Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ESC 2019: PRÓBY

+23
Ilona
Triss
Darka
LittleLiarV
Blainers
Aro
marjuz
Dastame
IgorBielak
Morison
Wonder
Luna
Fenistil
Aleks
Sebek
iguś
monkeyy
magou
mercator
Kuba
Dawid
Yngwie / admin
Łosoś
27 posters
Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 15:32
:portugal:

.....................................


ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Laura-poldvere-laura
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:13
monkeyy napisał:
Fenistil napisał:
:poland: Bardzo dobry pomysł z tą kręcącą się platformą, stroje z woalkami również mi się podobają. Nie jestem pewny co sądzić o wizualizacjach - wielkie głowy były już milion razy i są takim domyślnym sposobem na zapełnienie tła gdy zupełnie nie masz pomysłu, ale tutaj przynajmniej są zrobione ładnie i eksponują urodę Tulias. No i mam nadzieję, że będzie w tym występie jakieś przełamanie i np. po pierwszym refrenie zejdą z tej platformy.

Schodzą z tej platformy po pierwszym refrenie, podczas prób był problem by zrobić to płynnie.

Na razie to była pierwsza próba, więc zdziwiłbym się gdyby nie było jakiś problemów Szeroki uśmiech . Inne państwa też miały różne przygody na próbach. Ogólnie jednak prezentacja Polski była ciekawa, tak uważają na zagranicznych forach. Wielu twierdzi że w u widzów Tulia będzie w TOP10 półfinału, jednak u jury będzie słabo. Ciekawe czy tradycji stanie się za dość i znowu szanowne jury nas skrzywdzi 👅 ...
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:28
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:35
Teraz próbę miałaby :ukraine: MARUV, która by zmiotła wszelkie nadzieje na win wcześniejszych uczestników semi, po czym wskoczyłaby na pierwsze miejsce u buków w final ze stawką 1.01 (*) #Kiev2020
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 20

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:45
Łosoś napisał:Teraz próbę miałaby :ukraine: MARUV, która by zmiotła wszelkie nadzieje na win wcześniejszych uczestników semi, po czym wskoczyłaby na pierwsze miejsce u buków w final ze stawką 1.01 (*) #Kiev2020
Zapalam znicz (*)
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:55
Stroje Porugalii to porażka, cały występ gorszy niż w preselekcjach.
PS. ciekawe gdzie Kate ma wbitego te kija Wink
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 680
Płeć : Male
Wiek : 20

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:56
:sanmarino:
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 104
Skąd : Manjolowo (gmina)

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 16:56
Sebek napisał:
Łosoś napisał:Teraz próbę miałaby :ukraine: MARUV, która by zmiotła wszelkie nadzieje na win wcześniejszych uczestników semi, po czym wskoczyłaby na pierwsze miejsce u buków w final ze stawką 1.01 (*) #Kiev2020
Zapalam znicz (*)

Zapalam kolejny (*) i kładę kwiaty tweerkując

mercator napisał:Stroje Porugalii to porażka, cały występ gorszy niż w preselekcjach.

Gdzie kochana widziałaś cały występ?

mercator napisał:PS. ciekawe gdzie Kate ma wbitego te kija Wink

Nie chcesz wiedzieć kochana Wink
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 17:08
ESC 2019: PRÓBY - Page 3 27FB77DF-E552-4092-A1F2-2E1A98A7F9B5

Głosowanie dziennikarzy.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 17:10
@Wonder
W sumie to masz rację, zbyt pochopnie oceniłem Portugalię na podstawie kilku kawałków. W tv pewnie będzie to dużo lepiej wyglądało. Na yt jest trochę więcej różnych nagrań, na których trochę więcej można zobaczyć. Ale są to filmiki nakręcone telefonami z większej odległości, często nagrywane pod dziwnym kątem.
Ogólnie jednak co do prób, to z faworytów pierwszego półfinału nikt nie zawiódł. Zaś państwa, które miały odpaść w półfinale, nie wymyśliły czegoś oryginalnego, jak rok temu Mołdawia. Ciekawe jak jutro zareagują buki, po pierwszych próbach.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 17:19
Będzie zmiana po pierwszej próbie u :hungary: Węgier. Postanowiono zrezygnować z głów ojców (ciemnych pojawiających się w obrazie). Jedynie pojawi się raz zdjęcie ojca Jociego i to tyle.

.....................................


ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Laura-poldvere-laura
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 17:38
@Łosoś:
a masz oficjalne wyniki głosowania że wczoraj?
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1871
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 17:58
Wrażenia po dniu drugim:
:belgium: Podobają mi się stroje z pomarańczowymi akcentami. Nie podoba się natomiast ta teatralność i sztuczność gestów.
:georgia: Świetne, ekspresyjne tło, mocny głos i dobra interakcja z chórkami. Przy tej piosence to wciąż może być za mało na awans, ale wszystko wygląda tu tak jak powinno.
:australia: YASSSSS!!! Serce Zawsze w Ciebie wierzyłem, kochana! Uśmiech To cudowne jak ten występ został zmieniony i wywalono najmniej pasujące elementy, ale pozostawiono rdzeń z rewelacyjną koncepcją bujania na kiju. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć w oku kamery jak nasza Kate odlatuje w kosmos. Szeroki uśmiech
:iceland: Raczej standardzik jeśli chodzi o Hatari, ale tu po preselekcjach już zbyt wiele wycisnąć się nie dało. :P Na niedzielnym widzu na pewno zrobi to mocne wrażenie.
:estonia: Z tej perspektywy nuda. Pewnie będzie powtórzenie greenscreenu z preselekcji.
:portugal: Mnie te stroje chyba nawet podobają się bardziej na tle poprzednich. Ładne, głębokie są kolory tych strojów oraz tła. Portugalia po raz kolejny prezentuje się na tle swoich barw narodowych. Uśmiech
:greece: Piosenki nie lubię, ale naprawdę świetnie to wygląda. Coś się dzieje na scenie - mamy tu taką niewielką namiastkę teledysku, który w takich ilościach prezentuje się całkiem strawnie.
:sanmarino: Na razie trochę zawód, bo mamy aż 3 chórzystki, a liczyłem na nieco więcej ruchu. No ale wiadomo - teledysku z całą populacją San Marino się tu na scenie nie da odtworzyć. :P Na plus niezłe tło i oczywiście król Slayhat. Serce Przy odpowiednich ujęciach kamery może się to obroni.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 18:13
Dzień drugi za nami, w mojej opinii jest nieco gorzej.

Zaskoczenie na +:

:greece: - udało się przenieść po części obrazek z teledysku na scenie, dobrze wygląda nawet w niekorzystnym wycinku na yt, w telewizji jest zapewne jeszcze lepiej. Mój numer 1 tego półfinału.

Zaskoczenie na -:

:belgium: - wygląda to strasznie nijako, występ może przejść kompletnie niezauważony, co w tak różnorodnym półfinale może okazać się tragiczne
:georgia: - Pathetic-Jazz Band Iriao, będzie ostra walka o przedostatnie miejsce z Czarnogora
:australia: - Przez oceny dziennikarzy można zorientować się, że występ musi lepiej wyglądać w obrazku telewizyjnym, ale w tym momencie ja tego nie kupuję. Marzy mi się by Autralia pierwszy raz w historii nie weszła do finału.
:portugal: - Nie pomagają sobie, widz będzie miał jeszcze większy dylemat jak potraktować występ Conana - sztuka czy joke entry?
:sanmarino: - Wydaje mi się, że błędem będzie postawienie na stojące chórzystki. Brakuje osób do tańca w tanecznej piosence.

Neutralnie:

:iceland: - podobno występ jest zdecydowanie bardziej stonowany w stosunku do tego z preselekcji, nie wiem czy to dobre rozwiązanie
:estonia: - ciężko cokolwiek powiedzieć, bo pewnie znów występ będzie opierał się na pracach kamer i efektach nałożonych na obraz

Co do szans :poland: Tulii na awans - moim zdaniem są coraz większe. Pozostałe kraje (:portugal: :hungary: :australia: :belgium: :estonia:), które są na pograniczu awansu przynajmniej na razie nie zachwyciły. Bądźmy dobrej myśli.
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Nie 5 Maj - 18:19
:belgium: RIP, zwłaszcza że potem wchodzi WARADA WARADA. Tak jakoś bez polotu to wygląda. Eliot, bąbelku, co ty masz na sobie? Widziałam wczoraj i dziś mnóstwo specyficznych kostiumów, ale żaden nie był tak bardzo od czapy.
:georgia: Poszaleli z tymi ledami. To może wyglądać całkiem epicko.
:australia: Jak nie będzie widać tych kijoszków w kamerach, to będzie ciekawie wyglądać. Dobrze, że nie ma tej brzydkiej kiecy już. Piosenkę nadal hejtuję jakby co.
:iceland: No jest podobnie jak na preselekcjach, na minus oceniam baciki, młotek był bardziej WOW.
:estonia: Ehh, to wygląda jak toilet break.
:portugal: Choreografia widzę nie zmieniła się zbytnio od FdC, ale DZIE SO ŁYŻKI?! No i zmieńcie te kiecki, na Ozyrysa i na Abisa :x
:greece: Cały hajs, który miał pójść na zeszłoroczny staging odłożyli na później <3 Pewnie będą pierwsi w półfinale.
:sanmarino: Jest w porządku, ale nic, czego bym się nie spodziewała Ok

No więc widzę niezły wyścig zbrojeń w tym roku, jeśli chodzi o oprawę. Mam już kilku 'pewniaków' do flopa jak i do awansu, ale ciężko mi ocenić szanse Polski.
Sponsored content

ESC 2019: PRÓBY - Page 3 Empty Re: ESC 2019: PRÓBY

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach