Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Daniell
yngve
CB93
vv.
Aro
Radek
Darka
marjuz
Dastame
cryo_official_profile
Szymek79
Traveler
Liver
17 posters
Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1891
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Ząbki/Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 22 Cze 2024 - 22:56
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

III ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

IV ĆWIERĆFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

Dziękuję za ten wspólny maraton. Uśmiech Kolejną edycję od poniedziałku poprowadzi @Dawid.

Hasło do moich głosów: mizoandria

Liver lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2146
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 22 Cze 2024 - 23:12
Ogłoszenia:
- Rada Organizatorów postanowiła wyjątkowo nie dyskwalifikować @yngve z kolejnej edycji. Był offline na forum przez cały okres odkąd ogłoszono skrócone głosowanie. Liczymy, że urlop się udał!
- Nowa edycja nie startuje teraz, tylko tradycyjnie w poniedziałek o 0:00.

Fenistil, CB93 and yngve lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2146
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 22 Cze 2024 - 23:20
Omg, dziękuję przepięknie za to wyróżnienie! Fajnie, że i Wam udzielił się ten ukraiński hook w refrenie! Przenosimy się do włoskojęzycznego :sswitzerland: Lugano, które z pewnością zapewni retro klimat adekwatny kolejnej edycji. WYNIKI - Page 2 263a

Gratulacje dla :sitaly: @vv. za przebojowe wejście na podium! Wyniki w wielu miejscach zaskakujące. Jak wytłumaczycie wygraną w QF i ostatnie miejsce w SF dla :sbelgium: "Syna okiennika"?
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1260
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 22 Cze 2024 - 23:42
Ale wiecie że żeby brać udział w pdf nie trzeba płacić co edycję składki członkowskiej w postaci punktów dla jednej z organizatorek za byle co

Dobra edycja, a tak słabego zwycięzcy dawno nie było. Jeszcze poniżej 100 punktów, ikoniczne

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Radek and CB93 lubią ten post

Dawid nie lubi tego postu

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2146
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 22 Cze 2024 - 23:56
marjuz napisał:Jeszcze poniżej 100 punktów, ikoniczne
Średnia liczba pkt prawie identyczna jak przy poprzedniej podwójnej, którą wygrałeś, więc nie bądź taki surowy dla siebie WYNIKI - Page 2 1f61a

CB93 lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 261
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Cze 2024 - 9:50
Nie ma to jak wygrać ćwierćfinał i być ostatnim w półfinale. Słabi synowie okiennika z was XD a z wyniku mojej drugiej propozycji jestem zadowolona
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 90
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Cze 2024 - 18:52
Dawid napisał:Omg, dziękuję przepięknie za to wyróżnienie! Fajnie, że i Wam udzielił się ten ukraiński hook w refrenie! Przenosimy się do włoskojęzycznego :sswitzerland: Lugano, które z pewnością zapewni retro klimat adekwatny kolejnej edycji. WYNIKI - Page 2 263a

Gratulacje  Wink

Dawid napisał:Gratulacje dla :sitaly: @vv. za przebojowe wejście na podium! Wyniki w wielu miejscach zaskakujące. Jak wytłumaczycie wygraną w QF i ostatnie miejsce w SF dla :sbelgium: "Syna okiennika"?

Po prostu chyba niektórzy głosują na "chybił trafił", nie raz już było tak, że ktoś daje 12 pkt w półfinale, a w finale 0 pkt... Nie chce mi się wierzyć, że przez tydzień, aż tak przestała komuś się piosenka podobać... Lub kalkulują, która piosenka bardziej im się opłaca...

I coraz bardziej dochodzę do wniosku, że każda edycja powinna być anonimowa, a przynajmniej na próbę trzeba by tak zrobić kilka edycji, ciekawe jakie wtedy były by wyniki Język 2 Za dużo tych koleżeńskich głosowań...

Daniell, marjuz, Liver and CB93 lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 603
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Cze 2024 - 22:06
Darka napisał:Nie ma to jak wygrać ćwierćfinał i być ostatnim w półfinale. Słabi synowie okiennika z was XD a z wyniku mojej drugiej propozycji jestem zadowolona

Spójrz chociażby na swoje noty dla mojej i zwycięskiej piosenki w półfinale i w finale. Właśnie takim sposobem “Syn okiennika” tak skończył, a szkoda :(

Już nie raz zwracałem uwagę na to jakim cudem można komuś dać 0 a potem 10-12, lub na odwrót. Może sami zainteresowani wypowiedzą się jaki jest ich system myślenia. Głosowanie ze skrótu/random.org? Uśmiech

marjuz, Fenistil, Radek, Drover and Sebek lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 869
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Cze 2024 - 22:43
Gratulacje @Dawid, jak widać po moich notach obie szwajcarskie propozycje bardzo mnie kupiły, wolałem nieco bardziej zemstę orkiestry, ale Pushing against Gravity też na pewno zostanie ze mną na dłużej Serce

Co do małej dyskusji która się wywiązała chcąc nie chcąc opowiem się po stronie adwokata diabła. Myślę że w dużej mierze co do skrajności w punktach ma wpływ po prostu losowanie. W tej edycji po prostu praktycznie wszyscy moi faworyci trafili do innych ćwiartek, stąd też musiałem nieco obniżyć punkty piosenkom, które trafiły do moich 1/8 (chociaż wciąż je doceniam, ale no to po prostu była mocna edycja). Plus też weźmy pod uwagę fakt, ile osób mogło głosować w ćwiartkach, a ile w półfinałach.

Po drugie - jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś głosuje na początku tygodnia w pierwszym głosowaniu, bo później np: może nie mieć czasu. Wtedy piosenka x robi dobre wrażenie więc przyznaje jej się 12 punktów. Jednak w głosowaniu na kolejnym etapie dochodzą nowe utwory, człowiek się bardziej osłuchuje i inne propozycje rosną w uszach, a inne nieco tracą i wtedy wychodzą takie skrajne sytuacje (oczywiście jeżeli sytuacja się powtarza regularnie to wtedy jest to inny przypadek), ale no jestem sobie w taki sposób wytłumaczyć takie skrajne sytuacje. Poza tym z tego co pamiętam w ostatniej podwójnej edycji była sytuacja odwrotna do :belgium: Syna Okiennika - ledwo wywalczony awans z ćwiartki a później miejsce w top5 finału.

A co do koleżeńskiego głosowania - miałem cichą nadzieję, że po pamiętnym (przynajmniej dla mnie xd) wątku Aleks/Wonder odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte i przez ten czas wszyscy dojrzeli do odpowiednich wniosków, ale jeżeli nie, no to cóż, jest mi po prostu coraz przykrej.

marjuz and Fenistil lubią ten post

vv.
vv.
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 50
Płeć : Other / Decline to state

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Cze 2024 - 23:42
Dawid napisał:Gratulacje dla :sitaly: @vv. za przebojowe wejście na podium! Wyniki w wielu miejscach zaskakujące.

...dla mnie chyba najbardziej. Ogromnie dziękuję za tak wspaniały sukces!!! - tym wspanialszy, że w ogóle niespodziewany. Miałem bowiem dziwne przeczucie, że Caruso jest mi na tyle bliski, że wzorem paru innych bliskich skończy bez awansu... Tymczasem efekt Milvy nie dość, że zadziałał ponownie, to jeszcze tak pięknie spotężniał, aż serce rośnie <3 .

To wyrównanie mojego najlepszego rezultatu ever z KP - za ukradzione @denis "Samo", którego w związku z tym nie uznawałem w pełni nigdy, zadowalając się 4. za "Jutro" (na marginesie, przejrzałem i zapamiętałem te punkty dla Kad Osvane... droczę się ofc hihi). Nie da się zatem ukryć, że jest to dla mnie moment historyczny i o tyle też piękny, że za sprawą piosenki, która budzi we mnie wielkie wzruszenie i jest dla mnie ważna. Bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim zadowolonym ze swoich rezultatów, tych niezadowolonych przytulam do serca mocno.

Dawid, Daniell, Fenistil and CB93 lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 268
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Cze 2024 - 13:03
Radek napisał:
I coraz bardziej dochodzę do wniosku, że każda edycja powinna być anonimowa, a przynajmniej na próbę trzeba by tak zrobić kilka edycji, ciekawe jakie wtedy były by wyniki Język 2
Zgadzam się. Wtedy oceniamy głównie piosenki, pisałem już o tym daaaawnooo teeemuuu. Sami się wkurzamy jak na
Esc sąsiedzi głosują na siebie. Go Anonimowa every month!

Co do zmiany faworytów w kolejnych etapach, u mnie na ocenę wpływa nastrój danego dnia, kiedyś też już o tym pisaliśmy.

marjuz and Darka lubią ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 275
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Cze 2024 - 15:55
Dawid napisał:Ogłoszenia:
- Rada Organizatorów postanowiła wyjątkowo nie dyskwalifikować @yngve z kolejnej edycji. Był offline na forum przez cały okres odkąd ogłoszono skrócone głosowanie. Liczymy, że urlop się udał!
- Nowa edycja nie startuje teraz, tylko tradycyjnie w poniedziałek o 0:00.

Serce dziekuję Uśmiech
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 603
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Cze 2024 - 16:25
CB93 napisał:Co do zmiany faworytów w kolejnych etapach, u mnie na ocenę wpływa nastrój danego dnia, kiedyś też już o tym pisaliśmy.

To jest jakieś niepoważne. W takim razie przestańmy dziwić się takim anomaliom, skoro ocena od tego zależy i liczmy na to, że wpasujemy się we właściwy nastrój współuczestników Wink

Sebek lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2146
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Cze 2024 - 16:45
Jakaś wariacja w głosach jak najbardziej może być spowodowana nastrojem. To zrozumiałe. Niemniej zmian typu 12p -> 0p nigdy nie ogarniam i ciekawi mnie proces za tym stojący. No i sprawa jest stara jak cały konkurs.

Liver, Fenistil, Drover, Sebek and CB93 lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 687
Płeć : Male
Wiek : 21

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Cze 2024 - 17:05
CB93 napisał:Co do zmiany faworytów w kolejnych etapach, u mnie na ocenę wpływa nastrój danego dnia, kiedyś też już o tym pisaliśmy.
Komedia

Daniell and CB93 lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach