Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Empty HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas

Pią 26 Kwi - 20:17
HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Roimendezot-1000x500
Trzecia edycja i zdecydowanie najtrudniejszy proces poszukiwania czegoś co nie przyniesie wstydu - padło na jedno z odkryć Operacion Triunfo, a dokładnie edycji z 2017 roku, mimo krótkiego stażu w branży :spain: Roi wydaje się już być rozpoznawalnym na lokalnym rynku i przede wszystkim obiecującym muzykiem.



Byłbym zapomniał:
Personal life
He is a supporter of LGBT rights.


HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Tenor
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Empty Re: HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas

Pią 26 Kwi - 20:31
Bardzo pozytywny wybór i przede wszystkim cieszę się, że po hiszpańsku, bo wtedy każda piosenka z automatu podoba mi się 50% bardziej. Szeroki uśmiech Jako radiówka sprawia się nadzwyczaj dobrze i nieprzeciętnie, głównie dzięki tej charakternej gitarce w refrenie. Na pewno ma się ochotę posłuchać tej piosenki ponownie. W ogóle OT to w moim odczuciu całkiem dobre źródło muzycznych inspiracji - zarówno jeśli chodzi o artystów, jak też o przegląd utworów, które się w tym programie pojawiają.

Morison napisał:Personal life
He is a supporter of LGBT rights.

OMG DWUNASTKI SIĘ SYPIĄ!!! Szybko się uczysz. :P

Powodzenia!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Empty Re: HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas

Czw 2 Maj - 14:15
powiem szczerze, że ja się nieco pogubiłem z tymi hiszpańsko-latynoskimi piosenkami bo wszystkie brzmią dla mnie nieco podobnie (to jest chyba efekt alvaro solera) ale nie znaczy to, że mi się nie podobają takie rytmy, wręcz przeciwnie nie jest nudno, jest energicznie i wesoło. powodzenia

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Empty Re: HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas

Pią 3 Maj - 18:59
Jak na hiszpańską piosenkę z nurtu tych "typowych" to i tak jest nieźle. Charakterystyczne gitarki są najmocniejszym punktem. Piosenkę się pamięta i chce się wracać. Widzimy się w finale.
Sponsored content

HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas Empty Re: HISZPANIA: Roi Méndez - Plumas

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach