Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+10
Drover
monkeyy
Aleks
Fenistil
Dastame
Yngwie / admin
Liver
Skrzeczek
Dawid
Sebek
14 posters
Go down
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 3 Sie - 22:04
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:

















:sisrael: IZRAEL: Yam Refaeli - Shehake'ev Yimtsa Lo Chaverim
















:sbelgium: BELGIA: Angèle - Balance Ton Quoi


















:sukraine: UKRAINA: Luna - Grustnyj Dens


















:sfrance: FRANCJA: CLIO - Amoureuse



















:saustralia: AUSTRALIA: Tones and I - Dance Monkey


















:sgreece: GRECJA: Yianna Terzi - Karma



















:snorway: NORWEGIA: Lars Vaular - Kroppsspråk




PUNKTY FINALISTÓW:
1. 84 pkt.
2. 83 pkt.
3. 80 pkt.
4. 79 pkt.
5. 76 pkt.
6. 62 pkt.
7. 56 pkt.

DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
08. :sczech: CZECHY: Vesna & diVize - Kytička (56 pkt.)
09. :sfinland: FINLANDIA: Ella Lymi - Poikii on (53 pkt.)
10. :ssweden: SZWECJA: Sam Florian & Victoria Nilas - Jag e ful i alla ljus (43 pkt.)
11. :siceland: ISLANDIA: GYDA - Í Annarri Vídd (40 pkt.)
12. :sarmenia: ARMENIA: Sofi Mkheyan - Hayastani Erge (36 pkt.)
13. :sliechtenstein: LIECHTENSTEIN: Dark Salvation - Schatten (6 pkt.)
_______________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:

















:srussia: ROSJA: Моnetochka - Nimfomanka



















:sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Georgia - About Work The Dancefloor



















:sgermany: NIEMCY: Namika - Lieblingsmensch


















:sbelarus: BIAŁORUŚ: Nizkiz - Niebiaspieczna



















:sestonia: ESTONIA: Karl-Erik Taukar - Tähti Täis On Öö



















:sportugal: PORTUGALIA: Blaya - Faz Gostoso





















:snetherlands: HOLANDIA: Thijs Boontjes - Ik Ben Je Stok




PUNKTY FINALISTÓW:
1. 96 pkt.
2. 93 pkt.
3. 79 pkt.
4. 67 pkt.
5. 52 pkt.
6. 52 pkt.
7. 50 pkt.

DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
08. :sslovakia: SŁOWACJA: Dominika Mirgova - Nová (49 pkt.)
09. :scroatia: CHORWACJA: Jelena Radan - Kad nas ne bude (48 pkt.)
10. :spoland: POLSKA: Olga Polikowska - Ulatuje (40 pkt.)
11. :sgeorgia: GRUZJA: Sofia Nizharadze & Giorgi Kelaptrishvili - Dzveli hangi (37 pkt.)
12. :sitaly: WŁOCHY: Boomdabash, Alessandra Amoroso - Mambo Salentino (35 pkt.)
13. :sdenmark: DANIA: Nephew - Gå Med Dig Feat. Marie Key (28 pkt.)* (-50%)
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 3 Sie - 22:36
Wyniki totalnie przewidywalne, mogłem zatypować. Jedyne co by się nie zgadzało to awans Holandii zamiast Chorwacji. Doceniam jednak oba, bo jakościowe.
Szkoda, że po świetnej passie tym razem bez finału, ale widząc Słowację nade mną, przynajmniej wiem jak traktować ten wynik. Wink
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 3 Sie - 22:51
Też zgadzam się, że wyniki dosyć przewidywalne, może z tą różnicą, że brak Holandii by mnie raczej zaskoczył, a uważam, że z Chorwacją mogło się skończyć różnie.

Naprawdę bardzo podobał mi się II półfinał. Jedynie jedna piosenka mi się nie podobała i akurat awansowała, ale wyniki uważam za zdecydowanie udane, bo co ważniejsze, weszli też prawie wszyscy moi faworyci i moja propozycja Serce. дзякуй (dziękuję)! Szkoda przede wszystkim :denmark: Danii, która raczej weszłaby po oddaniu głosów (to zależy, czy Yngwie wypchałby siebie z finału własnymi głosami). Bardzo poruszył mnie duński utwór.

I półfinał ogólnie przekonywał mnie raczej mniej i też wyniki są dla mnie mniej zadowalające. Bardzo lubię piosenki z :finland: Finlandii i :iceland: Islandii. Szkoda, że żadnej z nich nie udało się przejść dalej :<. Wymieniłbym je za pewne dwa nieco irytujące mnie utwory i, jeśli miałoby być idealnie, jeszcze inne wymiany bym zrobił, ale już o mniejszym dla mnie znaczeniu.

Gratulacje dla wszystkich finalistów!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 4 Sie - 1:59
Typowałem 5 punktów, jest 6. Absolutnie nie ma tragedii biorąc pod uwagę, że mogłem zaliczyć pierwsze nul points w historii PdF-u. Coś czuję, że uratowała mnie jedna osoba. Dziękuję Uśmiech

Reszta wyników 1. półfinału słabsza, zarówno :czech: Czechy jak i :armenia: Armenia powinny awansować. Nie dość, że fajne jak na potencjał kraju utwory to jeszcze z narodowym brzmieniem. Udało się za to :greece: Grecji, co jak najbardziej na plus. W drugim cieszę się z przejścia :germany: Niemiec, :unitedkingdom: Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, Cudu i Irlandii Północnej oraz oczywiście :estonia: Estonii, niezła piosenka z małego rynku. Tak jak ostatnio, najbardziej zaskoczył mnie awans :belarus: Skrzeczka (choć teraz już w innych barwach) i znowu była to pozytywna niespodzianka.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 4 Sie - 10:46
tak przyznaję się zapomniałem o głosowaniu bo nie było mnie w ten czas w domu, ale to będzie nauczka aby niczego nie odkładać na ostatnią chwilę Uśmiech Cieszy mnie awans :greece: Grecji i nieco smuci brak awansu dla :czech: Czech. Myślę, że w stawce nie ma pewnego zwycięzcy dlatego wyniki finałowe będą ciekawe.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 4 Sie - 15:08
Znam tylko 2 semi i w sumie nic bym w wynikach nie zmieniał. No może Poland w finale byłby mega zaskoczeniem i śmiesznym to szkoda. Reszta szitów poleciała Włochy za nisko.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 4 Sie - 21:27
Dziękuję za finał. Uśmiech Spodziewałem się być gdzieś blisko granicy awansu i cieszę się, że udało się ostatecznie skończyć po tej lepszej stronie. Wink Wyniki drugiego semi są w porządku, choć ambitną :croatia: Chorwację i wakacyjno-imprezowe :italy: Włochy zdecydowanie chciałbym widzieć dalej, a i awans dla :slovakia: Polanda byłby interesującą niespodzianką.

Pierwszy półfinał znałem dość pobieżnie, ale spośród tych pięciu piosenek, które wstępnie zwróciły moją uwagę, awansowały trzy. Nie udało się niestety przyjemnie etnicznym :czech: Czechom ani energetycznej :armenia: Armenii. No i wynik punktowy  :liechtenstein: Liechtensteinu bardzo smutny, choć do przewidzenia.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 4 Sie - 22:04
Bardzo bardzo dziękuję za awans - super, że "Karma" Wam się spodobała. Szeroki uśmiech Przepraszam wszystkich głosujących w moich preselekcjach i tych komentujących w :greece: greckim temacie, że nie odwdzięczyłem się komentarzem, ale naprawdę nie miałem czasu - obiecuję to zrobić w najbliższych dniach. Uśmiech

W przypadku większości awansujących piosenek, awans był stosunkowo spodziewany, więc stawka finałowa szczególnie mnie nie zaskakuje. Bardzo cieszy mnie awans :netherlands: Holandii, gdyż spodziewałem się tu wyniku pod progiem, a tu na szczęście jest awans. Uśmiech

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy będę z Wami na wynikach finału - w najbliższym tygodniu akurat wyjeżdżam. Tak czy inaczej, wszystkim finalistom życzę powodzenia, a wszystkich uczestników tej edycji serdecznie pozdrawiam! Serce
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sro 7 Sie - 19:47
Bardzo podoba mi się skład finału, właściwie to wszystkie 15 piosenek powinno dostać ode mnie punkty.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Sie - 21:34
WYNIKI FINAŁU 8. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM!
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/277962/8-edycja-pdf---krajowa-jzyk-urzdowy-fina









































1. :unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA: Georgia - About Work The Dancefloor - 143 pkt. (Wonder)

2. :portugal: PORTUGALIA: Blaya - Faz Gostoso - 123 pkt. (Eyida)

3. :israel: IZRAEL: Yam Refaeli - Shehake'ev Yimtsa Lo Chaverim - 119 pkt. (Szymek79)

Blisko podium byli:
4. :ukraine: UKRAINA: Luna - Grustnyj Dens - 117 pkt. (Cryo)
5. :greece: GRECJA: Yianna Terzi - Karma - 116 pkt. (Aleks)

WYNIKI 8_edyc10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/277078/8-edycja-pdf---krajowa-jzyk-urzdowy-1-pfina


















WYNIKI 8_edyc11

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/277079/8-edycja-pdf---krajowa-jzyk-urzdowy-2-pfina



















WYNIKI 8_edyc12

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Wondera za jego drugie zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 8. edycji Piosenki dla Forum! Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @Wonder.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Sie - 21:39
wyniki totalny random ogr, Xdd wyjsc do final z remisu a potem skonczyc na 4 ghah jesli arca latinamerican nie wygra to definitywnie zawijam ten kram
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Sie - 21:56
Racja, że wyniki są dość dziwne. Belgia z 1 na 10? UK z niskiego miejsca w półfinale do wygranej? Moim zdaniem zwycięzca jest niestety bardzo rozczarowujący - lubię tę piosenkę, ale to wkurzające, że językowe edycje zazwyczaj wygrywają nowoczesne angielskie piosenki, plus jest taki, że chociaż nie było to Dance Monkey, które jest strasznie basic i powinno być poza finałem. No ale pomimo narzekań edycja była moim zdaniem nawet spoko, gorsza od duetów, ale lepsza od kilku poprzednich. Ja ze swojej strony dziękuję za wszystkie punkty. Sam awans był dla mnie miłym zaskoczeniem, więc 11 miejsce mnie cieszy - zaryzykowałem, wystawiłem utwór wyróżniający się na tle innych, i nie zmieniłbym go. Wyniki niezbyt mi się podobają, ale jak dla mnie ważniejsze od tego są same piosenki, a tych było kilka, których mi się spodobało. Do zobaczenia w następnej edycji, która zapowiada się interesująco. Ciekawe, co tam przygotujecie. Wink
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Sie - 22:15
Utwór, który zwyciężył, definitywnie nie należy do moich ulubionych, aczkolwiek gratuluję Wonderowi!

Jestem wdzięczna wszystkim siskom za swe wota. Jesteście dobroduszne! ♥

#pray4Angèle


Ostatnio zmieniony przez Eyida dnia Nie 11 Sie - 12:56, w całości zmieniany 1 raz
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Sie - 23:02
Wow, zwycięska piosenka z Europy nie tylko nie została uznana za kotleta, ale w dodatku wygrała. W sumie spoko. Brawo Wonder WYNIKI Eusa_clap Jeszcze bardziej cieszę się, że Grecja wysoko.
Szkoda tylko, że Norwegia mimo wszystkich zalet, o których wspomniał Drover, znalazła się poza strefą punktów. Tak samo Dastame. Już któryś raz wystawia coś fajnego i kończy bardzo nisko/ostatni. Bywa :P

A od zera w półfinale uratowali mnie ci, których o to podejrzewałem. Dzięki Bartek, dzięki Konrad Uśmiech
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 10 Sie - 23:15
Nie chce mi się czepiać na siłę, więc powiem, że wyniki nie najgorsze. Winner powinien być bardziej wyszukany, ale pod względem wyłącznie muzycznym jest spk. Dzięki za wszystkie punkty w semi. To co miała przynieść kolejna edycja (czyli kilka nowych piosenek do posłuchania) przyniosła, od reszty się dystansuję.
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach