Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Rahei
Darka
Łosoś
Drover
Aleks
Dawid
Jasiek
Liver
Daniell
Szymek79
Batiooo
Morison
Wilk
Yngwie / admin
vestmann
19 posters
Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 12 Gru 2020, 22:13
Wystarczy spojrzeć na moje punkty, żeby wiedzieć, że wyniki niekoniecznie mi się podobają - 0 pkt dla zwycięzcy i 6 msc, a dwa utwory z TOP3 w BTM3. Szeroki uśmiech Jeszcze to Wondera było. xd To ja chyba mam tak, że średnio podchodzą mi jego zwycięskie propozycje, a jak zgłosi coś co mi się spodoba to flopi. <3 Super, że Sunmi na podium, chociaż nie spodziewałem się niczego mniej, genialna piosenka! Dziękuję za 12 od Dawida i Jaśka (no i za te wszystkie wyższe noty) - cieszę się, że moja propozycja tak wam przypadła do gustu. Szeroki uśmiech I w sumie ma całkiem zabawną historię, bo początkowo miałem zupełnie inne plany na tę edycję - chciałem zgłosić utwór z mojego ukochanego anime "Paprika" albo "Dark Side" zespołu ALI, ale koleżanka (psychofanka LOLa ofc) mi wysłała ten utwór. Tak mi wszedł w głowę, że od razu powiedziałem sobie, że to zgłoszę. No i chociaż Chiny miały jakąś reprezentację, a nie Japonia Japonia. :P Liczyłem na wyższe miejsce, bo moja piosenka bardzo się wyróżniała, ale może nie każdemu taki klimat przypadł do gustu, a 7 też nie jest źle. Myślałem, że uda mi się zdobyć więcej punktów od Rahei, która sama przyznała, że zastanawiała się nad zgłoszeniem tego, a tutaj btm3. xdd Sam winner w sumie trochę mnie zaskoczył - dla mnie to i "Revolution" brzmią dość basic i myślałem, że będą szorować dno, a tam jednak znalazły się same ostrzejsze brzmienia. Edycja była całkiem przyzwoita i chyba faktycznie trzeba wiecej takich robić.

Do zobaczenia w następnej edycji. Oby była lepsza niż poprzednie krajowe. xdd Tym razem zaprezentuję brzmienie inne niż w tej i poprzedniej edycji, i zgłoszę jeden z moich ukochanych zespołów!

Jasiek lubi ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 12 Gru 2020, 22:42
Po myślach samobójczych po poprzedniej edycji teraz wpada całkiem spoko wynik, także czuję się całkiem ukontentowany. Wyniki też są ok, poziom też był przyzwoity, choć nie brakowało piosenek, które totalnie nie trafiły w mój gust. Na szczęście było też parę utworów, które zapamiętam. Dzięki za 12 z :germany: oraz :ireland: w szczególności za solidarną wymiankę xD

Drover lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 12 Gru 2020, 22:54
Gratulacja dla winnera, bardzo podoba mi się top 3! każda z tych piosenek jest świetna, może zamieniłbym miejscami delikatnie bo :moldova: [You must be registered and logged in to see this link.] swoim songiem rozsadził mi max total... hmm nie powiem co Szeroki uśmiech i zostanie ten kawałek ze mną na dłużej ale :russia: Rosja czy :france: Francja też miodzio! [You must be registered and logged in to see this link.] gratulacja, już nie skończysz z 0 na końcu serii! tak jak ostatnio :P Widzę też że wszystkie rockowo-metalowe grania grzeją bottom 3, szkoda bo cała trójeczka mi się podobała a najbardziej metalówa syguu queen.

No cóż liczyłem że może w tej edycji uda mi się załapać w przedział miejscowy 3-6 czyli miejsca których jakoś nigdy nie mogę zająć bo jak już jestem w finale to albo bottom 4 albo miejsce 8-9 albo 1-2 Nie widzę a tutaj znowu 8 ale w dużej mierze dzięki podbiciu po ostatniej nocie [You must be registered and logged in to see this link.] dziaa, ogólnie dziena za wszystkie ładne punkciki i te mniejsze też, to była bardzo dobra edycja i świetny poziom!

marjuz, Jasiek, Liver and Aro lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 00:30
Gratki [You must be registered and logged in to see this link.] za wygraną w tak zaciętej rywalizacji. Szkoda, że mimo wyniki naszej (bądź co bądź zabawy) są wypaczane, ponieważ co poniektóre osoby od conajmniej siedmiu edycji przyznają swoje punkty na ślepo jednej osobie, niezależnie od piosenki. No chyba, że z [You must be registered and logged in to see this link.] macie tak cudowną zgodność gustów, zazdro max. Tym bardziej takie coś ma znaczenie w edycjach taka jak tak, gdzie przy tylu uczestnikach i takich zasadach głosowania każdy punkt ma znaczenie.

Reszta wyników już bardziej super, cieszy wysokie miejsce :france: Francji i :australia: Australii, jednak nieco wyżej widziałbym :germany: Niemcy i :italy: Włochy. Cała czwórka na stałe trafia na moją playlistę.

A ze swojej strony dziękuję za drugie miejsce Serce Nie ukrywam, po komentarzach dość przychylnych liczyłem na miejsce w Top 10, ale bardziej miałem na myśli przedział 5-8. A tu taka niespodzianka. Szczególnie dziekówki za :czech: :faroes: :belarus: :australia: :france: :italy: :switzerland: i :greece:, kc Was :* I cóż, gdyby nie stronniczość niektórych mogłoby być nawet lepiej, albo o wiele gorzej, a tego nie dowiemy się już nigdy.

Aleks and Wilk lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 00:48
ODWOŁUJĘ WSZYSTKIE NIEMIŁE SŁOWA JAKIE KIEDYKOLWIEK POWIEDZIAŁAM O [You must be registered and logged in to see this link.] I [You must be registered and logged in to see this link.]. SZCZERE PRZEPRASZAM. NAPRAWDĘ JESTEM POD WRAŻENIEM. USTAWIANIE WYNIKÜW.... NO MOŻE I BYŁO... ALE USTAWIENIE WINNERA TO PRAWDZIWY SUKCES. JESTEM DUMNY ŻE MAM TAK ZDOLNE PRZYJACIUŁKI!!!!! :russia: ROSJA WINNER.....

Coraz bardziej zaczyna mi się podobać PdF. Lecimy z karuzelą!!!!!!!  Serce

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dawid, marjuz, Aro, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 01:11
Serdecznie gratuluję mojej siostrze [You must be registered and logged in to see this link.] - cytując klasyka: "Jak do tego doszło, nie wiem" 0.0

Dawid napisał:USTAWIANIE WYNIKÜW.... NO MOŻE I BYŁO... ALE USTAWIENIE WINNERA TO PRAWDZIWY SUKCES
Tak, dokładnie tak, mega dziękuję wspólnie z siostrą za to wspaniałe uznanie, decyzję w sprawie wyników tej mega edizii podjęłyśmy już ponad 2 lata temu, gdy jeszcze prowadziłaś KP Kochana i nikt nie wiedział o tym, że forum zaraz padnie... No oprócz nas oczywiście, bo my jesteśmy mega wizjonerki prowadzące wieczną legilimencję w umysłach uczestnichek PdF, mega cnie? Szeroki uśmiech

Dawid napisał:JESTEM DUMNY ŻE MAM TAK ZDOLNE PRZYJACIUŁKI!!!!! :russia: ROSJA WINNER.....
Też jestem dumny z sb i mojej siostry, także dziękuję wspaniałej przyjaciółce za ciepłe wyrazy uznania, zapraszamy do jałtańskiego kołchozu! Zakochany

Aro napisał:No chyba, że z [You must be registered and logged in to see this link.] macie tak cudowną zgodność gustów, zazdro max.
Wow jestem pod wrażeniem Misia, odkryłaś magiczną prawdę, sam nie wiem, co my teraz zrobimy, gdy to wyszło na jaw... 0.0

Aro napisał:I cóż, gdyby nie stronniczość niektórych mogłoby być nawet lepiej, albo o wiele gorzej, a tego nie dowiemy się już nigdy.
Zawsze mogłoby być lepiej, zawsze mogłoby być gorzej - mimo to warto stawiać sobie wysoko cele, gratuluję świetnego wyniku! Szeroki uśmiech

Dawid napisał:Coraz bardziej zaczyna mi się podobać PdF. Lecimy z karuzelą!!!!!!!  Serce
Traktuję to jako najwyższy wyraz uznania dla naszej pracy dla tego wspaniałego konkursu - dziękuję w imieniu własnym, jak i współprowadzących PdF za te piękne słowa Serce Serce Serce

Dawid lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 01:17
Aleks napisał:
Aro napisał:No chyba, że z [You must be registered and logged in to see this link.] macie tak cudowną zgodność gustów, zazdro max.
Wow jestem pod wrażeniem Misia, odkryłaś magiczną prawdę, sam nie wiem, co my teraz zrobimy, gdy to wyszło na jaw... 0.0

Cóż za wspaniały przykład poszanowana uczestników przez głównego organizatora Serce No szkoda, że nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu. Czyli od przyszłej edycji olewamy poziom piosenek, dobieramy się w pary i nawalamy 12? Zakochany Zakochany :zakochany: W końcu przykład idzie z samej góry.

Daniell, Przemek, Jasiek, Darka and Aleks lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 01:28
Ja was podziwiam, że wam się chce tak śledzić kto komu ile punktów daje, bo ja nawet nie pamiętam jakie kraje ma większość osób i byłem zaskoczony, jak się okazało, że Stay with Me było Dawida, bo myślałem, że to zgłosił ktoś w stylu syguu. Xd Ale widzę, że ja znowu dałem mało pkt Xytrosowi, Mercatorowi i Yngwie, a też zdarzyło się, że dałem kilka 12 z rzędu Marjuzowi, więc czekam też na teorie spiskowe co do mojej osoby. Mnie samemu jest dziwnie jak widzę, że temu znowu nic nie dałem, a temu znowu max, ale nie będę rozdawać punktów po równo między wszystkich jeśli coś nie przypadło mi do gustu. xd Aczkolwiek nie znam kulisów tej dramy, więc się nie wypowiadam. To tylko taka moja dygresja, bo zauważyłem właśnie, że często daje jednym użytkownikom więcej, a innym mniej.

Dawid, vestmann, Fenistil and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 01:31
Aleks napisał:Serdecznie gratuluję mojej siostrze [You must be registered and logged in to see this link.] - cytując klasyka: "Jak do tego doszło, nie wiem" 0.0

Dawid napisał:USTAWIANIE WYNIKÜ7W.... NO MOŻE I BYŁO... ALE USTAWIENIE WINNERA TO PRAWDZIWY SUKCES
Tak, dokładnie tak, mega dziękuję wspólnie z siostrą za to wspaniałe uznanie, decyzję w sprawie wyników tej mega edizii podjęłyśmy już ponad 2 lata temu, gdy jeszcze prowadziłaś KP Kochana i nikt nie wiedział o tym, że forum zaraz padnie... No oprócz nas oczywiście, bo my jesteśmy mega wizjonerki prowadzące wieczną legilimencję w umysłach uczestnichek PdF, mega cnie? Szeroki uśmiech

Dawid napisał:JESTEM DUMNY ŻE MAM TAK ZDOLNE PRZYJACIUŁKI!!!!! :russia: ROSJA WINNER.....
Też jestem dumny z sb i mojej siostry, także dziękuję wspaniałej przyjaciółce za ciepłe wyrazy uznania, zapraszamy do jałtańskiego kołchozu! Zakochany

Aro napisał:No chyba, że z [You must be registered and logged in to see this link.] macie tak cudowną zgodność gustów, zazdro max.
Wow jestem pod wrażeniem Misia, odkryłaś magiczną prawdę, sam nie wiem, co my teraz zrobimy, gdy to wyszło na jaw... 0.0

Aro napisał:I cóż, gdyby nie stronniczość niektórych mogłoby być nawet lepiej, albo o wiele gorzej, a tego nie dowiemy się już nigdy.
Zawsze mogłoby być lepiej, zawsze mogłoby być gorzej - mimo to warto stawiać sobie wysoko cele, gratuluję świetnego wyniku! Szeroki uśmiech

Dawid napisał:Coraz bardziej zaczyna mi się podobać PdF. Lecimy z karuzelą!!!!!!!  Serce
Traktuję to jako najwyższy wyraz uznania dla naszej pracy dla tego wspaniałego konkursu - dziękuję w imieniu własnym, jak i współprowadzących PdF za te piękne słowa Serce Serce Serce

yyyyyy przecież najważniejszym problemem ludzkości jest to że DWG napisał coś na w2g i mapoxowi nie podoba się jakaś piosenka, co to za herezje wykraczające poza skomansowanemu linczowi na tych dwóch uzyszkodnikòw, którzy zresztą już dawno powinni opuścić pdf!

Dawid and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 01:32
JAK MOŻESZ [You must be registered and logged in to see this link.] TAKIE OKROPNE RZECZY ZARZUCAĆ NASZEJ ORGANIZATORCE. JA WIEM ŻE SPĘDZIŁAM WIELE MIESIĘCY NA WALCE Z TEGO TYPU WYDARZENIAMI, ALE NA SZCZĘŚCIE DZIĘKI KOCHANYM UCZESTNICZKOM WIEM ŻE TO ZE MNĄ BYŁO COŚ NIE TAK. DNI SPĘDZONE NA PISANIU POSTUW O RZEKOMYCH "MANIPULACJACH". NIKOMU TO NIE BYŁO POTRZEBNE. POSTANOWIŁAM NAPRAWIĆ SWOJE KARYGODNE ZACHOWANIE. NAWRUCILAM SIĘ. ZROZUMIAŁAM SWOJE BŁĘDY. OCZYŚCIŁAM DUSZĘ I Z CZYSTYM SERCEM MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE NIGDY NIE DZIAŁO SIĘ LEPIEJ W PDF. JESTEM DUMNA Z MOICH MENTOREK, ŻE WYPROWADZIŁY MNIE Z ŻYCIOWEGO BŁĘDU. JUŻ NIGDY NIE ZBOCZĘ ZE ŚCIEŻKI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.

Róża Róża Serce 2 Serce 2

Dawid, Daniell, marjuz, Darka, Aro, Sebek and Aleks lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 01:41
mskr, jestem mega zazenovana tym wszystkim, jprdl na belarus łukaszenko, na forum lukashenko (yngvie, ciuje urazenie, gdz flaga pul ukraine przepros,, wczesniejsza posiadaczka ukrejn wywalona (cryo) przypadek??? tlumacz sie) , w pdf lukashenko (aleks), fanki russia sie znalazly jprdl??? ja juz nie moge!!!!!!!!! jak ja mam startować, ja sie pytam??????????

Dawid, Daniell, Darka, Fenistil, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 03:42
Drover napisał:Ja was podziwiam, że wam się chce tak śledzić kto komu ile punktów daje, bo ja nawet nie pamiętam jakie kraje ma większość osób i byłem zaskoczony, jak się okazało, że Stay with Me było Dawida, bo myślałem, że to zgłosił ktoś w stylu syguu. Xd Ale widzę, że ja znowu dałem mało pkt Xytrosowi, Mercatorowi i Yngwie, a też zdarzyło się, że dałem kilka 12 z rzędu Marjuzowi, więc czekam też na teorie spiskowe co do mojej osoby. Mnie samemu jest dziwnie jak widzę, że temu znowu nic nie dałem, a temu znowu max, ale nie będę rozdawać punktów po równo między wszystkich jeśli coś nie przypadło mi do gustu. xd Aczkolwiek nie znam kulisów tej dramy, więc się nie wypowiadam. To tylko taka moja dygresja, bo zauważyłem właśnie, że często daje jednym użytkownikom więcej, a innym mniej.

Tylko że tu nie chodzi o to. W sensie wiadomo, każdy ma swój gust, i z niektórymi jesteśmy bliżej muzycznie, z niektórymi dalej i to się przeklada na punkty. Easy..
Tylko dosłownie [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] od 37. edycji za każdym możliwym razem wymieniają się 12 punktami co śmiało można ze zbiegów okoliczności. A kiedy są wywołani do tablicy to patrz wyżej pełną szacunku i merytorycznych argumentów odpowiedź. A co najśmieszniejsze w tej sprawie - obaj w tym czasie pełnili funkcję organizatorskie w konkursie, którym przez takie zagrywki wyniki są najzwyczajniej świecie wypaczane i przez to cały sens się traci. A kiedy sytuacje takie jak ta decydują o wygranej całej edycji No to to już jest kropla która przelała czarę goryczy.

Daniell, Jasiek, Darka and Wilk lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 11:10
Wielkie gratulacje dla Rosji. Cieszę się, że wygrała piosenka, którą bardzo lubię i naprawdę żałuję, że to ie ja ją wystawiłam, choć była to moja pierwsza myśl. No cóż mam nauczkę, że pierwsza myśl jest najlepsza. Super też, że wygrał mężczyzna.

Nie wiem czy wyniki były zmanipulowane, ale jeśli ktoś głosuje na osobę, a nie na piosenkę to jest to bardzo słabe i nie fair. Mam jednak nadzieję, że nie było tak w tym przypadku.

Co do pozostałych wyników to przyznam, że bardzo mi się podobają. Dominacja k-popu na pierwszych 4 miejsach to coś pięknego. Cieszy również wysoki wynik Austrii. Chciałabym, aby kiedyś była edycja poświęcona muzyce z Azji Południowo-Wschodniej, bo to wciąż nie odkryty w PDF kawałek świata z bardzo fajnym rynkiem muzycznym.

A ze swojej strony dziękuję Polandowi za 8 punktów w półfinale i Dawidowi za 7 punktów.
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 13:03
Gratulacje dla Rosji. Piosenka mi się podoba i wcale nie przeszkadza mi ona na pierwszym miejscu, chociaż trzymałam mocno kciuki za Mołdawię :moldova:, bo baaardzo weszła mi do głowy.

Dziękuję za wszystkie głosy na Szwajcarię, zwłaszcza  :bosnia:  :kazakhstan:  :finland:  :ireland:  :greece:  :sweden: <3


Drover napisał:Myślałem, że uda mi się zdobyć więcej punktów od Rahei, która sama przyznała, że zastanawiała się nad zgłoszeniem tego, a tutaj btm3. xdd

Tak, byłam bliska wystawienia "Manty. Piosenka mi się dalej podoba, jednak jak często bywa, że ktoś wystawia piosenki, które są równie dobre lub nawet lepsze od tego co chcę wystawić Uśmiech jak widać, było ich więcej w finale. Tak naprawdę nie ma w finale piosenki, które mi się nie podoba, każdej przyznałabym jakieś punkty. Drover nie bierz tego personalnie ale w finale dałam się porwać rynkowi koreańskiemu Zabawny
Tak jak dziwnie wygląda 1 i 2 miejsce II półfinału na bottom 3.

Co do półfinałów byłam zdruzgotana brakiem awansu świetnego  :azer: i żałowałam, że nie mogłam sypnąć punktami piosence z Korei Północnej  :czech:  Szeroki uśmiech

Też uważam, że potrzeba nam więcej takich edycji, można się miło zaskoczyć.Jestem jak najbardziej za pomysłem edycji radzieckiej Szeroki uśmiech.

Jeszcze słowo dla Darki. Przykro mi było, że SHINee nie awansowało, zwłaszcza,m że ta edycja była dla Ciebie tak ważna. Tak jakbym odpadła w przedbiegach na edycji rock/metal. Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, widać że ta muzyka wywiera spory wpływ na Twoje życie. Ciężko jest wystawiać piosenki szczególnie dla nas ważne w takich konkursach. Nie poddawaj się i idź za intuicją bo widać by Cię nie zawiodła (Eric Nam).

Liver, Darka, vestmann and Drover lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 13 Gru 2020, 16:17
Aro napisał:Tylko dosłownie [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] od 37. edycji za każdym możliwym razem wymieniają się 12 punktami co śmiało można ze zbiegów okoliczności. A kiedy są wywołani do tablicy to patrz wyżej pełną szacunku i merytorycznych argumentów odpowiedź. A co najśmieszniejsze w tej sprawie - obaj w tym czasie pełnili funkcję organizatorskie w konkursie, którym przez takie zagrywki wyniki są najzwyczajniej świecie wypaczane i przez to cały sens się traci. A kiedy sytuacje takie jak ta decydują o wygranej całej edycji No to to już jest kropla która przelała czarę goryczy.

No mega, tylko że o możliwości manipulowania głosami przez tę dwójkę to my nie wiemy od dziś, już w 2 serii kilka edycji śmierdziało, w 22 był oczywisty przykład manipulacji i byłem w podobnej sytuacji co ty - i nie pamiętam twojego postu na ten temat (natomiast dobrze pamiętam twój komentarz w wielkiej aferze w zeszłej edycji o jakąś pierdołę w której wypowiedziało się 2/3 forum, bo napisałem że edycja jest nudna, a Dawid dodał że jest za dużo powtórek artystów). Tam sytuacja była znacznie prostsza, bo wystarczyło wprowadzić kontrolę głosów organizatora - tak żeby głosował przed wszystkimi. Było jakieś głupie tłumaczenie, że czemu nie mamy zaufania, nikt nas nie wsparł i uznałem, że mam to w nosie.

Z kwestią głosowania sąsiedzkiego jest trudniej, bo jak udowodnić, że tej dwójce się te dane piosenki nie podobają. Najprościej byłoby po prostu mieć wspomniane zaufanie - no ale jak nie działa, to zawsze można się zebrać, zagrozić opuszczeniem pdf, czy zaproponować zmiany. Tylko że w przypadku tego typu kwestii wszyscy jakoś dziwnie milczą, w przeciwieństwie do m.in. mega afery o cycolinkę.
Sponsored content

WYNIKI  - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach