Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA: The Cat Empire feat. Eloïse Mignon - La Sirène Empty HOLANDIA: The Cat Empire feat. Eloïse Mignon - La Sirène

Nie 7 Lip - 0:31
HOLANDIA: The Cat Empire feat. Eloïse Mignon - La Sirène A0beb3f358b257a575298ba26ff3a7461ee6c3bd

Miałem na tę edycję przygotowane co innego, ale niestety według nowych reguł mój duet się nie łapie. Wystawiam więc w zamian współpracę grupy :australia: The Cat Empire z aktorką :australia: Eloïse Mignon, choć ja pod definicję duetu bym tego osobiście nie podciągnął. Wink Tak czy inaczej miałem to wstępnie przygotowane na ogólnoświatową, więc ostatecznie wyszło na dobre - teraz zwolni mi się tam miejsce. Uśmiech

Po KP niby chciałem trochę przyhamować z wystawianiem The Cat Empire raz na serię, ale co ja poradzę, że niedawno wyszedł nowy album i jest zarąbisty.  🇩🇯  La Sirène to najczęściej słuchany przeze mnie kawałek ubiegłego roku, a i w obecnym bardzo często do niego wracam. Przy okazji to także mój pierwszy kiedykolwiek utwór po francusku w KPdF - najwyraźniej się staczam. :P

Miłego słuchania!


Teledysk 360° (można się rozglądać)
Lyric video
(skrót od 2:05)
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

HOLANDIA: The Cat Empire feat. Eloïse Mignon - La Sirène Empty Re: HOLANDIA: The Cat Empire feat. Eloïse Mignon - La Sirène

Pon 8 Lip - 12:38
Ty i The Cat Empire to lepsza historia miłosna niż Zmierzch Szeroki uśmiech Najbardziej zapamiętałem "Blasting Away", z Twojego debiutu w KP. Też było lekkie i miało punkt zaczepienia. Tam egzotyczne brzmienia, tutaj przyjemna trąbka. Nawet francuski nie przeszkadza.

Wybór na "+", różnorodności w PdF-ie nigdy mało Uśmiech
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach