Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

xclolka

+13
yngve
Morison
Drover
Daniell
iguś
Sebek
Batiooo
justi578
bing bing
Contratiempo
Krzyzak99
KarolStark
marjuz
17 posters
Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 17:06
Ok, ruszony został drażliwy i wywołujący bardzo dużo emocji temat. Pozwólcie jedynie mi wyjaśnić mój tok rozumowania:

Doskonale mnie znacie. Nie wiem czy kiedykolwiek jako admin podjąłem decyzję wbrew większości. Jestem również ostatnią osobą, która odmówi komuś dialogu. xclolka odezwała się na Discordzie, jako że minęło dużo czasu od pamiętnych wydarzeń to nie zignorowałem sprawy.

Tak jak członkami społeczności są marjuz (z którym współprowadzę PdF) czy Sebek (którego kocham), tak są nimi również Batiooo, Drover czy mniej aktywni (bing bing, Contratiempo). Ta druga grupa wyraziła poparcie dla postulatu, więc czuję się zobowiązany uszanować ich zdanie i zająć się sprawą.

To jest doskonała okazja do właśnie żywej dyskusji nt. kształtu i wyglądu Forum. Żadna wiążąca decyzja nie została podjęta. Jedyne czego chciałem to to, żeby z osobna mieć przestrzeń na wyrażenie swojego zdania. Nie chcę żeby adminowanie polegało na jednoosobowych decyzjach.

Jeśli dzisiejsze zaangażowanie kilku osób jest jedynie prowokacją, no to przecież też idealna okazja, aby powiedzieć jeden do drugiego, czy uważamy że to jest w porządku, aby takie akcje urządzać.

Jeżeli wniosek jest na poważnie to nie widzę problemu z tym, aby się do niego odnieść. Decyzja będzie wypadkową Waszych opinii i tyle.

xclolka - Page 2 C976ee1e-7ed1-4906-9da2-cb18f6e9133a

Drover, CB93 and xclolka (konto na 48h) lubią ten post

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 17:37
Ja uważam, że na tym forum panuje bardzo specyficzne poczucie humoru, więc równie dobrze można powiedzieć, że inni użytkownicy mogą odstraszyć potencjalnych nowych uczestników od forum... xclolka brała udział w kilkunastu edycjach z tego co pamiętam - i z nich wszystkich drama wybuchła w jeden dzień, więc nie rozumiem nastawienia, że jest tutaj tylko po to, żeby robić afery, kiedy ta jedyna miała miejsce pod wpływem emocji, a ogólnie była pokojową użytkowniczką. Czy miała specyficzny styl pisania? Tak, ale to samo można powiedzieć o większości tutaj, więc nie jest ona wyjątkiem. Gdyby to była osoba która cały czas wszczynałaby dramy to bym się zgodził, ale ban na zawsze za jednorazowe posunięcie to przesada. Nie wszyscy musimy się lubić, ale skoro Olka obiecuje, że nie będzie obrażała innych - możemy dać jej drugą szansę. Jeśli się z niej nie wywiąże (w co wątpię) to zawsze ban może powrócić.

Batiooo, Wilk, CB93 and xclolka (konto na 48h) lubią ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 19:00
Dyskusja nad przywróceniem lolki to przerost formy nad treścią, nawet jeśli wróci to jej następna odklejka jest tylko kwestią czasu i raczej się to wydarzy szybciej niż później.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 19:42
xclolka (konto na 48h) napisał:
Morison napisał:Dyskusja nad przywróceniem lolki to przerost formy nad treścią, nawet jeśli wróci to jej następna odklejka jest tylko kwestią czasu i raczej się to wydarzy szybciej niż później.

A Cryo mógł dostać rozgrzeszenie w postaci UNBAN i wrócić do łask społeczności?

Przecież nie napisałem, że Ty nie możesz dostać

Swoją drogą chętnie zobaczyłbym zapis tych dwóch afer, po których cryo i xlolka dostawali bany, bo o ile mnie pamięć nie myli to ban cryo był trochę na wyrost, natomiast Twoja blokada konta powinna wlecieć znacznie wcześniej:)
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 144
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Nie 10 Gru - 20:13
xclolka (konto na 48h) napisał:
Morison napisał:Dyskusja nad przywróceniem lolki to przerost formy nad treścią, nawet jeśli wróci to jej następna odklejka jest tylko kwestią czasu i raczej się to wydarzy szybciej niż później.

A Cryo mógł dostać rozgrzeszenie w postaci UNBAN i wrócić do łask społeczności?
dostałem tylko dlatego bo tak zawiało yngwiemu Uśmiech na forum nikt sie za mna nie postawił

CB93 lubi ten post

The author of this message was banned from the forum - See the message

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 268
Płeć : Male

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Pon 11 Gru - 20:01
cryo_official_profile napisał:
dostałem tylko dlatego bo tak zawiało yngwiemu Uśmiech na forum nikt sie za mna nie postawił

pszeprszm, ale to była trudna jednoosobowa decyzja, mająca na celu powstrzymanie anarchii i czynów rewolucyjnych tworzących się na forum, było minęło proszę nie wypominać - wszystkie decyzje podejmowałem mając na względzie jedynie dobro forumowego kolektywu, odpowiadając tylko przed narodem i historią. xclolka - Page 2 1f468

Dawid, marjuz and Sebek lubią ten post

The author of this message was banned from the forum - See the message

cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 144
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Pon 11 Gru - 23:13
yngve napisał:
cryo_official_profile napisał:
dostałem tylko dlatego bo tak zawiało yngwiemu Uśmiech na forum nikt sie za mna nie postawił

pszeprszm, ale to była trudna jednoosobowa decyzja, mająca na celu powstrzymanie anarchii i czynów rewolucyjnych tworzących się na forum, było minęło proszę nie wypominać - wszystkie decyzje podejmowałem mając na względzie jedynie dobro forumowego kolektywu, odpowiadając tylko przed narodem i historią.  xclolka - Page 2 1f468
oki, dajesz mi duzo w pdf to nie bd ci wypominac

Dawid and yngve lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Wto 12 Gru - 18:16
Pięknie dziękuję za wypowiedzi. 48h minęło. Decyzja wkrótce.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Wto 12 Gru - 18:40
Jako moderator forum też wystosuje jeszcze swój statement. Ja osobiście jestem przeciwko powrotowi xclolki na forum. Specyficzny jezyk, specyficznym językiem ale nigdy nie zdarzało się, żeby w komentarzach na forum padały obsceniczne wyzwiska , a to miało miejsce podczas ostatniego pobytu tejże użytkowniczki. Rozumiem, że kogoś może ponieść, ale bez przesady. Kultura wypowiedzi to fundament działania każdego forum, a obecność tejże osoby nie gwarantuje jej zachowania. Podstaw do powrotu osobiście nie widzę, nie ma żadnej gwarancji, że podobna sytuacja się nie wydarzy. No i też uważam, że pozostawieniem tego bana byłoby nauczką na przyszłość, że warto ruszyć głową przed naciśnięciem przycisku wyślij. dziekuje

.....................................


xclolka - Page 2 Laura-poldvere-laura

Sebek lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2118
Wiek : 24

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Wto 12 Gru - 19:02
Po zasięgnięciu opinii moderatora Forum, organizatorów konkursu PdF oraz społeczności Forum odmawiam zniesienia bana użytkowniczce @xclolka.

Powód takiej, a nie innej decyzji:
- Większość wypowiadających się osób jest przeciwna powrotowi i nadal czują się dogłębnie urażeni.
- Akcja została przeprowadzona w sposób prowokacyjny (nagłe powroty nieaktywnych użytkowników, tłumne dołączanie na naszego Discorda). Sam jeden z popleczników przyznał, iż taki był cel.
- Nie padło "przepraszam".
- Opisywane katharsis, nawrócenie i poruszenie sumienia nie jest dostatecznie udokumentowane i potwierdzone zachowaniem.
- Nie przekonuje mnie również nazywanie osób sceptycznych do powrotu "kurwami" w prywatnej rozmowie.

W tym miejscu również stosuję słowną naganę dla użytkownika @bing bing. Proszę więcej nie używać wobec nas p-wordów tu i na Discordzie.

Fenistil, Sebek and CB93 lubią ten post

Drover and Wilk nie lubią tego postu

Sponsored content

xclolka - Page 2 Empty Re: xclolka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach