Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 2 Cze - 15:19
Gratki, Łosoś! Uśmiech Mamy świetnego (moim zdaniem) zwycięzcę, a jak wszyscy widzimy skończyć się to mogło bardzo różnie. Pewnie 3/4 osób teraz w myślach rozważa jak to właśnie ICH głos o wszystkim zadecydował i jak drobna zmiana w ICH głosach na ostatnią chwilę mogła wszystko wywrócić do góry nogami. Z mojej strony też tak jest - :russia: Rosja w środę nagle wyskoczyła u mnie z rejonów 4-5 pkt na 10 pkt (głównie za sprawą tego boskiego bridge'a), natomiast :iceland: Islandia tuż po półfinale spadła u mnie znacząco w dół.

Nie rozumiem natomiast kompletnie tego wszechobecnego hejtu na :armenia: Armenię. Może i jest to dość typowy radiowy pop, ale mimo to brzmi to świeżo i po pewnym czasie się wkręca, a do tego o dziwo ma całkiem wartościowy tekst.

Na koniec wielkie dzięki dla tych 5 osób, które przyznały :netherlands: Holandii swoje punkty: :germany: :italy: :norway: :finland: :lithuania:. I buziaczki dla hejterek. Całus
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 2 Cze - 18:35
Gratki Łosoś! Niestety, zwycięska piosenka niezbyt mnie przekonuje, ale nie zawsze musi wygrywać nasz faworyt.Tym bardziej czuję mały niedosyt, że dwóm pozostałym piosenkom z Top 3 (które wleciały na moją specjalną playlistę) zabrakło naprawdę, naprawdę niewiele. Ale cóż, była to bardzo mocna edycja, wyniki co chwilę się zmieniały więc szacuneczek za wybrnięcie z tego pojedynku jako wygrany Szeroki uśmiech

Pozostałe wyniki również nie są specjalnie zadowalające. Bardzo skrzywdzone zostały kapitalne :sweden: :israel: :belgium: i :croatia: :( Co do mojego wyniki w semi - dzięki wszystkim za punkty, w szczególności dla :norway: :netherlands: i :lithuania: Serce Z jednej strony troszkę boli, że zabrakło niewiele, ale z drugiej nie czuł bym się zbyt dobrze zabierając miejsce :sweden: Szwecji, która zdecydowanie na ten awans zasłużyła bardziej.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 2 Cze - 20:05
Gratulacje dla :russia: Łososia, dobrze jest wygrać po serii tak traumatycznych zdarzeń. Szkoda tylko, że akurat z tą piosenką :P :spain: Hiszpania była dla mnie jednym z zaledwie kilku pozytywnych bohaterów tego finału, więc tym bardziej cieszę się z jej wysokiego miejsca.

Dzięki za wszystkie punkty w półfinale, szczególnie :poland: Polsce.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 2 Cze - 22:55
Fenistil napisał:Pewnie 3/4 osób teraz w myślach rozważa jak to właśnie ICH głos o wszystkim zadecydował i jak drobna zmiana w ICH głosach na ostatnią chwilę mogła wszystko wywrócić do góry nogami.

Otóż to, nie powiem kogo zamieniłem miejscami w ostatniej chwili z Wonderem bo TEN user znienawidzi mnie jeszcze bardziej Szeroki uśmiech Podejrzewam, że taki przypadek był w co drugim głosowaniu, co tylko podkreśla oczywisty już po półfinałach fakt, jak bardzo wyrównana była ta edycja, dla mnie pod względem typowania była ona średnio udana, najbardziej cieszy sukces :poland:, a bolą niskie miejsca :norway:, :portugal: i oczywiście :greece:, którego niestety się spodziewałem, gdy dziś rano pierwszy raz pomyślałem o wczorajszym finale i zwycięzcy, miałem problem, żeby zanucić piosenkę Łososia, ale gdy włączyłem to na yt, potem drugi i trzeci raz, dochodzę do wniosku, że to reszta głosujących, a nie ja, mieli rację, bo song jest wery kłaliti, nie doceniłem.

Co do swojego wyniku, może nie powiem, że się tego spodziewałem ale bardzo liczyłem na powrót na właściwe tory, czyli co najmniej top 10, serdeczne dzięki dla @Liver za maxa, a także @syguu oraz skandynawski zaciąg @Yngwie, @vestmann, @Drover za gros punktów <3 ;*
avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Cze - 8:13
Wyniki ogółem naprawdę zaskakujące, takiego ścisku to chyba nigdy nie było i praktycznie każda piosenka mogła sięgnąc po zwycięstwo, padło na Rosję :russia: i jestem zadowolony z takiego rezultatu, wielkie gratulacje Łosoś Całus chociaż dziwnie to wygląda, że to Polska :poland: według tabeli jest na pierwszym miejscu Lol lekką zmyłkę miałem na samym początku.
Dziękuje za finał i w nim przynajmniej nieostatnie miejsce, edycja była na wysokim poziomie i musiał ktoś zając dolne półki, ze swojej strony dziękuje ślicznie Karolowi za 12 oraz Eydzie i Igusiowi za 10. Całus Całus

PS :armenia: :sweden: :israel: zasługiwali na wyższe miejsca .-.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 3 Cze - 9:26
Ależ to był mocny finał! Zdecydowanie najmocniejszy w dotychczasowej historii PDF i bardzo przyjemnie mi się w nim głosowało. 5. miejsce uważam za całkowicie satysfakcjonujące, zwłaszcza przy takim ścisku. Szeroki uśmiech
Gratulacje dla :russia: Łososia! Jak najbardziej jest to dobry i godny zwycięzca. Uważam, że wszystkie kraje z TOP4 znalazły się tam zasłużenie. Wyżej umieściłbym :norway: i :finland:.

Ze swojej strony dziękuję jeszcze max za 12 od syguu i Sebka, 10 od Karola i Wondera, 8 od Wilka i Dawida oraz za każdy inny punkcik. Serce
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sro 5 Cze - 16:07
Gratki @Łosoś - co prawda "I Need Your Love" nie było moją ulubioną piosenką ze stawki finałowej, ale uważam, że to dobra piosenka na wysokim poziomie. Uśmiech

Wyniki prawie w 100% są sprawiedliwe, jedynie szkoda mi :armenia: Armenii - to świetna piosenka, która ogromnie mi się wkręciła. Szeroki uśmiech

Ze swojej strony ogromnie dziękuję za łączne 24 punkty od :denmark: @Yngwie i :spain: @Morison oraz za 10 finałowych punkcików od :armenia: @Wilk - bardzo się cieszę, że utwór Wam się spodobał. Uśmiech Dziękuję także za każdy pojedynczy punkcik - bardzo mi miło. Szeroki uśmiech

Powodzonka wszystkim w następnej edycji! Szeroki uśmiech
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach