Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

+16
Luna
Skrzeczek
Kuba
IgorBielak
monkeyy
iguś
Drover
Fenistil
marjuz
Batiooo
CzerwonePaznokcie
Aleks
Aro
Morison
Dastame
Łosoś
20 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś rumuńskiej kompozycji?

0 - 0%
1 - 7%
3 - 21%
3 - 21%
4 - 29%
0 - 0%
1 - 7%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 7%
1 - 7%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Wto 19 Lut - 15:52
Szkoda że tyle hejtu poszło na Ester. Nie jej wina że pewni panowie nie umieją sprawiedliwie ocenić, a Emmelie to większa manipulatorka od nas. Skorzystała na debilizmie jurorów, a same osoby odpowiadające za system głosowania są winne najbardziej xD
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Wto 19 Lut - 18:29
Piosenka na 6 punktów ode mnie. Całkiem przyjemnie się słucha. Występ na żywo całkiem miły dla oka pod względem estetyki, dla ucha trochę mniej, bo Ester za dużo stęka zamiast śpiewać a to wycie pod koniec wyszło dość cienko.
Co do całych preselekcji: nie oglądałam, ale z powodu wynikłej dramy zapoznałam się z utworami dwóch faworytek. I tak:
Laura - o nie, podziękuję. W tym utworze drażni mnie wszystko od wokalu aż po tekst 🇳🇴
Bella - niezły utwór, choć nie będę płakać, że go nie usłyszę na Eurowizji.
No cóż, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta a ja ostatecznie jestem zadowolona.
Też nie podoba mi się hejt, który spadł na Ester, akurat ona jest najmniej winna, ona tylko śpiewa. Największymi winnymi zaistniałej dramy są w pierwszej kolejności ludzie, którzy wymyślili taki format głosowania, a w drugiej manipulatorzy z jury. Ale może za rok będą mądrzejsi i dadzą większe prawo głosu publice, bo teraz to aż się nie opłacało wysyłać na toto SMSów.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 20

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Nie 24 Lut - 20:47
W rumuńskich preselekcjach moją faworytką była Bella, ale po świetnym występie Ester, kibicowałem również On a Sunday. Jest to propozycja z świetnym klimatem i ogromnym potencjałem scenicznym, odrobinę kojarzy mi się z zeszłoroczną Łotwą. No i wreszcie otrzymujemy coś z Rumunii na miarę XXI wieku, gratki!
10/12
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Sob 2 Mar - 0:39
Jeśli była w tych pre o których wspominacie jakakolwiek imitacja Fuego to brałbym ją w ciemno zamiast tego czegoś Szeroki uśmiech w sumie nie wiadomo czego, wycie przez całą piosenkę hey hey hey hey hey heyyy heyy, strasznie słabe. 0/12
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Sob 2 Mar - 1:38
Utwór taki sobie. Wolałem Bellę. Bardzo przypomina utwór Laury z Łotwy. Na plus dobra produkcja. 5/12 Co do hejtu jaki spadł na zwyciężczynię to uważam że to głupie, dziewczyna nic nie zrobiła złego po prostu zgłosiła się do preselekcji jak wszyscy. Wszyscy też znali zasady i ona wygrała. Pretensje można mieć do tego kto ustalał te zasady. To tak samo jak z Mahmoodem.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Pon 4 Mar - 22:04
Piosenka jak dla mnie nieciekawa, do tego ma irytujący refren. Przypuszczam że Rumunia z taką piosenką spokojnie awansuje do finału. Mam też nadzieję że już nikt nie wpadnie zapraszać ludzi z wiwiblogs do jury. Sam zaglądam często na ich stronę, bo mają dużo news'ów, ale w ocenach piosenek często są niekonsekwentni...
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Nie 10 Mar - 14:42
Teledysk i revamp :romania: Rumunii:
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Nie 10 Mar - 14:47
Podoba mi się jeszcze bardziej <3 Rumunia w tym roku powrót do finału zdecydowanie Szeroki uśmiech
Sponsored content

RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday) - Page 2 Empty Re: RUMUNIA: Ester Peony (On a Sunday)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach