Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Daniell
yngve
CB93
vv.
Aro
Radek
Darka
marjuz
Dastame
cryo_official_profile
Szymek79
Traveler
Liver
17 posters
Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 775
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Cze - 19:33
Gratulacje dla Dawida! Nie była to zła piosenka, ale ze względu na dobry poziom edycji nie załapała się u mnie na punkty. Jeśli chodzi o głosy to lekkie zmiany są zrozumiałe, sam takie naniosłem w swoich notowaniach, ale takie skrajne są już zastanawiające - czy rzeczywiście komuś tak nagle może się przestać podobać jakaś piosenka?

Mimo że nie lubię edycji podwójnych, męczą mnie to muszę przyznać, że w tej był niezły poziom, więc ostatecznie wyszło fajnie. Chyba najlepiej będę wspominał piosenkę "Listen!!" od Fenistila. Bardzo fajna propozycja. No i jeszcze "Set Me Free, I'm an Animal", aczkolwiek to akurat znałem już wcześniej.

Dawid lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1914
Płeć : Male
Wiek : 30
Skąd : Ząbki/Warszawa

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Sro 26 Cze - 0:38
Dziękuję za ten wyjątkowo dobry dla mnie wynik w tej edycji - nie dość, że rzutem na taśmę udało się wprowadzić oba utwory do półfinałów (co jeszcze nigdy w żadnej podwójnej mi się nie zdarzyło), to jeszcze wygrany ćwierćfinał, drugie miejsce w półfinale i ostateczne piąte miejsce mojego "Mexico" w tak trudnej, wypełnionej konkurencją edycji uważam za ogromny sukces. Przez pewien czas nawet nie wykluczałem, że może uda się sięgnąć po sensacyjne zwycięstwo i choć ostatecznie trochę do tego zabrakło, to aż tak daleko też znowu nie było. Wink

A dla Dawida gratulacje! Dałem tej piosence jakieś punkty, co oczywiście znaczy, że ją polubiłem, ale trochę mnie to zwycięstwo zdziwiło, bo nie spodziewałem się aż takiej polaryzacji względem niej. Tymczasem choć zebrała w finale te osiem zer, to tyle samo osób umieściło ją w czołowej trójce - kto wie czy nie kierując się nastrojem danego dnia Wink, ale z tego tytułu rozstrzygnięcie zasłużone.

Patrząc po wynikach wcześniejszych etapów spodziewałem się, że wygra albo :poland: "Austin", które pewnie odskakiwało tam punktowo od całej reszty, albo ewentualnie ktoś z męskiej części. I trochę szkoda, że tak się nie stało, bo oba wybory :poland: Polski w tej edycji wyjątkowo mi podeszły: "Austin" jako niesamowicie chwytliwy i zgrabny mariaż popu i country, który potrafił wpleść w to wszystko też pewną emocjonalną nutę pełną żalu, a "End of Beginning" jako przedstawiciel gatunku, który Justi już nam w konkursie prezentowała, ale nareszcie w wydaniu, które było dla mnie w punkt.

Muzycznie podobała mi się ta edycja, choć pewnie przez podwójną stawkę łatwiej było wybrać coś dla siebie, a piosenki z edycji prowadzonych przez siebie też jakoś z automatu darzę cieplejszymi uczuciami. Moje top 3 edycji to: 1. :poland: Austin 2. :spain: Sashimi 3. :unitedkingdom: Uproot.

CB93 and justi578 lubią ten post

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach