Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

CHORWACJA: Roko (The Dream)

+18
Skrzeczek
Luna
Aro
Dastame
marjuz
mercator
Drover
Morison
Batiooo
Dawid
Sebek
Fenistil
monkeyy
IgorBielak
iguś
Iker
Liver
Kuba
22 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś chorwackiemu wokaliście?

0 - 0%
1 - 5%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 11%
2 - 11%
2 - 11%
1 - 5%
4 - 21%
7 - 36%
 
Wszystkich Głosów: 19
 
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Nie 17 Lut - 17:54
Ta piosenka nie dałaby radę awansować do finału ESC 2005 . W roku 2005 rządziły szybkie kawałki, a wolne piosenki którym udało się wtedy przebić, stały na dużo wyższym poziomie (choćby piosenki Izraela czy Łotwy).
Nie wiem czy to pokłosie zwycięstwa Sobrala w 2017 roku, ale w tym roku do tej pory mamy dużo wolniejszych kawałków. Jeszcze większości piosenek nie znamy, ale na razie zapowiada się jedna z gorszych eurowizji od lat.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1241
Wiek : 23

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Pon 18 Lut - 1:53
mmm cóż za pyszny potworek, mam nadzieję że wszystkie tego typu ostrelie i kroejszie flopną soczyście w półfinale i się już wszystkim odechce takie wynalazki wystawiać

Się chłopina tak wydziera, że aż mnie też zaczyna gardło boleć. To nie jest sen, to jest piekło. A sam utwór to takie męskie "Keep The Faith" z nałożonym filtrem esc 2008, więc jak widać sama słodycz
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Pon 18 Lut - 15:40
Teraz dopiero przesłuchałem Chorwacki pre i nie wiem jakim cudem on wygrał z Tower of Babylon [*]
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Pon 18 Lut - 17:53
To jest dramat. Chłopak rzeczywiście ma głos, ale to nie jest The Voice, a oprócz wokalu nie ma tutaj absolutnie nic pozytywnego. Koszmarek, który chyba przeleżał w szufladzie zdecydowanie za długo (a na dobrą sprawę nigdy nie powinien się ukazać), do tego skrzydła, które koleś zamierza zabrać do Izraela. Cóż, gorsze od Australii to jednak nie jest, ale od wszystkiego innego już tak. Patrząc na państwa z drugiego półfinału Chorwacji raczej nie grozi awans do finału.
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Pon 18 Lut - 18:30
To nie jest The Dream, to jest The Nightmare. Jedyne pozytywne aspekty tej piosenki są takie że Roko zdolnym wokalistą jest i część piosenki jest po chorwacku (a słowiańskie języki piękne są, no). Ale jak słyszałam w Tel Awiwie całość ma być po angielsku i, co gorsza, mają zostać skrzydełka. :x Gdyby zebrać do kupy wszystkie najbardziej dla mnie niestrawne aspekty Eurowizji ubiegłej dekady to efektem byłby ten występ. Wyjec ubrany w kiczowaty kostium śpiewający nieznośnie patetyczną balladę ze słabym tekstem. Dam 1 punkt za wokal i proszę mnie nie zmuszać do oglądania tego występu ani słuchania tej piosenki aż do maja.
Z tego co widzę to Jacques Hloudek jest kompozytorem tej piosenki... taak, ten pan nie kojarzy mi się z wyrafinowaniem muzycznym. I w ogóle mam wrażenie że chciałby zostać chorwackim Kirkorowem. Jedyną ofiarą tutaj będzie sam Roko - młody chłopak o niezłym głosie może sobie popsuć karierę po zaliczeniu dużego flopa na Eurowizji.
Przepraszam, muszę iść zrobić oczu kąpiel.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Wto 19 Lut - 15:50
Utwór zdecydowanie słabszy od większości ballad z poprzedniej dekady ESC. Słucha mi się tego bardzo ciężko, w dodatku ten tępy tekst. Co do skrzydeł, no lepiej moim zdaniem nie wydziwiać tak i mógłby je usunąć, ale w przeciwieństwie do większości jakoś szczególnie mi nie wadzą, żeście się ich uczepili xD, ale w kwestii piosenki z większością się zgadzam - słabizna.

2,5/10
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Pią 1 Mar - 23:24
Osobiście czułbym wstyd gdyby mój kraj taka piosenka reprezentowała i do tego taka prezentacja sceniczna w roku 2019. Nieznajomy jest mi poziom reszty piosenek ale Chorwacja raczej tego nie uratuje w żaden sposób, bo się tego nie da uratować :silent: 0/12
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Sob 2 Mar - 9:27
Multipla wśród tegorocznych piosenek.
docelowo ostatnie miejsce w półfinale (szkoda, że w tym drugim).
0/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Sob 2 Mar - 13:57
Chciałem tylko nadmienić że gwiazda światowego formatu Bebe Rexha właśnie chciała skopiować Roko Blazevica, więc ja bym się tak nie śmiał z tych skrzydełek 🐘
CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Maxres10

Ale tak naprawdę oboje skopiowali Królową Dorotę która była pierwsza i to ona wyznacza obecne trendy modowe!
CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Z6341210
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Sob 2 Mar - 19:53
DRAMAT DRAMAT DRAMAT !Coś ty Chorwacjo narobiła!?
Utwór brzmi jak spóźniony o jakieś 15 lat, na Eurowizji 2005.

5/10
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Czw 11 Kwi - 17:15
Teledysk :croatia: Chorwacji:
Sponsored content

CHORWACJA: Roko (The Dream) - Page 2 Empty Re: CHORWACJA: Roko (The Dream)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach