Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Pią 12 Mar - 23:58


Recap: 2:57 - 3:47

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:32, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Nie 14 Mar - 13:06
Tematy mi się kończą a [You must be registered and logged in to see this link.] którego trafiłem w poprzedniej anonimówce jeszcze nigdzie nie jest mi przypisany, no jedynie chyba przy Griff o nim wspomniałem i w sumie tam by mi bardziej pasował bo ta piosenka tutaj jest trochę za ciężka w odbiorze jak na niego... ale kto wie. Mimo wszystko bardziej się tu skłaniam że wystawił to któryś z debiutantów.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Sob 20 Mar - 12:13
Mam bardzo mieszane uczucia przy tym utworze. O ile pierwsze wrażenie jest dobre, tak przesłuchanie całości strasznie przytłacza i wręcz męczy. Nie mogę wyzbyć się wrażenia, że coś tu nie gra. No i teraz pytanie kto mógłby coś takiego wystawić w konkursie? Na pewno nie jest to banalna kompozycja, więc szukałbym wśród osób, które nie boją się eksperymentować. Stawiam zatem na [You must be registered and logged in to see this link.]. Właściwie to dość często mam love-hate stosunek do jego utworów. Tym razem padło raczej na drugie słówko. Pewnie się okaże, że wcale Drover to nie jest i będę mieć sporą niespodziankę.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Sob 20 Mar - 16:57
Pomyślmy, kto lubi takie eksperymentalne, nieoczywiste wybory? Oczywiście Fen, ale to absolutnie nie niego klimaty. Mam tu trochę [You must be registered and logged in to see this link.], trochę [You must be registered and logged in to see this link.] (dla którego byłby to kolejny romans z Hiszpanią w tej serii) vibes. Patrząc jednak na całość stawki minimalnie szalę przechyliłbym szalę na korzyść tego pierwszego. Albo ktoś debiutował/powrócił, jednak z taka piosenką jest to wręcz nie do rozpoznania kto to.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Sob 20 Mar - 19:11
co my tu mamy? quasi-psychodeliczny synthpop po hiszpańsku - no za wszelkie "dziwactwa" i niecodzienne połączenia obwiniam tu [You must be registered and logged in to see this link.] i niech tak już pozostanie. [You must be registered and logged in to see this image.] . Szczerze to nie mam pomysłu kto inny mógłby to być.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Sro 24 Mar - 10:13
[You must be registered and logged in to see this link.] to dobry typ moim zdaniem, kto jeszcze mógłby się pofatygować do Meksyku w celu poszukiwania muzy? [You must be registered and logged in to see this link.]?

Fenistil lubi ten post

xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Sob 27 Mar - 16:45
Przestraszyłam się, to nie są całkowicie moje klimaty, a teledysk mnie negatywnie zahipnotyzował. Niestety, ale nie spodobała mi się propozycja; są ciekawsze [You must be registered and logged in to see this image.]

Liver lubi ten post

Sponsored content

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian) Empty Re: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Moenia - Solo Lastimaste (Feat. Della Ciprian)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach