Znaleziono 3 wyników
- on Pią 25 Mar - 19:10
- Search in: Typer Eurowizji
- Temat: Typer kolejności startowej półfinałów - Eurowizja 2022
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetleń: 1562
Typer kolejności startowej półfinałów - Eurowizja 2022
I półfinał:01. Łotwa (#LVA)
02. Słowenia (#SLO)
03. Bułgaria (#BGR)
04. Albania (#ALB)
05. Litwa (#LTU)
06. Mołdawia (#MDA)
07. Szwajcaria (#SUI)
08. Holandia (#NLD)
09. Ukraina (#UKR)
10. Portugalia (#PRT)
11. Austria (#AUT)
12. Islandia (#ISL)
13. Dania (#DNK)
14. Chorwacja (#HRV)
15. Grecja (#GRC)
16. Norwegia (#NOR)
17. Armenia (#ARM)
II półfinał:
01. Finlandia (#FIN)
02. Izrael (#ISR)
03. Malta (#MLT)
04. Australia (#AUT)
05. Serbia (#SRB)
06. Azerbejdżan (#AZE)
07. Gruzja (#GEO)
08. Cypr (#CYP)
09. San Marino (#SMR)
10. Czechy (#CZE)
11. Belgia (#BEL)
12. Irlandia (#IRL)
13. Macedonia Północna (#MKD)
14. Rumunia (#ROM)
15. Czarnogóra (#MNE)
16. Szwecja (#SWE)
17. Polska (#POL)
18. Estonia (#EST)
- on Nie 28 Mar - 13:08
- Search in: Typer Eurowizji
- Temat: Typer kolejności startowej półfinałów - Eurowizja 2021
- Odpowiedzi: 15
- Wyświetleń: 1732
Typer kolejności startowej półfinałów - Eurowizja 2021
I półfinał:01. Irlandia (#IRL)
02. Macedonia Północna (#MKD)
03. Australia (#AUS)
04. Rosja (#RUS)
05. Litwa (#LTU)
06. Słowenia (#SLO)
07. Szwecja (#SWE)
08. Belgia (#BEL)
09. Izrael (#ISR)
10. Cypr (#CYP)
11. Norwegia (#NOR)
12. Azerbejdżan (#AZE)
13. Rumunia (#ROU)
14. Chorwacja (#HRV)
15. Ukraina (#UKR)
16. Malta (#MLT)
II półfinał:
01. Grecja (#GRC)
02. Czechy (#CZE)
03. Estonia (#EST)
04. Polska (#POL)
05. Islandia (#ISL)
06. Austria (#AUT)
07. Serbia (#SRB)
08. San Marino (#SMR)
09. Mołdawia (#MDA)
10. Gruzja (#GEO)
11. Łotwa (#LVA)
12. Finlandia (#FIN)
13. Portugalia (#PRT)
14. Dania (#DNK)
15. Bułgaria (#BGR)
16. Albania (#ALB)
17. Szwajcaria (#SUI)
- on Pią 13 Mar - 1:10
- Search in: Typer Eurowizji
- Temat: Typer kolejności startowej półfinałów - Eurowizja 2020
- Odpowiedzi: 9
- Wyświetleń: 1096
Typer kolejności startowej półfinałów - Eurowizja 2020
I półfinał:01. Szwecja (#SWE)
02. Słowenia (#SLO)
03. Irlandia (#IRL)
04. Macedonia Północna (#MKD)
05. Rosja (#RUS)
06. Australia (#AUS)
07. Litwa (#LTU)
08. Białoruś (#BLR)
09. Belgia (#BEL)
10. Ukraina (#UKR)
11. Chorwacja (#CRO)
12. Azerbejdżan (#AZE)
13. Malta (#MLT)
14. Rumunia (#ROM)
15. Cypr (#CYP)
16. Norwegia (#NOR)
17. Izrael (#ISR)
II półfinał:
01. Grecja (#GRE)
02. Czechy (#CZE)
03. Estonia (#EST)
04. Mołdawia (#MDA)
05. Polska (#POL)
06. Islandia (#ISL)
07. Austria (#AUT)
08. San Marino (#SMR)
09. Serbia (#SRB)
10. Albania (#ALB)
11. Łotwa (#LVA)
12. Finlandia (#FIN)
13. Dania (#DEN)
14. Portugalia (#POR)
15. Armenia (#ARM)
16. Szwajcaria (#SUI)
17. Gruzja (#GEO)
18. Bułgaria (#BGR)
|
|