Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+10
Drover
monkeyy
Aleks
Fenistil
Dastame
Yngwie / admin
Liver
Skrzeczek
Dawid
Sebek
14 posters
Go down
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Sie - 0:03
Zadziwiające rzeczy się tutaj zadziały, jak się porówna wyniki półfinałów i finału :shock: . O mało oczy mi nie wypadły. Zmiany pozycji. Belgia, Niemcy i Białoruś wyraźnie w dół, a Portugalia, UK i Ukraina ostro w górę... to wszystko zdarzyło się w jednej edycji! Trochę inaczej zagłosować i 3/4 piosenki z top4 byłyby poza finałem Lol . Co do wyników finału samego w sobie - spoko. Wygrała moja dwunastka po raz pierwszy w PDF , a naprawdę bardzo, ale to bardzo polubiłem  "About Work The Dancefloor" (choć gdyby tu była jeszcze Dania, to bym miał dylemat, komu z nich to 12 dać). Zdecydowanie razem z "Hell.o" moje top2 zwycięzców w tej serii. Reszta podium to piosenki, do których akurat nie zdołałem się specjalnie przekonać, ale jak spodobały się innym, to należało im się. Uważam, że bardzo niesłuszne i zaskakujące jest ostatnie miejsce Estonii, w dodatku z taką stratą. Holandię, Hiszpanię i Norwegię też widziałbym wyżej. Dzięki za głosy oddane na Białoruś! Ze swojego wyniku jestem zadowolony, choć gdybyśmy razem z propozycją z Niemiec tak nie spadli, to byłbym bardziej zadowolony xD. II półfinał mi się bardziej podobał i miał dla mnie bardziej trafne wyniki, stąd duża dysproporcja w moich głosach na niekorzyść I półfinału. Z moich zer mogę wyróżnić Francję, która po pewnym czasie przekonała mnie, ale zabrakło mi dla niej miejsca i postawiłem ją na 11. miejscu.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Sie - 1:49
Przykre jest, że tak slaba piosenka wygrywa edycję pdf, zwycięzca nie niesie za sobą absolutnie niczego ciekawego. Casualowe byleco, nie mam pojęcia co tu ma być nad wyraz chwytliwego. Zdążyłem się już przyzwyczaić, że nie wystepuje na świecie gorszy gust muzyczny niż ten eurowizyjnego fandomu (co potwierdza 5 miejsce Janny Terzi, pamiętam top 5 w rankingach na pyskforum i potem weryfikację na esc), niemniej liczyłem na nieco większą dojrzałość w głosach. Najgorszy zwycięzca poza wygraną Kao.

Do zobaczenia w ogólnoświatowej, moja pauza w edycji latino mało mnie martwi, bo w muzyce hiszpańskojezycznej czuję się tragicznie i szczerze planowałem dobrowolną absencję. Trzymam tylko kciuki, by nie wygrał kotlet!
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 915
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Sie - 12:22
Gratulacje dla Wondera! Szeroki uśmiech Wyniki są według mnie niemalże idealne, gdyż każdej piosence, która znalazła się w TOP6, dałem przynajmniej 4 punkty, także jeśli chodzi o czołówkę, nie mam się do czego przyczepić. :spain: Hiszpania powinna znaleźć się wyżej.
Ze swojej strony bardzo dziękuję za 7. miejsce, rozumiem, że specyficzny głos wokalistki nie każdemu mógł przypaść do gustu, dlatego tym większe podziękowania za to, że udało się zdobyć trzycyfrowy wynik w finale. Uśmiech Max dzia za 12 od Xytrosa, 10 od vestmanna, Batiooo i Yngwiego oraz każdy inny punkt w finale i półfinale. Serce
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 11 Sie - 13:10
Zwycięzca wg mnie bardzo dobry wspaniale nawiązujący do synth-popu lat 80-tych ale oczywiście co kto lubi. Jak dla mnie dużo lepsza propozycja od poprzedniego winnera z UK.
Ja ze swojej strony chciałem podziękować za wspaniałe trzecie miejsce, którego się absolutnie nie spodziewałem. Szeroki uśmiech
Co do pozostałych wyników to :norway: i :spain: powinny się znaleźć troszkę wyżej.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Wto 13 Sie - 21:56
To był chyba najsłabszy finał w historii PdF. Niewiele było utworów, które trafiły mój gust, a część tych które uważam za ciekawe i wyróżniające się przepadły w półfinale :/ Dobrze, że chociaż :greece: Grecji, :australia: Australii i :germany: Niemcom udało się wejść do Top 10. I gratulacje dla @Wonder za fantastyczną passę w tej serii

Dziękuję za głosy na :iceland:, zwłaszcza te większe Uśmiech Szkoda, że nie udało się znaleźć wyżej, ale "I Annarri Vidd" to specyficzny utwór i rozumiem, że wielu mógł się nie spodobać
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Czw 15 Sie - 12:12
Nie podobają mi się te wyniki, co zresztą widać po tym, że całemu top 5 dałem w sumie tylko 8 punktów. Nie będę ściemniał, że zwycięska piosenka jest zła lub że źle mi się słucha, bo to nieprawda. Jest jednak mocno bezpłciowa, szczególnie na tle tak ciekawej stawki tej edycji. Krajowa z języczkiem zawsze jest dla mnie ważną edycją, z którą wiążę spore nadzieje i tym razem też się nie zawiodłem, bo miałem okazję poznać kilka rewelacyjnych, intrygujących utworów. Zwycięzca pozostawia jednak pewien niesmak, tym bardziej jeśli tak jak mówicie jest to piosenka przemaglowana w tego typu konkursach. Niemniej oczywiście gratki dla :unitedkingdom: Wondera, pierwszy w historii przypadek powtórnego zwycięstwa to nie byle co. Uśmiech

Jak zdążyliście zauważyć, porównanie wyników półfinałów i finału to rzeczywiście jakiś kosmos. Tylu ostatecznych faworytów mogło tak łatwo poodpadać! No i kto wie - może pod kreską także znalazł się ktoś, kto w ostatecznym rozrachunku zawojowałby o wysokie miejsca. Ze swojej strony dziękuję za 4. miejsce w semi z ładnym dorobkiem punktowym - byłem pewny, że umiejscowiłem się w tej grupce 5-7 minimalnie nad granicą awansu.

Moje 13. miejsce w finale jest okej - na więcej raczej nie miałem co liczyć, i tak wyszedł z tego dobry występ. Dziękuję za docenienie, szczególnie za wysokie punkciki od :germany: :belarus: :estonia: :russia:. No i kompletnie nie rozumiem tak przeciętnego wyniku :belgium: Belgii, co do której byłem przekonany, że top 5 to formalność, a może i powalczy o zwycięstwo.

I zgłaszajcie się do kolejnej edycji! Chcę usłyszeć wasze boskie rytmy latino! Szeroki uśmiech
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 17 Sie - 12:26
Serdeczne gratki @Wonder - kolejna świetna z Twojej strony piosenka wygrywa konkurs! Serce

Ze swojej strony ślicznie dziękuję za kolejne TOP 5 - nie spodziewałem się, że mogę osiągnąć tak świetny wynik dwa razy z rzędu!
Szeroki uśmiech Serdecznie dziękuję za 12 pkt od @Liver, @vestmann, @Iguś, @Drover. Serce Serce Serce Dziękuję pięknie za 10 pkt od @Szymek79 Serce Serce i 8 pkt od @Wonder. Serce

Serdecznie dziękuję również za każdy mniejszy punkt i 2. miejsce w półfinale. Serce

Do zobaczenia na finale Latino za tydzień! Serce
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach