Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

xclolka

+13
yngve
Morison
Drover
Daniell
iguś
Sebek
Batiooo
justi578
bing bing
Contratiempo
Krzyzak99
KarolStark
marjuz
17 posters
Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

xclolka Empty xclolka

Nie 10 Gru - 14:51
Drogie Forum,

na prośbę zbanowanej z forum użytkowniczki @xclolka przekazuję jej statement. Forum to demokracja, a nie monarchia dziedziczna, więc wy zdecydujcie czy wniosek będzie procedowany.

xclolka napisał:Szanowne społeczeństwo PdF,

Ohhh.. Tyle czasu minęło, bo prawie dwa lata od kiedy się rozłączyłam z Waszym gronem, ale mimo wszystko.. Gdzieś tam mnie ciachało sumienie, bo wpadłam w furię SCARLET, tym samym rozdając karty śmierci. Może niepotrzebnie, a może ktoś musiał usłyszeć prawdę.. Myślę, że to czas dla wszystkich ZAPOMNIANY. Konkurs Piosenki dla Forum to miejsce, gdzie ZAWSZE - mimo porozumień stron - mogłam dodać songa na SPOTIFY z pełną świadomością, że "O KURWA, POZNAŁAM TO W PDF". I właśnie dlatego wracam.. Chcę funkcjonować w gronie rzetelnych, kulturalnych a przede wszystkim ikonicznych osób. Oszalałam na Waszym punkcie.. Tęsknię, myślę.. Przeszłam swój wewnętrzny renesans ujeżdżając czarnego konia. "Kiedy barbie dotyka ziemi, złej suce mięknie pała" - nawinęła raperka.. Błogosławiona i oczyszczona z GAG CITY. Tak, dokładnie tak. Jestem błogosławiona i oczyszczona, licząc na to, że będę znów mogła do Was wrócić OHHHHH. Zapiszmy się do historii drugi raz - musiało być POWSTANIE PDF'owskie, żeby dojść do porozumienia i podać sobie dłoń. A wiecie co jest najpiękniejsze?.. Fakt, że zbliżają się narodziny jezuska, boże narodzenie ohhhh - więc chwyć mą dłoń.. Wybaczmy sobie pod jemiołą... Całuski .
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 15:01
Polecam poczytać:

https://eurowizyjnie.forumpolish.com/t2369p60-vi-seria-pdf-ogolna-dyskusja

Obrażone zostało pół forum, zwłaszcza ci mniej aktywni i bardziej dorośli użytkownicy czuli się zagubieni i nie odnajdywali się w takiej atmosferze. Od tej pory faktycznie nie było żadnych większych zgrzytów, nastroje są dobre. Nie uczestniczyłem w tej przepychance, ale z boku oceniam że wprowadzenia konia trojańskiego do forum może w konsekwencji spowodować odejście z forum normalsów. Zresztą nie wierzę, że osoba uważająca że została źle potraktowana w dobrej wierze będzie chciała tu funkcjonować - bardziej spodziewałbym się chęci zrobienia zadymy.

Ja ze swojej strony oświadczam, że w razie powrotu tej osoby zrezygnuję z prowadzenia PDF.

podpisano:
m.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Sebek and justi578 lubią ten post

KarolStark, Drover and Krzyzak99 nie lubią tego postu

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 20

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 15:06
moje stanowisko:
ohh kochana kutasy to ja nawet i dwa miałam, skromnie się pochwalę, więc jestem wyszmacona od A do Z. rynsztok to prezentują kolorowi, którzy przyzwalają na poniżanie innych uczestników tego konkursu, wyśmiewanie na tle innych oraz publiczne prowokacje. tbh nie dziwię się, skoro należą do tego samego grona społeczności. kultura by BYŁA zachowana w momencie, gdyby spierdolec nie zaczął ponownie tworzyć swoich prowokacji i spierdolonych podjazdów, to sytuacja by nie miała miejsca - pozdrawiam z rynsztoku. rzetelnym okiem (kakaowym)

marjuz and iguś lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 15:09
niestety trzeba podjac przeokrutna decyzje w tej kwestii wiec ministerstwo s**** zostaje neutralne w tej sprawie

podpisano
Ministra S***

CB93 lubi ten post

Krzyzak99
Krzyzak99
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 4

xclolka Empty Odblokować

Nie 10 Gru - 16:11
Jestem za odbanowaniem xclolka. Myślę, że zasłużyła na drugą szansę
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:16
Jestem za tym by wróciła na forum, bo to moim zdaniem ciekawa osobowość.
bing bing
bing bing
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:23
jestem z tym, żeby wróciła. nie zrobiła ona niczego złego, jestem za tym, żeby kobiety mogły nazywać rzeczy po imieniu i niektórzy z was to podłe [redacted] - cześć od roweru.


Ostatnio zmieniony przez bing bing dnia Nie 10 Gru - 16:26, w całości zmieniany 1 raz

Wilk lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:24
Jak ta użytkowniczka wróci to w najblizszej przyszłości może być dużo dram na phorum, także jestem za, będzie zabawa. 🥰

CB93 lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:26
Ja również jestem za tym by wróciła na forum, bo to moim zdaniem ciekawa osobowość. W czasie kiedy świętujemy narodziny Jezusa myślę, że powinniśmy okazać dobroć drugiej osobie i pokazać, że nasza religijność nie jest na pokaz.
justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 204
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:26
No nie wiem. Drama wydarzyła się na początku mojego funkcjonowania na forum i pamiętam, że miałam ochotę zrobić stąd wyjazd, bo się przeraziłam, co tu się dzieje. Rozumiem, każdemu mogą puścić nerwy, gdyby to się zdarzyło na w2g, to można przymknąć oko, ale to było dużo, napisanych z rozmysłem postów. Jeśli ktoś w żadnym momencie nie miał refleksji przed kliknięciem wyślij "Czy ja na pewno chcę, by wszyscy zobaczyli taką moją wypowiedź?", to ja nie wyobrażam sobie dalszego funkcjonowania kogoś takiego na forum. Teraz atmosfera tutaj jest spoko. Czy po jej powrocie nadal czulibyśmy się dobrze, siedząc z nią na wieczorkach jak gdyby nigdy nic? Czy nie byłoby już zawsze tego kwasu, że za jakiś czas ta sytuacja się powtórzy?
W przesłanej wiadomości osobiście nie widzę też żadnej specjalnej skruchy, obawiam się, że powrót może być chęcią jedynie tworzenia nowych dram. Jeśli nam się nudzi i brakuje nam wrażeń, to możemy xclolkę przywrócić. Cichy

marjuz and iguś lubią ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:34
apeluje o przyznanie warunkowego unbana dla @xclolka
każdy zasluguje na druga szanse i xclolka powinna ja dostac, poniewaz jest to postac niebanalna, przelomowa i autentyczna, ktora slynie z robienia dobrego show. jej kontrowersyjne zachowanie wzbudzilo wsrod uzytkowniczek negatywne emocje, ale zapewniam że znam oskarzona i wyrazila skruche po popelnionym przez siebie czynie. uwazam ze jest GOTOWA aby powrocic w szeregi naszego forum aczkolwiek proponuje nie brac na powaznie wszystkiego co pisze, celebrujmy roznorodnosc i spojrzmy na sprawe z lagodniejszej perspektywy

Drover and Wilk lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:35
Podjęłam decision o utworzeniu tymczasowego konta dla oskarżonej, aby mogła się odnieść do waszych postów. Po 48h lud forum podejmie wiążącą decision. #WolneSądy

Drover lubi ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 20

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:38
Żarty żartami, ale jeżeli xclolka zostanie w pełni odbanowana to rezygnuję z jakiejkolwiek aktywności na forum. Odkąd pamiętam zawsze panowała tutaj dość luźna atmosfera, ale każdy zdawał sobie sprawę z pewnych granic, które to jednak wymieniona wcześniej użytkowniczka przekraczała kilkukrotnie i to do granic absurdu. Chcę też nadmienić, że jestem zawiedziony decyzją @Dawid o ruszaniu tego tematu po ponad dwóch latach, według mnie sprawa była zamknięta i tak powinno było zostać.

marjuz, iguś and Łosoś lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 16:49
Przeprowadzimy tutaj takie vota nad wotum zaufania dla xclolka, że aż nam jutro posłanki z Sejmu pozazdroszczą ;D
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

xclolka Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 17:03
Ja jestem na nie. Tamta drama znacząco wpłynęła na PDF. Ludzie nie mieli chęci, ani ochoty brać w tym udziału. Dopiero po jakimś czasie konkurs odżył.

Rozumiem, że można dyskutować, ale na pewno nie takim słownictwem z rynsztoka, jak miało to wtedy miejsce. Postawcie się w sytuacji osoby, która bardzo mało angażuje się w życie forum i wchodzi tylko zagłosować i obejrzeć wyniki. Co ma sobie pomyśleć widząc tak barwny język? Czy to zachęca do udziału? Poland miał kiedyś bana na wiele lat na starym forum, ale jego posty były arcydziełem w porównaniu do xclolki.

Dorośnijcie.

marjuz, Przemek, iguś, Łosoś, Sebek, CB93 and justi578 lubią ten post

Drover nie lubi tego postu

Sponsored content

xclolka Empty Re: xclolka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach