Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Rahei
Darka
Łosoś
Drover
Aleks
Dawid
Jasiek
Liver
Daniell
Szymek79
Batiooo
Morison
Wilk
Yngwie / admin
vestmann
19 posters
Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty WYNIKI

Sob 5 Gru - 22:36
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:














:saustralia: AUSTRALIA
AleXa - Revolution






























:sfrance: FRANCJA
SUNMI - pporappippam

















:srussia: ROSJA
Eric Nam - Paradise


























:smoldova: MOŁDAWIA
Everglow - La Di Da

































:sitaly: WŁOCHY
Natsuko Nisshoku - Rogumarōpu































:saustria: AUSTRIA
IV of Spades - Where Have You Been, My Disco?






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :spoland: POLSKA: MAMAMOO - Wanna Be Myself (59 pkt.)
08. :sfaroes: WYSPY OWCZE: SAAY - ZGZG (58 pkt.)
09. :sarmenia: ARMENIA: Jackson Wang - 100 Ways (57 pkt.)
10. :suk: WIELKA BRYTANIA: alextbh - Between (52 pkt.)
11. :sczech: CZECHY: Hyon Song-wol - Excellent Horse-Like Lady (35 pkt.)

Punktacja awansujących:
1. 82 pkt.
2. 79 pkt.
3. 72 pkt.
4. 70 pkt.
5. 67 pkt.
6. 65 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:


















:sireland: IRLANDIA
Lexie Liu - Manta
































:ssweden: SZWECJA
CHUNG HA - PLAY


























:sgermany: NIEMCY
ITZY - Wannabe






























:sswitzerland: SZWAJCARIA
WagakkiBand - Tengaku




























:sfinland: FINLANDIA
GARNiDELiA - Yakusoku



































:sgreece: GRECJA
Babymetal - Karate






DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :skazakh: KAZACHSTAN: Tigerfish - Борооны дуу (56 pkt.)
08. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Interesting ft. Mang Chủng - Grain in Ear (55 pkt.)
09. :sazer: AZERBEJDŻAN: Miki Matsubara - Stay With Me (54 pkt.)
10. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Masayuki Tanaka - Kamen Rider Kuuga (47 pkt.)
11. :snetherlands: HOLANDIA: SHINee - Good Evening (39 pkt.)
12. :snorway: NORWEGIA: Morning Musume - Chokkan 2 (31 pkt.)

Punktacja awansujących:
1. 79 pkt.
2. 79 pkt.
3. 69 pkt.
4. 64 pkt.
5. 62 pkt.
6. 61 pkt.


Dzięki za emocje, jeszcze przed północą pojawi się post z głosowaniem.

Aro lubi ten post

avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 11:31
Wyniki bardzo fajne, w większości pokrywają się z moimi głosami. Szkoda mi tylko :belarus: Białorusi :( Kompletnie nie znam azjatyckiego rynku muzycznego, więc ciężko mi było stwierdzić kto mogl uchodzić za faworyta do awansu - jednak bylem pewien że :netherlands: Holandia będzie jednym z pewniaków do awansu.
Ze swojej strony dziękuje za głosy dla :kazakhstan: Kazachstanu. Z półfinałową porażką byłem pogodzony w momencie zgłaszania utworu, a tymczasem okazało się, że niewiele zabrakło do 6 miejsca :o

Morison lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 12:04
przyznam szczerze, że brak awansu dla :belarus: z drugiego półfinału to dla mnie lekki szok.

marjuz and Morison lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 16:31
Szkoda że nie ma filmików z wynikami bo robią one całe emocje i fun :< Zawsze lubię je oglądać. Przechodząc do rezultatów dziękówa za awans i gratki wszystkim awansującym a szczególnie dla tych, którym się to nie udało poprzednim razem Wink
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 19:11
Z pierwszego półfinału przede wszystkim brakuje mi propozycji :faroes: owieczkowej :/ Z drugiej strony jednak trudno się doczepić do awansujących krajów, więc nie wiem na kogo by ją wymienić. A i koreańsko-mołdawkie Duy Lipy dziękują za awansior Serce

Z drugim półfinałem jest nieco gorzej, bo :belarus: :azer: :netherlands: a przede wszystkim :kazakhstan: widziałbym dalej z miłą chęcią. A w przypadku tego ostatniego kraju wysnuję śmiałą tezę, że w pierwszym półfinale poradziłby sobie lepie. Jednak i tak mało zabrakło do awansu, co w sumie na swój sposób cieszy.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 19:12
Przy tak małych składach półfinałów nie wiem czy nie warto byłoby się zastanowić nad wprowadzeniem metody w z półfinałów KP 100 - czyli w półfinałach jak ktoś chce może głosować też nie w swoim półfinale, bo jednak jak ktoś jest siódmy w półfinale w którym głosuje 11 osób - to trochę krzywdzące. Więcej zależy od losowania niż od samych piosenek Wink

Uwielbiam :azer::faroes: wydawała mi się pewniakiem, chyba najlepsza piosenka w semi z j/k-popu, szkoda :kazakhstan: bo pójście w trochę inne rejony geograficzne i muzyczne bardzo mi się podoba, również dziwi mnie brak awansu :belarus:. Cześć pamięci poległym. W moim semi najbardziej cieszy mnie awans :italy: i :austria:, mega dwa songi, no :russia: też spoko, ale to był pewniak. Reszta awansujących lepiej lub gorzej, zobaczycie w moich ocenach. I dzia za emotions przy wynikach, już miałem w głowie komcia po flopie, ale to jednak okazało się, że to tylko groteska, żart..
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 21:21
Ogólnie nie jestem fanem tych wyników, z 1 półfinału odpadły :unitedkingdom:, :poland: i przede wszystkim :armenia:, wszystkie te songi miałbym w ścisłym topie głosowania finałowego, potem wychodzą takie kwiatki, że jestem najgorzej głosującym na [You must be registered and logged in to see this link.] uczestnikiem :/

Z 2 semi bardzo podobała mi się reakcja na żywo na czacie, gdy z żartu to teraz pewno Grecja hehe, z każdą chwilą stawało się to bardziej prawdopodobne, wielka szkoda, że zabraknie z nami :belarus: bo tu też liczyłem na dobry wynik [You must be registered and logged in to see this link.], a kolejny raz jest niedoceniony.

Daniell, Łosoś and Aleks lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 254
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Nie 6 Gru - 21:38
I cóż tu powiedzieć. Jak wiecie ta edycja była dla mnie bardzo ważna. Od 5 lat obracam się głownie w kręgu muzyki koreańskiej, choć doceniam też dźwięki z innych krajów i bardzo czekałam na tą edycję. Ba, tak naprawdę od momentu kiedy tylko padł pomysł aby zrobić edycję dalekowschodnią wpadłam wręcz w obsesję na punkcie tego co wam pokazać. Pomysłów miałam multum, niektóre z piosenek które brałam pod uwagę zostało wystawionych przez innych uczestników. Chciałam jak najlepiej wam pokazać to co gra mi w duszy, pokazać wam mój świat i dlatego tak zawzięcie poszukiwałam piosenki idealnej. Ale chyba mimo mojej wielkiej miłości do k-popu to jakoś nie mam do niego szczęścia. Ostatnia piosenka z jaką odpadłam również była piosenką koreańską i równie dla mnie ważną. Ostatecznie zdecydowałam się w tej edycji na Good Evening od zespołu, który jest bardzo bliski mojemu sercu i który jest dla mnie takim słoneczkiem w życiu no i mimo tego, że wiele piosenek k-popowych awansowało do finału to moja zajęła przedostatnie miejsce. Tak, byłam tym rozczarowana. Moim zdaniem piosenka, którą wybrałam zasługiwała na o wiele lepsze miejsce. Dlatego byłam po prostu smutna wczoraj po usłyszeniu wyniku i cieszę się, że nie zdecydowałam się na mój ulubiony zespół, bo wtedy to rozczarowanie mogło być jeszcze większe. No cóż najwidoczniej nie słyszycie w tej piosence tego co ja ale nie mam na to żadnego wpływu i po prostu muszę to zaakceptować. Przynajmniej pokazałam wam to co kocham i znów nie mogę oderwać się od muzyki SHINee.

A co do pozostałyych wyników to cieszę się, że tyle k-popu awansowało do finału, każdej z tych piosenek bardzo kibicuję. Spoza kpopu to trochę nie rozumiem wyniku Azerbejdżanu. Mi się bardzo ta piosenka podobała. Tak samo szkoda rewelacyjnego Jacksona spod barw Armenii oraz odważnego alextbh z Wielkiej Brytanii.

Tak czy inaczej dziękuje za te wszystkie głosy i mam nadzieję, że chociaż komuś moja piosenka się spodobała.

Yngwie / admin, Dawid, Daniell, marjuz, Aro, Fenistil, Aleks and Morison lubią ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Gru - 2:46
Średnio zrozumiałem te wyniki, jakby 3/4 mojego top4 właśnie flopnęło. xD Maszyna losująca wyniki już drugą edycję z rzędu się nie spisała. Miło widzieć chociaż awans :france: dzienx za głosy mordeczki
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Gru - 12:57
Z I semi najbardziej szkoda :faroes: Wysp Owczych i :armenia: Armenii (szok troche)
W II semi wyniki nie sa najgorsze, ale nie potrafie zrozumiec flopa :azer: Azerów - ta piosenka jest super i trafia na moja playliste
Co do wyniku :belarus: Bialorusi to dziekuje za wszystkie glosy! Cieszylem sie ze znalazlem utwor, ktory wyroznia sie (wg mnie) i jednoczesnie bardzo mi sie podoba, zalezalo mi zeby nie isc na latwizne i zglaszac k-pop, wiec jestem zadowolony ze zglosilem te piosenke, niczego nie zaluje. Dla mnie ten konkurs to przede wszystkim zabawa jednakze milo sie czyta komy, w ktorych wiele osob wyraza zal z powodu braku udzialu w finale propozycji wystawionej przeze mnie ;-p Powodzenia finalistom!

Fenistil lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Gru - 18:24
Zdecydowanie cieszy awans :austria: , :france: i :russia: natomiast smuci i trochę szokuje jego brak dla :armenia: i :unitedkingdom:.

Daniell, marjuz, Jasiek and Aleks lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Pon 7 Gru - 21:55
Dziękuję za wszystkie punkty Wink Moim zdaniem utwór, który wystawiłem nie różnił się jakoś znacząco od równie dobrej Rosji, więc trochę nie rozumiem tego rezultatu Szeroki uśmiech. Z I semi jednego awansującego nie lubię, reszta wyników jest ok. W II przeszło parę kwiatków, które zawędrują wyżej niż powinny, ale ostatecznie jest komu kibicować Wink
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sro 9 Gru - 2:48
Wyniki wyjątkowo dobre, ale nieidealne, skoro dwa najbardziej artystyczne, wyszukane utwory tej edycji zajęły solidarne ostatnie miejsce w swoich półfinalach. Dzięki za punkty na Bośnię. Niezależnie od rezultatu wstydu by nie było, jednak tylko 14 punktów od finału? Ładnie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Czw 10 Gru - 20:50
W II semi weszło 5 piosenek z mojego bottom 6, a w I semi wymieniłbym przynajmniej 3 utwory. Jest moc.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Sob 12 Gru - 21:46
WYNIKI FINAŁU 32. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]




























1. :srussia: ROSJA: Eric Nam - Paradise - 133 pkt. (Wonder)

2. :smoldova: MOŁDAWIA: Everglow - La Di Da - 129 pkt. (Aro)

3. :sfrance: FRANCJA: SUNMI - pporappippam - 127 pkt. (Jasiek)

4. :saustralia: AUSTRALIA: AleXa - Revolution - 126 pkt. (Xytros)
5. :saustria: AUSTRIA: IV of Spades - Where Have You Been, My Disco? - 111 pkt. (marjuz)

[You must be registered and logged in to see this image.]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this image.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulacje dla Wondera za kolejne i pewnie nieostatnie zwycięstwo w konkursie!

Dzięki wszystkim za udział. Do zobaczenia w kolejnej edycji, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.]  Ręce ku niebu

Yngwie / admin and Drover lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI  Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach