Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Rahei
Darka
Łosoś
Drover
Aleks
Dawid
Jasiek
Liver
Daniell
Szymek79
Batiooo
Morison
Wilk
Yngwie / admin
vestmann
19 posters
Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Gru - 0:25
Po pierwsze i od razu na początku - w drugiej serii nie brałem udziału, więc nie wypowiem się jak wtedy sprawa wyglądała. Po drugie - przepraszam, że nie siedzę na forum 24/ i pewnych spraw nie komentuję bo po prostu mi umykają. No i zarówno sytuacja z poprzedniej jak i tej edycji mnie dotknęła w mniejszym lub większym stopniu, więc chyba mam prawo się wypowiedzieć? Z tego co się orientuje na forum jeszcze nie ma cenzury (chociaż patrząc na zachowanie organizatorów nie jest to wcale takie niemożliwe).

Podsumowując - skoro wszystkie przekręty związane z głosowaniem uchodzą na sucho i nawet, kiedy ich sprawcy się to tego przyznają jest to akceptowalne i w ogóle chlleria utopia to może usuńmy ten element? Powymieniamy się po prostu piosenkami, wszyscy zaoszczędzą czas i nerwy i też będzie fajnie.

EOT, naura.

marjuz lubi ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Gru - 17:10
Aro napisał:(...) No i zarówno sytuacja z poprzedniej jak i tej edycji mnie dotknęła w mniejszym lub większym stopniu, więc chyba mam prawo się wypowiedzieć? Z tego co się orientuje na forum jeszcze nie ma cenzury (chociaż patrząc na zachowanie organizatorów nie jest to wcale takie niemożliwe).

Podsumowując - skoro wszystkie przekręty związane z głosowaniem uchodzą na sucho i nawet, kiedy ich sprawcy się to tego przyznają jest to akceptowalne i w ogóle chlleria utopia to może usuńmy ten element? Powymieniamy się po prostu piosenkami, wszyscy zaoszczędzą czas i nerwy i też będzie fajnie.

No jasne jestem po twojej stronie, tylko jak sam widzisz nikogo tu to prawie nie zainteresowało - i tak na prawdę reakcja następuje tylko wtedy gdy ktoś bezpośrednio zostaje pokrzywdzony w wynikach. W ten sposób znowu się to rozpłynie i nic się nie zmieni. Do czynów  - mi się nie chcę już brać tego na siebie, bo widocznie za dużo afer robię i wolę nie szargać swoich nerwów, poza tym wyniki pdf to na tyle random.org, że o jedne +/- 5 pkt nie chce mi się aż tak wykłócać. Najlepiej byłoby zweryfikować dla jakiej części forum jest to realny problem np. poprzez sondę, pomysłów na rozwiązanie problemu mam dużo, ale musi być poparcie Wink.

***** ***

Zwycięzca :russia: podoba mi się, cieszy mnie że wygrał męski wokal, co prawda w lepszej edycji to na pewno nie byłoby 8 punktów, ale cieszę się że to przeważyło bo utwór z :moldova: nie należał do moich ulubionych. Nie zmienia to faktu, że być może win byłby inny gdyby nie diaspora. :france: doceniam choć to raczej nie mój styl, dobrze w sumie że o ten 1 punkt przed :australia:. Szkoda że :ireland: i :italy: tak nisko, ale tu wiadomo dobra muza ma trudniej. 

Mój wynik :austria: mnie satysfakcjonuje, a najbardziej "12" od [You must be registered and logged in to see this link.] - czuję się częścią wielkiego wydarzenia!! - dziękuje też za każdą dobrą notę. Doceniam też użytkownika :norway: [You must be registered and logged in to see this link.] za świetnie oddane głosy - bardzo podoba mi się tu obiektywizm. Nagrodę wyślę pocztą. Ogólnie edycja ok, nie byłem wielkim fanem edycji regionalnych, bo jest ryzyko że zbyt wiele piosenek będzie podobnych, ale coś różnorodnego i jakościowego się znalazło (szkoda że spora część jebua w 2 semi). pzd/pr
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Gru - 19:00
Pomoc z mojej strony:

[You must be registered and logged in to see this image.]

ANKIETA: Co sądzisz o tych głosach?
Ok like - totalnie w porządku, jestem przykładnym uczestnikiem pdf
Nope dislike - coś mi tu śmierdzi i jestem wrogiem ojczyzny

Dawid, iguś, Fenistil, Łosoś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Daniell, marjuz, Przemek, Jasiek, Darka, Aro, vestmann and CB93 nie lubią tego postu

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 14 Gru - 20:39

Dawid, Daniell, marjuz, Przemek and Jasiek lubią ten post

Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 15 Gru - 0:18

Dawid, marjuz and Jasiek lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 16 Gru - 2:13
Dawid napisał:
ANKIETA: Co sądzisz o tych głosach?
Ok like - totalnie w porządku, jestem przykładnym uczestnikiem pdf
Nope dislike - coś mi tu śmierdzi i jestem wrogiem ojczyzny

JESTEM PRZEDSTAWICIELEM IDEOWEJ LEWICY POZAPARLAMENTARNEJ, KTÓRA CHCE, ŻEBY CZAS GŁOSOWANIA W PDF BYŁ NIE DŁUŹSZY NIŻ 7 DNI I CHCE, ŻEBY NIEGŁOSUJĄCY NIE MUSIELI GŁOSOWAĆ W FINALE BO JUŻ RAZ ZOSTALI ZDYSKWALIFIKOWANI. CHCEMY WRESZCIE, ŻEBY WYNIKI BYŁY CHRONIONE, ŻEBYŚMY PAMIĘTALI ŻE NIE MOŻEMY WSZYSTKIEGO MANIPULOWAĆ, BO MAMY DZIECI, MAMY WNUKI. STARTUJĘ, BO CHCĘ TO ZMIENIĆ. CHCĘ POMÓC TYM, KTÓRZY CHCĄ DBAĆ O PDF NIE DLA SIEBIE, ALE DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ. DLATEGO PROSZĘ O GŁOS, TEN GŁOS TO BĘDZIE GŁOS DLA NAS, DLA WSZYSTKICH. GŁOS ODDANY W DOBREJ SPRAWIE.

Dawid, iguś and Aro lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 16 Gru - 13:53
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nie wnikam w motywacje i szczegóły, podaje fakty. Biorę statystyki z III i IV serii.

- KPiny z uczestników PdF trwają minimum od 24/25 edycji.
- Aleks trafił z "12" dla Wondera nawet w Anonimowej!
- Aleks bezceremonialnie na 19 okazji dał "12" Wonderowi 17 razy.
- Przez siedem edycji z rzędu byli w tym samym półfinale. Matematyczne szanse na taką sytuację to ok. 0,78%. EDIT: myślałem, że w 31. też byli razem, ale już poprawiłem.

Dawid, Daniell, marjuz, Przemek, Jasiek, Darka, Aro and lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 16 Gru - 14:20
Cóż, materiały przedstawione przez [You must be registered and logged in to see this link.] nie pozostawiają żadnych wątpliwości z jakiego rodzaju sytuacją mieliśmy/mamy do czynienia. A pozostawienie tego bez żadnej reakcji jest kpiną zarówno z konkursu samego w sobie, jak i innych, uczciwych uczestników. Pozwalanie na tego typu zagrywki sprawia, że pdf niestety kompletnie traci już jakikolwiek sens w kontekście rywalizacji. Szczególnie szkoda, że ani [You must be registered and logged in to see this link.] ani [You must be registered and logged in to see this link.] jako współorganizatorzy nie odnieśli się publicznie co do tej całej sytuacji i nie stwierdzili jasno czy albo nadal bawimy się w tę farsę czy jednak staramy się o uczciwość i transparentość.

Bo jeżeli ta pierwsza opcja to szkoda wszystkich czasu i zachodu.


Aleks napisał:
Zależy co nazywasz kpiną - jeśli uważasz za kpinę np. moje głosy, no to Twój problem Misia, bo osobiście uważam, że [You must be registered and logged in to see this link.] wystawiał (jak dla mnie) najlepsze piosenki, które najbardziej mi się podobały i goszczą regularnie na moich playlistach


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Misia, jakbyś nie zauważył to głosy twoje i wondera są obustronnie ustawione. Ale skoro nie chcesz przyznać się do błędu i nadal to ciągnąć to powodzenia.


Ostatnio zmieniony przez Aro dnia Sro 16 Gru - 14:41, w całości zmieniany 1 raz

Daniell, marjuz and Przemek lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 16 Gru - 14:30
Dawid napisał:- KPiny z uczestników PdF trwają minimum od 24/25 edycji.
Zależy co nazywasz kpiną - jeśli uważasz za kpinę np. moje głosy, no to Twój problem Misia, bo osobiście uważam, że [You must be registered and logged in to see this link.] wystawiał (jak dla mnie) najlepsze piosenki, które najbardziej mi się podobały i goszczą regularnie na moich playlistach. Mam prawo do posiadania własnego gustu i wyrażania go w postaci konkursowych punktów, jak każdy uczestnik. Natomiast jeśli uważacie, że tylko dlatego, że jestem prowadzącym nie mogę punktować piosenek, tak jak bym tego sobie życzył, to jeśli będzie mi dane prowadzić konkurs dalej w następnej serii, mogę zrezygnować z prowadzenia jakiegokolwiek państwa i wyłącznie prowadzić konkurs - nwm, może wtedy będzie spokojniej. Natomiast jeśli uważasz na kpinę np. mój sposób prowadzenia konkursu, no to co mogę Ci w tym przypadku powiedzieć, zawsze możesz poprowadzić go lepiej - ja nie jestem przykuty do fotela prowadzącego, poświęcam na to swój prywatny czas, który mógłbym wykorzystać zupełnie inaczej. Zresztą sam dobrze o tym wiesz, bo przecież prowadziłeś samodzielnie KP, więc nie będę Ci tutaj tego deliberował. Uśmiech

Dawid napisał:- Aleks trafił z "12" dla Wondera nawet w Anonimowej!
Nooo, sam byłem zaskoczony, ale i tak wszyscy powiedzą, że to wszystko było ustawione, zmanipulowane itd. Co z tego, że brałem udział w tej edycji jako normalny uczestnik i nie znałem piosenek pozostałych osób, skoro i tak nikt mi w to nie uwierzy. Wink

Dawid napisał:- Aleks bezceremonialnie na 19 okazji dał "12" Wonderowi 17 razy.
ODP znajduje się na początku pierwszego wywodu. Uśmiech

Dawid napisał:- Przez siedem edycji z rzędu byli w tym samym półfinale. Matematyczne szanse na taką sytuację to ok. 0,78%. EDIT: myślałem, że w 31. też byli razem, ale już poprawiłem.
Podział półfinałowy jest wynikiem losowania - wpływ na taki a nie inny podział ma strona random.org. W Totolotka jakoś ludzie wygrywają, więc to też nie wydaje mi się jakieś szczególnie niemożliwe, ale co z tego - przecież nic innego nie robimy, tylko wszystko po nocach manipulujemy. Jeśli masz się z tym czuć lepiej Misia, to mogę przemyśleć organizowanie transmisji live z losowania półfinałów. Nie obiecuję jednak, bo nie wiem jak na to pozwolą moje techniczne możliwości. Wink

Z mojej strony to wszystko, nie będę dalej zabierał głosu w sprawie, jeśli chcecie ode mnie uzyskać jakąś odpowiedź na nurtujące Was pytanie, jestem dostępny dla Was jak zawsze na PW. Wink

Dawid and marjuz lubią ten post

hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Czw 17 Gru - 10:51
Wiecie co? Powiem Wam tak.

O ile do pewnego momentu te wszystkie afery i przepychanki słowne były nawet śmieszne i można było z nich pocisnąć bekę, tak teraz robi to się żenujące i niesmaczne. NIE STAJĄC PO ŻADNEJ ZE STRON, zbierając wszystko do kupy, co się dzieje w konkursie, zarówno teraz jak i za wcześniejszego prowadzącego, uważam że niektórzy są tym konkursem bardzo mocno już zmęczeni. Nie wystarcza im prosty schemat konkursu - wystawianie piosenek - półfinał - finał - wyniki, i szukają w nim upustu negatywnych emocji. Sorki, ale tak własnie jest, od jakiegoś czasu konkurs emanuje wyłącznie negatywnymi emocjami. Ja gdy PDF mnie zaczyna irytować robię sobie przerwę i wracam z czystą głową i nie rozsiewam na forum fermentu, że ktoś mi shejtował to czy tamto, czy że ktoś mi daje od 20 edycji same zera. Wielu z Was, jak nie wszyscy powinni już wiedzieć, czym są tego rodzaje konkursy i że tak naprawdę WSZYSTKO może w nich się wydarzyć, a więc i także machlojki, przekręty, manipulacje i i inne ciemne akcje. Normalka. Dziwi mnie bardzo, że jeszcze przy komentowaniu wyników, zdarza się że ktoś pisze że coś go zaskoczyło.

Prosta rada na koniec, irytuje Cię konkurs, to zrób sobie przerwę i przemyśl wszystkie za i przeciw. On naprawdę nie jest obowiązkowy, a biorąc udział na siłę, nie będzie nigdy nic z tego dobrego.

Dawid, Darka, iguś, Rahei, Aleks and Morison lubią ten post

Daniell and Aro nie lubią tego postu

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pią 18 Gru - 19:19
hawk21cmb napisał:Wielu z Was, jak nie wszyscy powinni już wiedzieć, czym są tego rodzaje konkursy i że tak naprawdę WSZYSTKO może w nich się wydarzyć, a więc i także machlojki, przekręty, manipulacje i i inne ciemne akcje. Normalka.

to że ksiądz zgrzeszył... no zgrzeszył - a kto nie ma pokus???

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dawid, marjuz, Przemek, Darka, Łosoś and Sebek lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI  - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach