Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ESC 2019: PRÓBY

+23
Ilona
Triss
Darka
LittleLiarV
Blainers
Aro
marjuz
Dastame
IgorBielak
Morison
Wonder
Luna
Fenistil
Aleks
Sebek
iguś
monkeyy
magou
mercator
Kuba
Dawid
Yngwie / admin
Łosoś
27 posters
Go down
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 19:17
Liczę na niespodzianki, liczę że w finale zobaczę Cypr na dnie stawki, a najlepiej gdyby Cypru nie było w finale wcale. To jest tak wsteczna piosenka że hej. Dzięki naszemu półfinałowi usłyszymy tyle pięknych języków Europy.

Słowenia, Polska, Gruzja, Serbia muszą być w finale. Węgry akurat mi nie podchodzą. Origo było świetne, tegoroczna propozycja sporo słabsza i może nie załapać się do finału.
Obowiązkowo Grecja. Reszta obojętna. Szkoda że Białoruś po angielsku, bo białoruski to też bardzo ładny język.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 19:55
Węgry mają bardzo klimatyczny występ. Piosenka węgierska z początku mi nie podeszła, za bardzo oceniałem ją pod kątem Origo. Dopiero po paru przesłuchaniach mi się spodobała.
Cypr uważam że wejdzie do finału, ale w finale będzie średnio, a może nawet słabo. Reklamy to taka marna podróbka Diego, a Tamta jeżeli chodzi o performance, nie dorasta Eleni do pięt.
Co do Gruzji wydaje mi się właśnie to państwo w tym roku będzie czarnym.
Co do Białorusi, to Zena słabo wypadła na drugiej próbie. Słowenia skopiowała występ z Emy, więc dlatego jest tak słabo oceniania przez dziennikarzy, ale o finał jestem spokojny.
Sądziłem że Serhat może namieszać, dzięki temu że występuje ostatni, no i będą głosować na niego Turki z całej Europy. Niestety jego pomysł na występ jest kiepski.
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 20:14
Myślę, że po dzisiejszej próbie jest już jasne kto wygra Eurowizję 2019, a będzie to Hatari. Klemens brzmiał świetnie, wróciliśmy do młota i już nic więcej nie potrzeba
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 20:22
Darka napisał:Myślę, że po dzisiejszej próbie jest już jasne kto wygra Eurowizję 2019, a będzie to Hatari. Klemens brzmiał świetnie, wróciliśmy do młota i już nic więcej nie potrzeba
Karty tarota czy ziółka z herbaty? Nie wiem co mam zrobić, żeby też się dowiedzieć takich interesujących rzeczy...  Lol
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 20:31
Żadna Islandia nie wygra Eurowizji, błagam. To że robią mega szum to nie znaczy że są faworytami. Zapewne awansują i zakręcą się koło 8-12 miejsca. Ja mam z kolei przeczucie że na batalii Holandia vs Rosja skorzysta Grecja i Azerbejdżan. A niestety Włochy zajmą miejsce 5.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 20:39
magou napisał:Żadna Islandia nie wygra Eurowizji, błagam. To że robią mega szum to nie znaczy że są faworytami. Zapewne awansują i zakręcą się koło 8-12 miejsca. Ja mam z kolei przeczucie że na batalii Holandia vs Rosja skorzysta Grecja i Azerbejdżan. A niestety Włochy zajmą miejsce 5.


po pierwsze Islandia nie awansuje do finału.
marks my words.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 20:53
Nie no, awansują awansują. Aż tak po bandzie nie jedźmy. Jednego jestem pewien, Mołdawia ani San Marino nie awansuje. Grecja i Australia awansują. Reszta to totalna loteria.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Czw 9 Maj - 22:52
mapox typuje random.org

:cyprus: CYPR Cóż, spodziewałem się wokalnej katastrofy i się jednak doczekałem. Brzmi to niechlujnie, wygląda niechlujnie. Niemniej trudno mi sobie wyobrazić finał bez Cypru. Trzymam kciuki że podobnie z wokalem będzie na próbie jurorskiej (Janna Terzi pozdrawia), to może będziemy mieć ciekawiej.

:montenegro: CZARNOGÓRA Syf, nie ma o czym pisać.

:finland: FINLANDIA Za mało energiczny ten występ, strasznie męczy. 

:poland: POLSKA Trzymam kciuki, mimo iż mamy totalnie nieeurowizyjny utwór to myślę że jednak może się to udać. Startujemy po 3 beznadziejach, bije tu pozytywną energią i pięknie to wygląda w obrazku. Niestety trzeba bronić się utworem, bo diasporę mamy tu niemal żadną, jury niestety też może nas bez powodu uwalić.

:slovenia: SŁOWENIA W tym momencie to już jest pewny awans, występ jest estetyczny i poprawny, na finał wystarczy bo za bardzo nie ma co wejść. Słowenia powinna zgarnąć sporo wysokich ocen od jurorów państw ościennych (:serbia:, :hungary:, :montenegro:, :poland:), nie dużo pewnie gorzej u widzów i finał powinien być problemu. No i free punkty za Sobral vibes, bo eurosceptyzm jest crazyy.

:czech: CZECHY Życzę finału, ale nie jestem pewny czy Czechy nazbierają na tyle u jury, bo brzmi to dość mało pewnie. Czesi oczywiście żadnej diaspory nie mają, więc w tele może być tak jak z Zibbz, które zmieściło się w top 10 w aż 11 państwach, a łącznie wyszło tylko 27 punktów. Flop mnie nie zaskoczy.

:hungary: WĘGRY Ładnie to wygląda, może i trochę nudzi, ale jest to bardzo klasyczny i pewny występ. Węgry mają sympatyczny zestaw państw jeżeli chodzi o tele (:serbia:, :slovenia:, :czech:, :finland:, :estonia:) na poziomie semi i jury powinni to docenić. W finale Joci zapewne skończy tak jak w zeszłym roku.

:belarus: BIAŁORUŚ Chyba jednak dwa prymitywne żeńskie popiki do finału nie wejdą. Dość ładnie to wygląda, wokalnie jest poprawnie. Mimo wszystko ten awans by mnie zaskoczył, bo spodziewam się flopa u jury, a diaspory znów nie ma. Jak awansują, to za Cypr.

:serbia: SERBIA Przepiękny występ, wszystko się tam zgadza i myślę że Serbia może powalczyć o top 10 w tym roku.

:belgium: BELGIA Gdybym zamknął oczy to nie miałbym wątpliwości że Belgia będzie w finale. W występie wieje niestety biedą, dlatego widzowie raczej tego nie docenią, tak jak było z Sennek. Niemniej, myślę że u jury na pewno to będzie wysoko, jestem zdania że prędzej docenią Belgię niż np. Czechy czy Portugalię.

:georgia: GRUZJA Jestem zdania, że jakkolwiek dobrze nie zaśpiewany będzie ten utwór, to ludzie na to nie będą głosować. Może zawieruszy się koło awansu, ale na te 110 punktów moim zdaniem nie ma szans.

:australia: AUSTRALIA no cóż

:iceland: ISLANDIA Widzę że opinie są tu skrajne, niektórzy nie mają wątpliwości że Hatari wygra grand prix, niektórzy typują do flopa w półfinale. Skoro ludzie mają na to nie głosować, to pytam się - na co? Dla mnie pewniak do wygrania tele w semi, bo eurosceptyzm.

:estonia: ESTONIA Dziwnym jest dla mnie że 100 razy lepiej to brzmi w prymitywnym nagraniu telefonem z sali niż we wstawionym fragmencie (jakoś tak dziwnie przytłumiony jest ten wokal). W zasadzie to od tego będzie zależeć, na ten moment nie widzę Victora w finale, bo nie sądzę że przekona na tyle widzów i jury.

:portugal: PORTUGALIA To już mam wrażenie wszyscy typują do flopa, w tym momencie ogólne wrażenie jest po prostu bardzo słabe.

Na dziś widzę to tak: :cyprus: :poland: :slovenia: :hungary: :serbia: :belgium: :australia: :iceland: :greece: :sanmarino:, zobaczymy jak jutro Serhat sobie poradzi
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 5:42
Na moje to z I SF awansują:
Cypr, Słowenia, Australia, Islandia, Węgry, Belgia, Polska, Czechy, Portugalia i... SAN MARINO, może Europa zrobi sobie jaja? Szeroki uśmiech Proooszę.
Mamy dużo szczęścia, że znaleźliśmy się w tak beznadziejnym SF, z pewnością w drugim półfinale będzie więcej pokrzywdzonych.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 7:21
A gdzie Grecja i Serbia?
Poczytałem dzisiaj komentarze po wczorajszym dniu i najwięcej pochwał zbiera właśnie Serbia. Taką klasyczna piosenka ma szczęście że trafiła do pierwszego półfinału, gdzie jest dużo "nie spotykanych" na ESC utworów. Ja się zastanawiam, kto wygra pierwszy półfinał i może się okazać, że wygra Australia lub właśnie Serbia.
Faktycznie pierwszy półfinał jest słaby, jak dla mnie z pierwszego powinno awansować 8 państw, a z drugiego 12. Rok temu jednak też mieliśmy łatwy półfinał, a skończyło się klęską.
O awansie San Marino zdecyduje jury. Wydaje mi się że Serhat u widzów będzie w Top10 (ostatnia pozycja+ diaspora turecka). Ciekawi mnie też jak jury odbierze Islandię, mogą ją zlać za inspirowanie bdsm.
Mnie zastanawia co ludzie i buki widzą w Czechach. Jak dla mnie piosenka czeska jest na granicy awansu, a wszyscy traktują Malawi jak pewniaka do awansu.
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 9:47
Damn it, przyjacielu, zapomniałam o Grecji i Serbii...
Usuwam Portugalię (Europa może nie skumać przekazu) i Czechy :(

Serbia to może śmiało powalczyć o TOP10 finału, zgarnie mnóstwo punktów od bałkańskiej diaspory i jury, bo w sumie na kogo mieliby głosować? Sehrat jest boski, niech Europa w końcu da mu szansę <3
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 13:47
:greece:
:sanmarino:
:armenia:
:ireland:

.....................................


ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 18:12
Rozpoczęły się już pierwsze próby wielkiej piątki oraz gospodarza :israel: Izraela.

:israel:
:france:
:spain:

.....................................


ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Laura-poldvere-laura
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 19:56
Nie no, ta tancerka z występu Francji pozamiatała;)
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 915
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Pią 10 Maj - 23:11
:israel: - Nie będę tu obiektywny, żaden występ nie sprawi, że polubię ten utwór. 🇳🇴
:france: - Zamysł na występ wydaje się bardzo ciekawy. Zastanawia mnie jak to będzie się prezentowało w całości. Wokalnie lepiej niż w DE, ale wciąż bez szału.
:spain: - Energicznie, żywioło, tak jak być powinno. Nie wiem tylko czemu na służyć ta meblościanka.  :shock:
:italy: - Zapowiada się w porządku. Myślę, że w TV będzie się to dobrze prezentowało.
:unitedkingdom: - Wokalnie bezbłędnie oczywiście i myślę, że to ten wokal jest tu największą siłą. Żadne fajerwerki raczej nie są konieczne w tej prezentacji.
:germany: - Jak nie wiadomo co wrzucić w tło, to najlepiej randomowe twarze.
Sponsored content

ESC 2019: PRÓBY - Page 8 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach