poza tym... co niby jest w tym gejowskiego, bo nie czaje? Nie wydaje mi sie, zeby geje nosili spodnice i warkoczyki (chociaz to juz zalezy od upodoban). Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1870
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Pon 13 Mar - 11:16
CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 A502ed9570483f688dd07b2669724053_original

Ale tak poza tym, to oceniając samo audio i przymykając oko na akcent, nawet w miarę mi się ta piosenka podoba. Chłamem jest, oczywiście, ale refren ma bardzo chwytliwy.

Drover napisał:zobaczcie na takie This Is Love, ktore jest nawet jeszcze wiekszym chlamem, a jest wychwalane. Dziwne to, ze piosenki o podobnym poziomie sa chwalone, a ta krytykowana.
Tak właśnie wyglądają niestety realia - kraj krajowi nie równy. Państwa byłej Jugosławii zawsze każdy może bezkarnie zjechać.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Pią 17 Mar - 20:13
Slavko grozi, że jego eurowizyjny kostium będzie kontrowersyjny i "mocny". Sorry man, ale po Lolicie Zero nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć :lool:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 18 Mar - 16:03
Właśnie przesłuchałam i obejrzałam teledysk. Jego taniec jest wręcz niesmaczny. Jakaś tragedia :P nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać....piosenka też jest tragiczna. Nie znoszę disco, a ta piosenka to po prostu kicz pierwsza klasa :P Ja jestem bardzo tolernacyjną osobą, ale nie mogłam tego znieść.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Wto 21 Mar - 17:12
:shock: Nie do końca ogarniam czego właściwie byłem świadkiem... Teledysk obejrzałem w całości raz i więcej nie mam zamiaru. Granice kiczu i dobrego smaku zostały przekroczone. Muzyka, tekst, wokal - tutaj również jest słabo. Myślę, że dalszy komentarz jest zbędny.

1/12 (w tym roku postanowiłem korzystać ze skali od 1 do 12, zatem nawet Czarnogóra nie otrzyma ode mnie 0)
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Wto 21 Mar - 18:48
Ten teledysk obejrzał mój znajomy, który jest gejem i powiedział, że był przerażony jak to zobaczył. I dodał, że chyba całe środowisko LBTG też będzie przerażone :P
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Sob 25 Mar - 23:22
Eeee.....czy to jest ŻART!? Czy to jest jakiś słaby ŻART!?
Serio pytam, ponieważ teledysk to autoparodia, muzyka to prawie disco polo a wokal..........ech
Bez komentarza.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Nie 2 Kwi - 21:52

Nie ma kucyka....:( :(

.....................................


CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Laura-poldvere-laura
Sponsored content

CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space - Page 2 Empty Re: CZARNOGÓRA: Slavko Kalezić - Space

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach