Eurowizja 2025: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

X seria PdF - ogólna dyskusja

+12
zatecki65
marjuz
Daniell
Sebek
Dastame
Dawid
CB93
KarolStark
Aro
Fenistil
vv.
Darka
16 posters
Go down
cryo_official_profile
cryo_official_profile
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Non-binary

Liczba postów : 164
Płeć : Other / Decline to state
Wiek : 24

X seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: X seria PdF - ogólna dyskusja

Sro 28 Sie - 21:46
KarolStark napisał:a teraz szybka matematyka w ostatniej edycji braly udzial 23 osoby, odejmujac dawida, gdyby kazda z tych osob zaprosila kolejne 2 to mielibysmy 44 + 22 osob w konkursue = 66 ; to spowodowaloby rzetelna bojke w wyborze panstw i dlatego osobiscie uwazam ze powinnismy do TEGO dazyc

wielosztuki w pdf tego jeszcze nie grali
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1299
Płeć : Male
Wiek : 26

X seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: X seria PdF - ogólna dyskusja

Czw 29 Sie - 0:20
Te półfinały są aż tak ważne? Zwłaszcza te gdzie jest 11 piosenek i 7 awansuje. Trudniej nie wyjść niż awansować.

W kwestii uczestników nie można zrobić dużo więcej niż dbać o tych, co są + truć osobom, które kiedyś brały udział a teraz mają za dużo wolnego czasu i w sumie mogłyby wrócić. Ludzie z zewnątrz będą chcieli to przyjdą.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2251
Wiek : 24

X seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: X seria PdF - ogólna dyskusja

Czw 29 Sie - 8:06
Rywalizacyjnie mi też brak półfinałów wielce nie przeszkadza. Natomiast skraca to edycję o cały tydzień, wszystko będzie się działo trochę szybciej. Mniej czasu na szukanie piosenek i osłuchiwanie się ze stawką. Stąd ostrzeżenie zawczasu.

Taką kampanię wśród byłych uczestników już poprowadziłem (nawet zostałeś jej celem). Wink Będzie powtórzona skoro startujemy nową serię.

CB93 lubi ten post

yngve
yngve
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 296
Płeć : Male

X seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: X seria PdF - ogólna dyskusja

Czw 29 Sie - 20:25
można też by było poprawić wyszukiwanie forum w wyszukiwarkach np. poprzez Google Search Console od jakiegoś czasu na forum nie pokazują się boty Google co znaczy, że nowe tematy nie są indeksowane .. można zarejestrować adres url na jakimś specjalnie założonym do tego gmailu forum, potem dokonuje się weryfikacji forum poprzez meta tag (trzeba skopiować i wkleić w panelu administracyjnym) - nie wiem trwa to wszystko tak z 10 minut? później boty powinny pojawiać się i "pracować" : ) dodatkowo co miesiąc google wysyła taka krótką informacje ile było wejść na forum i z jakich zapytań z google, z tego co pamiętam zawsze najwięcej wejść było z "eurowizja forum" ale też dużo zapytań które przekierowywały na forum dotyczyło eurowizyjnych artystów np. Loreen, Michał Szpak,  Jamala itp.

tu znalazłem jakąś lepszą instrukcję: https://help.forumotion.com/p1008038-google-webmaster-tools

KarolStark and Darka lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2251
Wiek : 24

X seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: X seria PdF - ogólna dyskusja

Czw 29 Sie - 22:30
@yngve Wszystko co opisujesz skonfigurowałem jak tylko przejąłem forum (w sierpniu 2022). Przejrzałem ostatnio zaindeksowane strony i nie wygląda na to, aby coś przestało działać. Być może boty nie ogłaszają już swojej obecności. Mam dostęp do statystyk i raportów, ale nic szczególnie interesującego tam nie ma. Co do haseł po których nas znaleziono w wyszukiwarce - to zestawienie zniknęło. Z tego co czytam w internecie, google skasowało je w ramach polityki prywatności.

Współczesne CEO nie przypomina już tego tradycyjnego sprzed lat, więc jakieś poprawienie tagów itp. ma marginalne znaczenie. Google samo woli decydować co promować. Niemniej zaktualizuję to co się da.

Tak wygląda przegląd z ostatnich 28 dni:
Spoiler:

A tu jakie strony linkują nasze forum:
Spoiler:

Fenistil and yngve lubią ten post

Sponsored content

X seria PdF - ogólna dyskusja - Page 5 Empty Re: X seria PdF - ogólna dyskusja

Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach