Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

+19
BloodBrother
kavinsky
Wilk
Nela_30
Aleks
Luna
pierniczek
Versus
Alpaka
Sebek
monkeyy
Dastame
marjuz
Justi
Fenistil
Poland
Liver
mercator
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Sro 19 Lut - 20:35
Kasia Dereń na insta wrzuciła zapowiedź utworu na 21.02. (piątek) o czym pisaliście wcześniej, tak po 3 sekundowym urywku wiadomo, że będzie to coś szybszego, bardziej radiowego.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Sro 19 Lut - 21:38
Covery z drugiego półfinału się do czegoś przydały - poleciały w coverowym kąciku Radia International. Wyróżniono tam Paulinę Czaplę, Weronikę Curyło i Alicje Szemplińską.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Sro 19 Lut - 23:34
Bardzo spoko brzmią te 3sec xD
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 10:22


Ostatnio zmieniony przez Justi dnia Czw 20 Lut - 10:24, w całości zmieniany 1 raz
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 10:23

nio, nie jest dobrze. Trochę się tego spodziewałem, raczej radiówka do polskiego radia, aniżeli na Eurowizję. Występ zapewne będzie dobry, choć i tak wiadomo że Alicja wygra.
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 10:32
Ja w sumie nie wiem czego się spodziewałam, ale liczyłam na coś lepszego. Póki co wolę Lucy. Pozostaje czekać na Alicję z nadzieją na coś extra. 😢
avatar
pierniczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 25

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 11:15
Piosenka Kasi brzmi jak każda pospolita, nieudolnie próbująca być nowoczesną, popowa piosenka. Tragedia.
Alicja wyskoczy pewnie z jakąś typowo eurowizyjną balladą. Biorąc pod uwagę, że będzie autorstwa człowieka od Bigger Than Us i Sister, warto przygotować się na najgorsze.
"Lucy" Lake Malawi też nie jest niczym szczególnym, ale przynajmniej jest przyjemne dla ucha, dość chwytliwe i wyróżniające się. Dodatkowo wiemy już, że zespół przywiązuje wagę do występu na żywo, dlatego myślę, że mogą być dla nas najlepszym wyborem. Szkoda, że mają małe szanse.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 11:25
Może na żywo w całości Ufaj mi lepiej będzie brzmiało.
Bo na razie brzmi to jak typowy fast food'owy kawałek. Jak się przesłuchuje preselekcje innych krajów, to mnóstwo trafia się tego typu generycznych popowych kawałków. W 2011 roku wysłaliśmy tego typu piosenkę i skończyło się katastrofą. Jedyna nadzieja w Szemplińskiej, chociaż tutaj też może być flop. Niby mamy inny format preselekcji, ale mi się przypominają najgorsze preselekcyjne lata, gdzie nie było w czym wybierać...
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 12:21
Ode mnie jeszcze spóźniony ranking 3. odcinka:
1. Basia Gąsienica Giewont - świetna kontrola nad głosem i zadziorność
2. Nick Sinckler - bardzo fajne wykonanie z energią i z charakterem
3. Albert Černy - nie da się go oglądać na scenie i się nie uśmiechać Uśmiech, choć niestety fałsze się zdarzały
4. Marzena Ryt - jej wokal niezbyt pasuje do tego repertuaru i przez to wyszło trochę karykaturalnie, ale potencjał jak najbardziej był
5. Marek Kaliszuk - w miarę spoko, ale wchodzenie w falsety niezbyt mu wychodziło (choć samo w sobie jest trudne)
6. Adrian Makar - zmasakrował to
7. Norbert Legieć - zmasakrował to jeszcze bardziej

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jeśli zaś chodzi o finał, to przynajmniej zapowiada się on dość różnorodnie, ale w tej chwili jestem pełen obaw. Szemplińska jest na razie największą niewiadomą, ale pewnie dostanie jakąś typową power balladę i to wygra. Piosenka Kasi Dereń to niestety syf. Najbardziej kibicuję w tej chwili Lake Malawi, bo Lucy jest zdecydowanie lepsze od ich zeszłorocznej propozycji i już po pierwszym przesłuchaniu zostało mi w głowie, a i na dobry staging będzie można liczyć.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 12:43
Jeszcze poczekam na pełną wersję plus kacha na żywo może zrobić z tego sztos
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 13:46
Brzmi jak każda chamska radióweczka made in Poland. :x No trudno, ale Kasi podziękujemy.
"Lucy" jest fajnym utworem, podoba mi się bardziej niż "Friend of a Friend", ale czekam na Alę z nadzieją na coś lepszego. Cieszę się, że to będzie coś innego niż ten jej miałki singiel, ale nie próbuję sobie wyobrazić, jak będzie brzmiała jej piosenka na podstawie tego, co już wiemy, bo na przykładzie Kasi już oczekiwałam i się zawiodłam.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 14:48
pierniczek napisał:Piosenka Kasi brzmi jak każda pospolita, nieudolnie próbująca być nowoczesną, popowa piosenka. Tragedia.
Alicja wyskoczy pewnie z jakąś typowo eurowizyjną balladą. Biorąc pod uwagę, że będzie autorstwa człowieka od Bigger Than Us i Sister, warto przygotować się na najgorsze.
"Lucy" Lake Malawi też nie jest niczym szczególnym, ale przynajmniej jest przyjemne dla ucha, dość chwytliwe i wyróżniające się. Dodatkowo wiemy już, że zespół przywiązuje wagę do występu na żywo, dlatego myślę, że mogą być dla nas najlepszym wyborem. Szkoda, że mają małe szanse.
Ja bym się bardziej spodziewał po Alicji czegoś w stylu "Prawie My", ale zobaczymy już w niedzielę. Szeroki uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 14:59
Aleks napisał:
Ja bym się bardziej spodziewał po Alicji czegoś w stylu "Prawie My", ale zobaczymy już w niedzielę. Szeroki uśmiech

W wywiadzie mówiła, że to będzie coś innego, niż do tej pory śpiewała. Więc zobaczymy w niedzielę :P . W każdym razie jak będzie w maju klapa, to przynajmniej pożegnamy się z SNS jako formą preselekcji.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 15:30
aż mi szkoda Kasi, że z takim głosem zrobili jej taką krzywdę. Już nie chodzi o brak oryginalności, ale ta warstwa muzyczna jest tak kiepska, brzmi jak zlepek jakiś gotowych demo. Nie wiem kogo tu winić? czas na przygotowanie utworu? w sumie Superhero również zostało tworzone dla Viki przed finałem Szansy więc myślę, że zawiódł tu talent kompozytorski. Życzę Kasi jak najlepiej bo jest świetną piosenkarką, niestety z tym utworem będzie ciężko się przebić nawet w polskich stacjach radiowych.


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Czw 20 Lut - 15:59
Nie wiem czy zabrakło czasu, czy po prostu zespół który tworzył tą piosenkę, nie ma za bardzo pojęcia o obecnych trendach na  Eurowizji. Tekst i muzyka brzmi jakby z jakiegoś generatora. Rok temu na eurowiziji taką "wygenerowaną" balladę miała Mołdowia. W pewnym momencie myślałem że Kasia zaśpiewa "im więcej ciebie tym mniej" N. Kukuslkiej :P ...
Ale jako radiówka na jeden sezon może być, bo nawet przyjemnie mi się tego słuchała. Ale nie jest to piosenka na festiwal muzyczny, tym bardziej nie na Eurowizję 2020.
POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Niby-czowiek-wiedzia
Sponsored content

POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - Page 8 Empty Re: POLSKA: Szansa na Sukces. Eurowizja 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach