Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty ESC 2021: PRÓBY

Pon 3 Maj - 4:26
Dwa lata oczekiwania, ale wreszcie nadszedł ten moment na który wszyscy czekali. Po zeszłorocznym rozczarowaniu związanym z odwołaniem konkursu, wreszcie ponownie będziemy mogli ekscytować się eurowizyjnymi zmaganiami. Jednakże przed głównym daniem, czekają nas również próby - a że te zaczynają się wraz z końcem tego tygodnia, nie pozostaje nic innego jak założyć związany z nimi temat  hands shaking hands shaking

ROZPISKA:

1 - ESC 2021: PRÓBY 2021-Rehearsal-Schedule-New-e1619215560326

Temat oczywiście służy do dyskusji na temat tegorocznych prób. Tutaj możecie dzielić się odczuciami dotyczącymi występów, sceny czy też ogólnie wszystkim co związane z tegorocznymi próbami. Poza rozpiską, w temacie znajdziecie również aktualizowane na bieżąco linki do nagrań tegorocznych występów oraz konferencji prasowych uczestników. Uśmiech

Mała uwaga, jak zresztą zawsze:

Wszelkie komentarze dotyczące prób, mają prawo pojawiać się wyłącznie tutaj. Zakazane jest postowanie w tematach poświęconych danemu
krajowi (np. Polsce). Niektóre osoby nie mają zamiaru oglądać prób i chciałyby mieć możliwość dać się zaskoczyć podczas występów, także nie odbierajmy im takiej możliwości Wink. W przypadku postów na czacie, prosi się, żeby zawierały jakieś informacje dotyczące spoilerów itd..

Także wchodzimy już w najważniejszą fazę, każdy dzień przybliża nas do wielu odpowiedzi - kto zaskoczy, a kto rozczaruje? Ale przede wszystkim - kto zwycięży. O tym dowiemy się mniej więcej za dwa tygodnie. Niech zwycięży najlepszy!  bounce2 bounce2 bounce2


08.05.21 r. (SOBOTA)

01. :lithuania: LITWA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
02. :slovenia: SŁOWENIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
03. :russia: ROSJA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
04. :sweden: SZWECJA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
05. :australia: AUSTRALIA: Exclusive Sneak Preview
06. :macedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
07. :ireland: IRLANDIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet

09.05.21 r. (NIEDZIELA)

08. :cyprus: CYPR: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
09. :norway: NORWEGIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
10. :croatia: CHORWACJA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
11. :belgium: BELGIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
12. :israel: IZRAEL: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
13. :romania: RUMUNIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
14. :azer: AZERBEJDŻAN: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
15. :ukraine: UKRAINA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
16. :malta: MALTA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet


10.05.21 r. (PONIEDZIAŁEK)

01. :sanmarino: SAN MARINO: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
02. :estonia: ESTONIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
03. :czech: CZECHY: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
04. :greece: GRECJA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
05. :austria: AUSTRIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
06. :poland: POLSKA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
07. :moldova: MOŁDAWIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
08. :iceland: ISLANDIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
09. :serbia: SERBIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet

11.05.21 r. (WTOREK)

10. :georgia: GRUZJA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
11. :albania: ALBANIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
12. :portugal: PORTUGALIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
13. :bulgaria: BUŁGARIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
14. :finland: FINLANDIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
15. :latvia: ŁOTWA: First Rehearsal | Photo gallery
16. :switzerland: SZWAJCARIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
17. :denmark: DANIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet

12.05.21 r. (ŚRODA)

01. :lithuania: LITWA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
02. :slovenia: SŁOWENIA: Second Rehearsal | Photo gallery
03. :russia: ROSJA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
04. :sweden: SZWECJA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
05. :australia: AUSTRALIA: Exclusive Preview Clip | Exclusive Preview
06. :macedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Second Rehearsal | Photo gallery
07. :ireland: IRLANDIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
08. :cyprus: CYPR: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
09. :norway: NORWEGIA: Second Rehearsal | Photo gallery
10. :croatia: CHORWACJA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
11. :belgium: BELGIA: Second Rehearsal | Photo gallery
12. :israel: IZRAEL: Second Rehearsal | Photo gallery
13. :romania: RUMUNIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
14. :azer: AZERBEJDŻAN: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
15. :ukraine: UKRAINA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference

13.05.21 r. (CZWARTEK)

16. :malta: MALTA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
------ (II SF)------------
01. :sanmarino: SAN MARINO: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
02. :estonia: ESTONIA: Second Rehearsal | Photo gallery
03. :czech: CZECHY: Second Rehearsal | Photo gallery
04. :greece: GRECJA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
05. :austria: AUSTRIA: Second Rehearsal | Photo gallery
06. :poland: POLSKA: Second Rehearsal | Photo gallery
07. :moldova: MOŁDAWIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
08. :iceland: ISLANDIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
09. :serbia: SERBIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
--------(BIG 5)-----------
01. :italy: WŁOCHY: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
02. :germany: NIEMCY: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
03. :netherlands: HOLANDIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
04. :france: FRANCJA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
05. :unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet
06. :spain: HISZPANIA: First Rehearsal | Photo gallery | Meet & Greet

14.05.21 r. (PIĄTEK)

10. :georgia: GRUZJA: Second Rehearsal | Photo gallery
11. :albania: ALBANIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
12. :portugal: PORTUGALIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
13. :bulgaria: BUŁGARIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
14. :finland: FINLANDIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
15. :latvia: ŁOTWA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
16. :switzerland: SZWAJCARIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
17. :denmark: DANIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference

15.05.21 r. (SOBOTA)

01. :italy: WŁOCHY: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
02. :germany: NIEMCY: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
03. :netherlands: HOLANDIA: Second Rehearsal | Photo gallery
04. :france: FRANCJA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
05. :unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference
06. :spain: HISZPANIA: Second Rehearsal | Photo gallery | Press Conference


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Nie 16 Maj - 2:06, w całości zmieniany 85 razy

Yngwie / admin, Dawid, Skrzeczek, iguś, Fenistil, Łosoś, Sebek and lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Pon 3 Maj - 13:49
Pierwszy leak, ujęcie z występu :moldova: Mołdawii: https://pbs.twimg.com/media/E0cqCHRWUAEw5ak?format=jpg&name=medium

Aleks and Morison lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 0:16
Megaaa, to już dzisiaj Serce Nie mogę się doczekać tego co będzie się działo już za kilka godzin, mimo że sama pierwsza część semi akurat mnie aż tak nie fascynuje. Mam nadzieje na mega próby :slovenia: Anki, :russia: Manizhy oraz :ireland: Lesley. Poza tym w pierwszym czekam na slay jaki (mam nadzieje) dokona :belgium: Belżik oraz :ukraine: Ukraina. W obu semi ciekawią mnie bitwy labadziar, mam nadzieje że to bosska próba ART Hurykanek rozyebie dacze. Ogółem w tym roku bardziej interesujące dla mnie będą próby spoza kręgu faworytów, bo w obu semi o wynikach będzie decydować naprawdę niewiele.

Pomimo że nie jestem fanem tegorocznego :poland: polskiego songa, mam nadzieję, że ujrzę ciekawy występ, Rafała jakoś radzącego sobie na scenie i lepszy staging i ujęcia niż zza czasów Smugi.

Także najbardziej ekscytujący czas w roku zaczyna się dziś hands shaking hands shaking

Dawid, iguś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 0:38
Ja też nie mogę uwierzyć, że po dwóch latach wracamy na eurowizyjną arenę  1 - ESC 2021: PRÓBY 1f62d  1 - ESC 2021: PRÓBY 1f62d. Pierwszy dzień prób przepełniony będzie potężnymi utworami, can't wait. Wyciek urywka live-on-tape Ukrainy daje mi ultra hype!

iguś, vestmann, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 11:13
Zaczynamy od próby :lithuania: litewskiej:


.....................................


1 - ESC 2021: PRÓBY Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 12:04


i mini urywek :russia:

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 12:42

.....................................


1 - ESC 2021: PRÓBY Laura-poldvere-laura
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 17:07
Wyniki pierwszego press poll:

1 - ESC 2021: PRÓBY PRESS-POLL-DAY1

.....................................


1 - ESC 2021: PRÓBY Laura-poldvere-laura

Skrzeczek, vestmann, Fenistil and Aleks lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 17:46
Sezon Jewrobaciejny oficjalnie się rozpoczął! Serce Tyle się wydarzyło przez ostatnie 24 miesiące, a tutaj mamy próby jakby zawsze wszystko było normalnie. Serce Max szczęście i doceniam to niezwykle. <3

:lithuania: - Występ podobny do preselekcyjnego, ale ten utwór wydaje się być idealny na większą scenę. Nie mam wątpliwości, że w kamerze będzie się to prezentowało znakomicie. Zakochany
:slovenia: - Anka rozwala wokalnie i to właśnie ten element jest największym atutem występu. Ładne wizualne, ale nie wiem czy całość nie wyjdzie zbyt jednostajnie, życzyłbym sobie takiegoś pajro na końcu.
:russia: - Ten zamysł z matrioszką to strzał w dziesiątkę! Mega charakterystyczne i na swój sposób wyolbrzymione, ale jednocześnie bardzo pasujące i nie przesadne.
:sweden: - Wiadomo, że wokalnie to nie był szczyt możliwości Tusse, ale występ sam w sobie oczywiście bardzo podobny do tego z MF. Skoro tam mnie przekonał, to raczej przekona mnie i na eurowizyjnej scenie.
:australia: - Tutaj póki co nie można praktycznie nic powiedzieć, ale podoba mi się strój Montaigne i światełka w tle.
:macedonia: - Nie rozumiem co tu zaszło, ale rozumiem czemu. :P Piosenki nie da się uratować w żaden sposób, więc nawalili różnych elementów od czapy, żeby chociaż być zapamiętanym jakkolwiek.
:ireland: - Tutaj więcej będzie można powiedzieć po zobaczeniu urywka z kamery, bo póki co wygląda to na bałagan na scenie, ale wyraźnie jest na to jakiś pomysł. Wokalnie jednak bardzo cienko.

1. :russia: 2. :lithuania: 3. :sweden: 4. :slovenia: 5. :australia: 6. :ireland: 7. :macedonia:
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 18:05
:lithuania: Litwa - większych zaskoczeń brak, bo nie było opcji że popsują. Wszystko jeszcze lepiej dopracowane niż w preselekcjach. Będzie art.
:slovenia: Słowenia - ciekawy zabieg z odejściem od minimalizmu występu z prezentacji utworu. Ciężko mi powiedzieć czy te wszystkie  światełka i krajobrazy są ze sobą wspólne, ale jestem dobrej myśli. Poznaliśmy też revamp utworu, który brzmi świetnie! Będzie trzeba się przyzwyczaić do niego, ale najważniejsze że mamy power chórek.  1 - ESC 2021: PRÓBY 1f60d
:russia: Rosja - wielkie WOW! Suknia genialna i pasuje absolutnie perfekcyjnie. Śliczne wizualizacje i pomysłowe przedstawienie społecznego aspektu utworu. Jest super.
:sweden: Szwecja - obawy o głos Tussego okazały się przesadzone. Oczywiście to jeszcze nie było 100% mocy i umiejętności, ale brzmiał zupełnie w porządku (szczególnie przy ostatnim podejściu). Gadki o flopie i brzydkim stroju zabawne. Wszystko tu się zgrywa ze sobą, a nowe wizuale robią piorunujące wrażenie! Serio, te migające światła i czarne fale wyglądają spektakularnie. Wielki art!
:australia: Australia - ciekawy, dość zaskakujący strój. Tak ciemnej scenerii również się nie spodziewałem. Światełka wyglądają imponująco, myślę że to będzie występ z klasą. Wciąż granica awansu.
:macedonia: Macedonia - YAAAAAAAAS GUUUURL. Istny schlay! Wzruszający występ tak samo jak utwór. Zrzynka z Raiven, Dotter i Gordienco naprawdę imponująca! Pięknie, pięknie.
:ireland: Ireland - wielki szacun za kreatywność! Ocenić za bardzo nie ma jak. Oby tylko występ nie przyćmił utworu. Wokalnie niestety bardzo miernie, dobrze że chórki mocno podkręcone.

Moja topka prób:
1) :sweden: 2) :russia: 3) :lithuania: 4) :slovenia: 5) :australia: 6) :ireland: 7) :macedonia:
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 19:00
ciężko jeszcze w 100% określić kto ma jakie szanse bo te urywki niewiele nam mówią, ale krótko można podsumować:

:lithuania: nie jestem fanem utworu, ale występ mi się "widzi", jest taka książka, biblia hipisów 'Drzwi Percepcji' Huxleya i tam właśnie są ilustracje przypominające mi występ Litwy. Dobrze, że The Roop trzyma się tego nieco psychodelicznego klimatu, zaczyna mi się to podobać.

:slovenia: po tym urywku nic mnie nie rusza, wizualizacje jak wizualizacje, nic też ciekawego; na plus mocne chórki.

:russia: Maniża  poszła całkiem w teatralność i w sumie dobrze, bo pierwsza część utworu jest "przegadana" tak więc jeżdżąca na kółkach caryca nieco odwróci uwagę i przeniesie nas wprost do świetnej końcówki utworu. Bardzo ładne wizualizacje.

:sweden: cieszę się niezmiernie, że Tusse pozostał przy swoim preselekcyjnym występie, chociaż przeniósł go na wyższy poziom (bo w sumie miał do tego warunki, scena w Rotterdamie daje wiele możliwości). Jest fajnie, jest dobrze, podoba mi się całość bo to kompletny występ, fullpack dla widzów i jury. Mimo wszystko szwedzki występ prezentuje się niesamowicie elegancko.  

:australia: szkoda mi Montaigne, ale nawet ten występ kręcony w Australii w skromniejszych warunkach ma w sobie jakiś urok, pomysłowy strój - Montaigne wygląda w nim jak villain z Czarodziejki z Księżyca. Millenialsi górą!  ; )  

:macedonia: wszyscy już połączyli fakt, że moment z kulą dyskotekową został zerżnięty od Dotter, co prawda nie posiada ona licencji na wyłączność, ale niesmak pozostaje. Mimo wszystko wolałbym Bulletproof bo macedońskiej piosenki, nawet dobry występ nie uratuje.

:ireland: jedna z najsympatyczniejszych piosenek roku, ale całkowicie nie ogarniam (na tym etapie) konceptu - chociaż wydaje się mi on nieco przeładowany i przekombinowany, po co po co po co? co za dużo to niezdrowo niestety to też odnosi się do eurowizyjnej sceny.

moja topka:
:sweden: :lithuania: :russia: :australia: :macedonia: :ireland: :slovenia:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1585
Płeć : Male
Wiek : 22

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 19:06
Pierwszy dzień prób za nami. Dla mnie ten dzień to taka trochę rozgrzewka przed tym co będzie się działo już jutro.

:lithuania: i :sweden: Szczerze ciężko mi cokolwiek się wypowiedzieć co do tych prób. Czeka nas powtórka z preselekcji, ale skoro w preselekcjach przekonało to i tu na głównej scenie powinno wypaść dobrze. Jedynie czego bym się przyczepił, to ponoć ostre zażynanie backing wokalu ze strony Tusse (nawet Stelmaszczyk mocno to skrytykował), ale po operacji można na tę chwile przymknąć na to okiem. A i outfit do wymiany.

:australia: Tu też ciężko powiedzieć cokolwiek co do próby - ciekawy strój i lekko niespodziewana dla mnie ciemna sceneria.

-------

:russia: No i to się nazywa ART próba. Podoba mi się zastosowanie stroju z tkanin ze wszystkich okręgów rosyjskich, z którego Manizha wychodzi -  jest to fajne ukazanie metafory wychodzenia rosyjskich kobiet z tradycji w nowoczesność, do tego jest to również całkiem fajny dodatek w postaci humoru. Reszta wydaje się perfekt, nie mogę się doczekać jak całość będzie wyglądać w kamerze.

:slovenia: Anka śpiewa zjawiskowo, występ wydaje się ok. Aczkolwiek, fakt jest taki, że chyba poczekam z werdyktem co do kolejnej próby, bo z jednej strony wyobrażałem sobie ten występ inaczej i otoczka kula ziemska world peace balladka nie jest moją ulubioną, ale z drugiej strony jestem ciekaw efektów jakie zostały zastosowane w występie (przynajmniej jeden ze zdjęcia wydaje się być podobny do efektu z :serbia: "Kruny".) Mam nadzieję, że w środę będę w pełni na tak co do występu.

:macedonia: WOW. Niesamowita próba, od zawsze ciułem że Macedło to pewniak do awansu. Dotter, Jamala, ktokolwiek we łzach. A tak na serio, nw przynajmniej jest jakiś koncept i nie wydaje się być to takim dramatem jak występy macedońskie sprzed 2019 roku. Przynajmniej będzie XNT. Kolejnym hitem jest to, że niektórzy hajpują ten występ jako shocking qualifier, nw tym osobom powinno się przypomnieć :georgia: Gruzję 2019. Dalej piosenka gra najważniejszą rolę.

:ireland: Ciężko wyciągnąć wnioski z filmiku oraz ogółem z próby, poza tym że na scenie jest ostry pierdolnik. Jestem mega ciekaw jak całość będzie się prezentować w kamerze, ma to potencjał, jest to kreatywne, zobaczymy może wyjść XNT albo syf. Jedynie co, to wokal Lesley dalej nie zachwyca, mam nadzieję na poprawę, choć patrząc na ilość ruchów w występie, może być dosyć ciężko.

Dawid lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Sob 8 Maj - 19:47
:lithuania: - Już to chyba pisałem, ale litewskie warunki nie pozwalały wybrzmieć Discoteque w wymiarze, na jaki ta piosenka zasługiwała. Kompozycje takie te zaslugują na większe areny, i co tu dużo mówić - mamy upgrade tego co już znamy Serce Szykuje się najlepsze otwarcie konkursu od dawien dawna.

:slovenia: - No wszyscy wiemy, że Ana rewelacyjnie śpiewa. Oprócz tego występ zapowiada się dość biednie i nudo, i chyba jakiekolwiek szansę awans dzięki jury właśnie umarły.

:russia: - Noooo czuję się potężnie zaintrygowany całością. Obrazy jako wizualizacje to bardzo moja estetyka, do tego wiadomo że Maniża to zwierzak sceniczny, a matrioszkowa suknia to hit.

:sweden: - Oprócz paskudnego stroju (czyżby pierwszy pretendent do Baśki Dex Serce ) nic tutaj się nie zmieniło. Owszem, fragment wygląda ładnie, ale jak nie rozumiałem fenomenu i zachwytu tak nic sie nie zmieniło

:australia: - oprócz tego że od początku spodziewałem się ferii kolorów to nic więcej nie da się powiedzieć.

:macedonia: - Łoooocotuzaszło xddd Generalnie spodziewałem się albo orkiesty albo pięciu chórzystów na sccenie, także na początku plus za zaskoczenie. Efekt Dotter chociaż znany fanom dla przeciętnego widza może okazać się czymś ciekawym u uratować Macedonię od okrągłego zero od widzów spoza regionu. Oczywiście szanse ujemne na awans jak były tak pozostają

:ireland: - Tutaj też nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo to występ skrojony pod TV show, nie koncert. Czytając opinie i komentarze albo wyjdzie to bardzo źle, albo rewelacyjnie.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Nie 9 Maj - 0:07
Krótkie opinie o próbach:
:lithuania: Występ podobny do tego z preselekcji, w zasadzie zapowiada się tylko dopracowanie szczegółów, ale całość o wiele lepiej prezentuje się to na dużej scenie.
:slovenia: Przede wszystkim gratki za świetny wokal, no ale czego innego pod tym względem spodziewać się od Any Art Soklicz. Sam występ jest bardzo estetyczny, ale w tym fragmencie wydaje się nieco monotonny. Jestem ciekawy jak będą prezentować się te krajobrazy na tym przezroczystym ekranie w odbiorze telewizyjnym.
:russia: Świetny pomysł z tą suknią, wyszło to po prostu niesamowicie. Nie do końca jestem przekonany do tych twarzy na wizualizacjach, ale może w kamerze będzie to ciekawie wyglądać.
:sweden: Powtórka z Melodifestivalen, fajna wizualizacja w tle, wydaje mi się, że będzie bardzo dobrze wyglądać w kamerze. Wokalnie całkiem nieźle, zdecydowanie lepiej od poprzedniego występu na gali Unicefu.
:australia: Ciekawy strój, ale bardzo zaskoczyła mnie ciemna sceneria. Światła wyglądają bardzo dobrze, generalnie zapowiada się dość estetyczny i prosty występ.
:macedonia:
Spoiler:
:ireland: Ciężko cokolwiek tu ocenić, dużo zależy tu od tego jak to będzie wyglądać w obrazku. Na pewno doceniam kreatywność i próbę wymyślenia czegoś nowego. Szkoda, że wokalnie jest tak bardzo miernie, w niektórych momentach naprawdę ciężko się słuchało Lesley.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1249
Wiek : 23

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Nie 9 Maj - 3:28
100% obiektywny ranking pierwszego dnia prób:

01 :macedonia: Spektakularny występ. Tak jak mówił Artur Orzech: "tylko on, sam na scenie i jego piosenka". Ballady są jak tofu, świetnie przewodzą staging; trzeba umieć przykuć uwagę i Vasil to robi. Hej dziecko, czemu ukrywasz się przed światłem???? Czuć emocje w każdym wydobytym przez Vasila dźwięku. Pewny finał.
02 :ireland: Nie byłem w stanie wymyśleć żadnego stagingu do tej piosenki, a teatr pacynkowy zapowiada się genialnie. Wokalnie poprawnie, na więcej liczyć nie mogłem. Wreszcie jakieś ryzyko i mechaniczne nakładki ręcznie robione, a nie wizuale z rzutnika jak u Monsa.
03 :australia: To wszystko jest bardzo futurystyczne. Sama piosenka, wokalistka, bycie Australią, zdalne uczestniczenie w Eurowizji. Tak widzę konkurs za 50 lat. Bardzo ciekawe doświadczenie, drapie mnie po tyle głowy.
04 :russia: Trochę za dużo się dzieje w wizualach, zwłaszcza te kafelki na teamsie to trochę kitch. Ogółem wstawienie jakiejkolwiek twarzy na wizuale powinno być prawnie zakazane przez EBU. Trochę zamydla się interakcja z chórkami, za bardzo wydziwiają. Wokalnie szlay, sukienka bomba.
05 :lithuania: Czapkę wicher niesie róg huka po lesie. Nic na tej scenie nie ma poza prezentacją oferty wygaszaczy ekranu dla przedstawicieli FIDE. Może w obrazku będzie się prezentowało to lepiej? Póki co czuję mega głębię.
Spoiler:
06 :sweden: Animacje płynącej ropy naftowej bardzo mi się podobają. Godny uznania jest też goły tors chórzysty i odsłonięte pachy.
07 :slovenia: Lasy, niebo, rzeki, góry. Kosmos, gwiazdy, ziemia. Nie wiem czy dało się nudniej zaprezentować jakąkolwiek balladę. Gdzie jest chór? I dlaczego na erf świecą się tylko Indie??

Dawid lubi ten post

Sponsored content

1 - ESC 2021: PRÓBY Empty Re: ESC 2021: PRÓBY

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach