Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy

+12
Drover
Jasiek
IgorBielak
DanielW
Szymek79
Skrzeczek
Valhalla
Aro
Liver
KarolStark
mercator
iguś
16 posters
Go down

Na ile punktów oceniasz piosenkę australijską?

0 - 0%
0 - 0%
2 - 14%
0 - 0%
6 - 43%
4 - 29%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 14%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy - Page 2 Empty Re: AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy

Pon 13 Mar - 11:39
idealny przyklad piosenki ktora mnie nie jara mimo ze teoretycznie wszystko w niej jest zrobione ok
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy - Page 2 Empty Re: AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy

Wto 21 Mar - 17:43
Po raz pierwszy wybór Australijski przypadł mi aż tak bardzo do gustu. Co prawda Isaiah nie należy do grona moich ścisłych faworytów, ale i tak uważam, że "Don't Come Easy" jest bardzo dobrą propozycją. Przyzwoita ballada, którą przyjemnie się słucha, czyli coś na co czekam co roku podczas Eurowizji. Nie jest to nic odkrywczego, ale nic nie poradzę na to że mi się podoba Uśmiech

8/12
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy - Page 2 Empty Re: AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy

Czw 4 Maj - 16:39
Średnie, przypomina mi piosenki które lecą w radiu a które się potem nie pamięta i taka trochę kopia Sama Smitha.
6/12
Sponsored content

AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy - Page 2 Empty Re: AUSTRALIA: Isaiah Firebrace - Don't Come Easy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach