Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji norweskiej?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 11%
1 - 11%
0 - 0%
5 - 56%
1 - 11%
1 - 11%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

1 - NORWEGIA: TIX (Fallen Angel) - Page 2 Empty Re: NORWEGIA: TIX (Fallen Angel)

Wto 4 Maj - 12:27


Dla wszystkich hayterek. Chociaż na forum i tak już prawie wszyscy się poznali na art Tixa   1 - NORWEGIA: TIX (Fallen Angel) - Page 2 263a.



Mamy w końcu teledysk!

Aleks lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

1 - NORWEGIA: TIX (Fallen Angel) - Page 2 Empty Re: NORWEGIA: TIX (Fallen Angel)

Wto 4 Maj - 16:56
Gdy :norway: TIX wygrał MGP, w życiu nie spodziewałbym się, że to właśnie on będzie moim tegorocznym #1 spośród całej stawki. Zaskoczony

A jednak, utwór strasznie mi się wkręcił i nie może wypaść do dnia dzisiejszego z głowy. Teledysk jest oczywiście cudowny, wręcz idealnie pasuje do całej otoczki wokół tego utworu. Jest to jeden z niewielu utworów w tym roku, który wywołuje u mnie głębokie emocje i obok którego absolutnie nie jestem w stanie przejść obojętnie. Oczywiście, w tym roku jest wiele dobrych utworów, które mi się podobają, jednakże ten akurat wkradł się w łaski mojego największego uwielbienia. Zakochany

Głęboko wierzę w to, że :norway: TIX przekona do siebie europejską publiczność i awansuje do finału, wówczas będą leciały SMSki i będę miał radość z tego songa w czasie finałowej imprezy niezależnie od końcowego wyniku, pomimo iż oczywiście będę trzymał kciuki za jak najlepszy. Serce 1

Dawid lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach