Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys

+8
Wilk
yngve
Darka
cryo_official_profile
Fenistil
justi578
CB93
marjuz
12 posters
Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys - Page 3 Empty Re: Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys

Pią 2 Wrz - 17:50
Dawid napisał:Proszę, aby swoje uwagi, sugestie, pomysły, wizje, pochwały i krytykę wyrażać głośno i wyraźnie, bo ja nie jestem w stanie zgadywać co wolicie. Mogę jeszcze inaczej zorganizować rangi, ale proszę najpierw o zaangażowanie i wrzucanie pomysłów - najlepiej do tego tematu.

Skoro rangi nie są jeszcze ostateczne to... mam jedynie drobną sugestię aby pod kolorem zielonym zamiast Wybawiciel wprowadzić nazwę rangi Weteran lub Zasłużony, już sam w pierwszym poście wspomniałeś o takiej randze, byłaby ona dla osób które systematycznie wchodzą na forum już od długiego czasu (także poza sezonem) udzielają się w jakichkolwiek konkursach itd. no i według mnie nazwa brzmi lepiej. Natomiast użytkownikom którzy dopiero się rozkręcają z aktywnością/postami najpierw proponowałbym przyznawać na zachętę rangę Aktywny a dopiero po jakimś czasie dać im możliwość awansu do Weteranów/Zasłużonych.

No i oczywiście jak dla mnie użytkownicy tacy jak Szymek, syguu queen, vestmann, Dastame, Darka, Skrzeczek, Eyida, marjuz itp już dawno powinni mieć kolorek więc bdb że w końcu dostali Love

Fenistil lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys - Page 3 Empty Re: Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys

Nie 4 Wrz - 22:21
Nie chciałem przede wszystkim, aby ranga była czysto uznaniowa. Niemniej te reguły, które sobie ustaliłem, oczywiście też można łatwo podważyć. Jeśli miałyby być nadawane za "rozkręcanie się", "aktywność", "na zachętę", "po jakimś czasie" to też ciężko jednoznacznie i sprawiedliwie do tego podejść i wymagałoby ciągłej kontroli z mojej strony. Wolałbym bardziej konkretne reguły i zasady.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys - Page 3 Empty Re: Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys

Pon 19 Wrz - 1:20
Hej,
Chciałem tylko delikatnie zasugerować, że dobrym miejscem na promocję forum może być Twitter. Jest tam dość spory eurowizyjny fandom, a racji ograniczonej liczby znaków w postach nie zawsze da się w pełni wyrazić to, co się myśli, więc forum byłoby do tego dobrym miejscem.

KarolStark, marjuz, Darka and CB93 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2078
Wiek : 24

Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys - Page 3 Empty Re: Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys

Sob 19 Lis - 0:04
Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys - Page 3 Receiv10

KarolStark, marjuz, Liver, Darka, Aro, Fenistil, Łosoś and lubią ten post

Sponsored content

Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys - Page 3 Empty Re: Exposé administratora Dawida - wizja, zmiany, kryzys

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach