Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty WYNIKI

Nie 7 Lut - 0:06
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:































:skazakh: KAZACHSTAN
Orynkhan - Ýaıymdama






























:sfrance: FRANCJA
Vianney - Beau-papa

















:sarmenia: ARMENIA
Weathers - C'est La Vie

























:sitaly: WŁOCHY
AIELLO - VIENIMI (a ballare)

































:saustria: AUSTRIA
Stephan Eicher - Combien de temps































:sportugal: PORTUGALIA
Isaac Dunbar - isaac's insects






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sazer: AZERBEJDŻAN: Gregory Porter - If Love Is Overrated (58 pkt.)
08. :ssweden: SZWECJA: King Kross - Moving out (48 pkt.)
09. :sgreece: GRECJA: Jack Savoretti - Breaking The Rules (47 pkt.)
10. :smoldova: MOŁDAWIA: Masked Wolf - Astronaut In The Ocean (40 pkt.)
11. :sturkey: TURCJA: INCO - Fotia (37 pkt.)

Punktacja awansujących:
1. 87 pkt.
2. 72 pkt.
3. 67 pkt.
4. 64 pkt.
5. 59 pkt.
6. 59 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:


















:spoland: POLSKA
RAKOVICKY - Lose Control
































:sswitzerland: SZWAJCARIA
Saint Asonia - The Hunted ft. Sully Erna


























:sgermany: NIEMCY
Tokio Hotel - Run, Run, Run






























:snetherlands: HOLANDIA
Giant Rooks - Heat Up



























:suk: WIELKA BRYTANIA
Bongeziwe Mabandla - Ndokulandela






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
06. :sdenmark: DANIA: Sigur Rós - Dauðalogn (65 pkt.)
07. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Oliver Mandić - Moja draga voli Kurosavu (62 pkt.)
08. :sukraine: UKRAINA: CARLOS COSTA - Tequila (56 pkt.)
09. :sslovakia: SŁOWACJA: Madox - QRVA (49 pkt.)
10. :sczech: CZECHY: GARDEN - Advance Adventure (40 pkt.)

Punktacja awansujących:
1. 79 pkt.
2. 76 pkt.
3. 76 pkt.
4. 68 pkt.
5. 67 pkt.


Dzięki za ogromne emocje, jeszcze przed 2 wrzucę posta z głosowaniem.

Yngwie / admin and Daniell lubią ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 344
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Lut - 1:52
Wyniki I półfinału jak dla mnie są dość okej. Przeszła większość utworów na których mi zależało. Wyżej widziałbym tylko :sweden: Szwecje i :moldova: Mołdawie.
O II półfinale nie mogę się wypowiedzieć.
EDIT: a jednak mogę. Szkoda mi :denmark: Danii. Widzę, że Sigurom nie idzie w konkursie, nie ważne czy to KP czy PdF :(

Dziękuje za awans dla :kazakhstan: Kazachstanu. Nie ukrywam, że bardzo liczyłem na finał, ale zazwyczaj w podobnych przypadkach kończyło się bardzo słabo. Tym razem się udało - dzięki Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Lut - 2:14
Ogromnie szkoda mi :azer: Azerbejdżanu. Słuchając tej piosenki rozpływam się w pełnym spokoju zachwycie, nic tylko zamknąć oczy i płynąć. Całe piękno jazzu jest tu zawarte. To zdecydowanie powinien być finał...

Reszta wyników jest już ok. W drugim półfinale na trzech piosenkach mi zależało i wszystkie są dalej, więc akurat tu nie mam na co narzekać. No i ja sam zaliczyłem niechlubne ostatnie miejsce, ale spośród moich pomysłów na tę edycję chyba i tak żaden nie rokował dobrze pod kątem wyniku. Język 3 Trochę pod wpływem impulsu wystawiłem więc po prostu to, czego ostatnio słuchałem najczęściej i [na razie] tego wyboru nie żałuję. Wink

Dawid and Liver lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Lut - 6:13
Szkoda przede wszystkim obydwu ostatnich miejsc, :turkey: Turcji oraz :czech: Czech, które wniosły trochę kolorytu (szczególnie druga piosenka) do tej edycji, która jest jaka jest a tak zostały nagrodzone. Poza tym ujdzie.

Jak zawsze, dzięki za punkty dla :bosnia: Bośni. Awansu nie ma, ale to pierwszy raz w tej serii, kiedy realnie a nie matematycznie zbliżyłem się do niego i jesteśmy dopiero w połowie, więc może wypełnię chociaż jeden punkt z trzystopniowego planu na edycje 31-40 Język 1
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 8 Lut - 11:43
Dziękuję [You must be registered and logged in to see this link.] za taką piękną laudację. Nie ukrywam, że liczyłem na finał, a samą piosenkę słucham na zapętleniu ostatnimi czasy. Niemal pewny jestem, że własnymi głosami się wykluczyłem. Trudno, takie są reguły. Mam jednak też zastrzeżenia do reszty wyników. Połowę finalistów bym spokojnie wymienił. Przynajmniej :austria: Austria, :italy: Włochy i :unitedkingdom: RPA dalej w grze.

Wilk lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1277
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 13 Lut - 23:43
WYNIKI FINAŁU 35. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]




























1. :sitaly: WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare) - 152 pkt. (Wilk)

2. :sportugal: PORTUGALIA: Isaac Dunbar - isaac's insects - 137 pkt. (Cryo)

3. :snetherlands: HOLANDIA: Giant Rooks - Heat Up - 125 pkt. (Darka)

4. :suk: WIELKA BRYTANIA: Bongeziwe Mabandla - Ndokulandela - 119 pkt. (Aleks)
5. :sarmenia: ARMENIA: Weathers - C'est La Vie - 112 pkt. (Daniell)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Głosów nie oddała Eyida.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla Wilka za kolejne, już 4. zwycięstwo w konkursie!

Dzięki wszystkim za udział. Do zobaczenia w kolejnej edycji, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.] Ręce ku niebu

Aleks, Morison and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lut - 0:38
Nie spodziewałem się że w tej serii powącham wgl podium a jak już to ewentualnie w dalekowschodniej a tu proszę... ale jestem mega happy bo VIENIMI (a ballare) to piosenka która od pierwszych sekund przykuła moją uwagę, charyzma wokalisty też robi swoje, miło że wam także się spodobała, dziękuję za wszystkie vota Kiss
Dziwi mnie jedynie tak niskie miejsce Austrii, piosenka była na tyle pocieszna i przyswajalna że nawet miałem obstawić ją na wina Cichy
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lut - 1:16
Serdecznie dziękuję za drugie już z rzędu 4. miejsce - super, że poczuliście ducha :rpa: Afryki, a "Ndokulandela" tak dobrze się przyjęła. Szczerze nie spodziewałem się, że średnia punktów przyznanych przez współuczestniczki będzie wynosić prawie 6 (dokładnie: 5,95) - fajnie, że wystawiony przeze mnie [naprawdę dobry zresztą] utwór osiągnął tutaj na forum taki sukces. Uśmiech

W szczególności chciałbym podziękować kilku osobom: [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] - jeśli pamięć mnie nie myli, to chyba pierwsze przyznane mi przez Was "dwunastki", choć zdarzało się już Wam mnie wysoko punktować. Bardzo, bardzo dziękuję - jestem naprawdę wdzięczny! Szeroki uśmiech

Chciałbym również ogromnie podziękować [You must be registered and logged in to see this link.] za "dychę" oraz [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] za "ósemki" - dziękuję Panowie, jest mi bardzo miło! Szeroki uśmiech

Osobne, ponowne już podziękowania ze szczególnym wyróżnieniem chciałbym skierować w stronę [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] - cieszę się, że zadedykowany utwór Wam się spodobał. Serce 1

Dziękuję również za każdy inny punkt, nawet ten pojedynczy - mam nadzieję, że mój gust muzyczny nie zawiedzie Was w kolejnych edycjach, pozdrówki! Uśmiech

Dawid lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 14 Lut - 13:12
AMORE PORTAMI A BERE
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zwycięski song przeszedł u mnie ciekawą drogę, od "haha, myślałem że to śpiewa Loredana Berte" do chyba najlepszego San Remo jakie słyszałem w PdF, nie do końca wierzyłem, że wśód wyrównanej czołówki wygra akurat Wilk, ale przyznam szczerze, że gdyby się tak nie stało to byłbym zawiedziony, bo ta piosenka podoba mi się zdecydowanie najbardziej z całej edycji.


Wilk napisał:nawet była chwila zastanowienia czy nie pocisnąć tym na wakacyjną

oj to dobrze, że się powstrzymałeś Szeroki uśmiech

Z pozostałych wyników, na pewno gratulacje dla [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] bo miejsce w top zdecydowanie zasłużone, :austria: tak jak wspominali poprzednicy zaskakująco nisko ale ze dwie edycje temu było odwrotnie, więc się wyrównało Uśmiech

Aleks and Wilk lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Czw 18 Lut - 12:08
dziena za 2msc mega miłe przywitanie na powrót, winner bardzo przyzwoity, szkoda ze armenia nie wcisnela sie do podium ale trudno
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pią 24 Wrz - 22:12
Wnoszę o poprawienie wyników II półfinalu w statystykach ([You must be registered and logged in to see this link.]). Suma punktów jest o 1 za duża na mocy regulaminu - "nie można głosować na siebie".

Dawid and Fenistil lubią ten post

Liver, Aleks and Morison nie lubią tego postu

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 25 Wrz - 0:21
[You must be registered and logged in to see this link.], słuszna uwaga. Państwom, które nie wyszły z drugiego półfinału (:bosnia: :czech: :denmark: :slovakia: :ukraine:) odjąłem w statystykach po jednym punkcie.

Dawid lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach