Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedstaw się

+21
Bzyku
Lazy Dreamer
Triss
floorentines
Kuba
Poland
hawk21cmb
Contratiempo
syguu
Finpo
Dastame
Mrs.Nobody
Fenistil
Darka
Rahei
Insiles
Drover
KarolStark
iguś
Liver
Yngwie / admin
25 posters
Go down
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Sob 9 Mar - 22:35
No siema!

Żeby tradycji stało się zadość to i ja coś skrobnę. Otóż na imię mam Michał. Rocznikowo już 33 lat na karku, ale czuję się dalej na te 21 co w moim nicku. Z większością z Was miałem już do czynienia na poprzednim forum, więc trochę mnie znacie. Na escforum przeżyło się wiele różniastych przygód, mam nadzieję że równie ciekawie będzie i tutaj. Jednak tak naprawdę z Eurowizją już coraz mniej mnie łączy, nie ma już tej podjarki co kiedyś. Nie ma słuchania piosenek po milion razy przed konkursem itd. Teraz oglądam ESC jednym okiem, kończy się i od razu praktycznie przechodzę  do życia codziennego. Ale jak mówią z wszystkiego się wyrasta. Teraz jednak trochę z ciekawości a trochę z przymusu ogarnę kilka songów i coś tam o nich szrajbnę Wink
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Czw 4 Kwi - 23:59
Cześć. Jestem Poland (ten Poland Szeroki uśmiech) a właściwie mówiąc Krzysiek. Mam 27 lat i mieszkam w okolicach Bochni. Eurowizją interesuje się od 2003 rolu. Poza konkursem interesuje się także mediami (telewizją , radiem itp.), grą w wirtualne państwa oraz muzyką od dobrego disco polo, przez polski pop i rock na nieznanych szerzej wykonawcach (z My3 włącznie) kończąc. Z racji przeżytych doświadczeń (z banami włącznie) na ESCForum (i nie tylko) ale też w innych środowiskach eurowizyjno-medialnych uchodzę chyba za osobę kultową gdyż między innymi dar do irytowania innych i pisania co ślina na język przyniesie. Prócz tego dobry jestem w pisaniu listów (w tym maili do artystów eurowizyjno-preselekcyjnych i TVP) i artykułów choć z znakami interpunkcyjnymi jestem na bakier. Zaskakuje także nietypowymi topkami eurowizyjnymi. Z ESCForum.pl byłem niemal od samego początku (nie licząc wielokrotnej późniejszej banicji od której na szczęście obecnie trzymam się z daleka) początkowo nawet jako współzałożyciel (Rafał (pierwszy admin ESCForum.pl) zaprosił mnie gdy próbowałem w 2006 roku budować swoje forum eurowizyjne) i moderator. Mam lekką niepełnosprawność ale nie przeszkadza mi ona w życiu.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Sob 27 Kwi - 9:45
Pisze mi się już 100. post, chyba wreszcie wypadałoby się przedstawić Uśmiech

Na imię mi oczywiście Przemek, lat 20. Eurowizją interesuję się mniej lub bardziej jakoś od 2011 r., a na śp. ESCForum zadebiutowałem na początku 2017 r. jako Jakubo. Pamiętam, że przedstawiając się tam byłem parę miesięcy przed maturą z myślą o wymarzonych studiach informatycznych na Politechnice Warszawskiej... i wszystko poszło zgodnie z planem,  a oprócz Informatyki na MiNI zacząłem drugi kierunek programistyczno-matematyczny na tym kierunku, nowy twór "Inżynieria i Analiza Danych", który podchodzi mi jeszcze bardziej (co chyba dobrze wyjaśni się w następnym akapicie xd).

Jestem totalnie zajarany wszelkiej maści danymi i tym co można z nimi robić, a także interesuję się praktycznymi aspektami socjologii i psychologii społecznej - stąd też myślę moja fascynacja Eurowizją. Najbardziej w tym konkursie zdecydowanie lubię analizować "kto kogo wybierze" - jak głosują telewidzowie, różnice między wyborami jurorów z poszczególnych państw europejskich, porównywanie wyników finałów narodowych i właściwego koncertu... Czterdzieści kilka populacji dostaje na parę wieczorów kilkadziesiąt propozycji wizualno-muzycznych, gdzie w gruncie rzeczy celem każdego reprezentanta jest przyciągnięcie jak największej uwagi niedzielnych widzów i uznanie szacunku "profesjonalnych jurorów"; do końca nie można przewidzieć końcowych wyników, a tylko spekulować analizując poprzednie lata,  chwytliwość utworu, pozycję startową, charyzmę wykonawców, itp... Co najlepsze etap spekulacji trwa miesiącami i na spokojnie można się przejrzeć bardzo wielu aspektom. Czy to nie fascynujące? :o Dla mnie właśnie tak, i to dlatego tu jestem!

Oprócz tego jestem zdecydowanie towarzyską osobą i prowadzę aktywne życie społeczne -  uwielbiam różnego rodzaju imprezy: od domówek, przez kluby, po koncerty!. Hobbystycznie podnoszę wolne ciężary na siłowni, czasem pobiegam, uczę się języka hiszpańskiego, a moją pasją jest także udzielanie korepetycji (jakby ktoś z Radomia lub Warszawy potrzebował pomocy w informatyce do matury lub na innych etapach edukacji, to zapraszam Lol ).

CB93 lubi ten post

floorentines
floorentines
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 75
Płeć : Female
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
http://www.instagram.com/floorentines

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Pią 24 Maj - 18:05
Hej, jestem Aga. Na poprzednim forum mialam konto od 2009, albo 2010 roku. Ogladam Eurowizję od 1998 roku. Interesuję się językami obcymi. Lubię śpiewać. Jestem po filologii rosyjskiej, ale jestem w trakcie przebranżowienia się na makijażystkę. Pracowałam w kinie i butiku odzieżowym. Mam ciąglą potrzebę wyrażania się artystycznie 🤣👏 mam dwie córki 😁 i syna forumowego @Liver

Liver lubi ten post

Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Sro 7 Sie - 1:33
Odzywam się tutaj od pewnego czasu, jednak nie mogłam się w sobie zebrać, by dodać parę słów od siebie. Moje imię niech pozostanie tajemnicą, jednak mogę Wam napisać, że zawsze chciałam mieć na imię Małgorzata. Nie pytajcie dlaczego... Szeroki uśmiech Wiek to tylko cyferki, o czym może świadczyć fakt, że właśnie mam na sobie koszulkę z Pepco dla dziewczynki o wzroście w okolicach 146-152. Ok, pewnie ktoś się domyśla, że jestem w stosunku do większości po prostu stara :P
Od września wrócę do swojej ukochanej pracy, czyli leczenia uczniów z alergii na matematykę, co w dobie snapchatów i innych instagramów jest piekielnie trudne Uśmiech
Na co dzień lubię pograć na konsoli, rozwiązywać sudoku czy chodzić na spacery. Niestety nabyta niepełnosprawność utrudnia mi bardziej aktywne czynności takie jak bieganie, ale wierzę, że i to da się za jakiś czas obejść. Chłonę też seriale (pozdrawiam fanów "Sposobu na morderstwo") i anime. Polecam wszystkim "Dark", serial, który moim skromnym zdaniem bije na głowę nawet "Stranger Things". Staram się czytać dużo książek, gazet, po prostu czytać jakiekolwiek treści i pracować nad swoim lekko uszkodzonym intelektem.
Bo przecież... Wiele rzeczy da się obejść Uśmiech
Lazy Dreamer
Lazy Dreamer
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 2
Płeć : Female
Wiek : 34
Skąd : Łódź

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Cześć!

Nie 12 Sty - 4:32
Mam na imię Ewa, mam 30 lat i ponad 10 lat temu zarejestrowałam się na starym ESCforum jako BUKA. Byłam tam aktywna przez kilka lat (mniej więcej do 2011 roku), później z powodu braku czasu udzielałam się już tylko okazjonalnie. Pierwszy raz z Eurowizją zetknęłam się około roku 2000, ale pierwszym konkursem, który świadomie obejrzałam była edycja z 2004 roku. Wyjątkową edycją była dla mnie ta z 2008, ponieważ wtedy odkryłam fora i strony poświęcone Eurowizji, na czele z moim ulubionym Dziennikiem Eurowizyjnym. Jestem fanką piosenek z południowo-wschodniej Europy (Bałkany, Kaukaz i byłe ZSRR). Lubię też piosenki Francji i Izraela.
Bzyku
Bzyku
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Zgorzelec
http://www.instagram.com/mati_bzyku/

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Pią 9 Lip - 21:16
Hej, tak to ja Mati (Bzyku). Na escforum byłem bodajże od roku 2007. Trochę lat minęło no 14. Tęskniłem za Wami bardzo. Pewnie wielu z Was pamięta mnie. Jest mi niezmiernie miło, że znowu tutaj wróciłem. Pozdrawiam Was. Wink

Daniell, Darka, Fenistil, Aleks and Wilk lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 260
Płeć : Male
Skąd : Poznań

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Nie 18 Lip - 15:52
To ja też oficjalnie. Kuba, 28 lat, Poznań. Eurowizja od ok. 2003 ale na maxa bardziej 2009, na escforum CrazyBoy1993. Obecnie jestem sprzedawcą na wyspie z telefonami. Intere się muzyką, lubię wschodnioeuropejską, psychologią (głównie głębi, psychoterapia), grywam w siatkówkę, pingponga i planszówki Wink Trochę uzależniony od Empires&Puzzles Wink Niedawno zacząłem przygodę z rosyjskim na duolingo, lubię jakoś ten język, pewnie dzięki Eurowizji Uśmiech
I nominuję Cryo do podzielenia się sobą, bom ciekaw tego produkowania muzyki!

KarolStark, Przemek, Drover and Wilk lubią ten post

avatar
Gość
Gość

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Pią 26 Lis - 22:08
CB93 napisał:I nominuję Cryo do podzielenia się sobą, bom ciekaw tego produkowania muzyki!

teraz to widze dopiero, chyba wtedy juz bylem z ANIOŁKAMI...
no to tak.. Kuba, lat 21, jestem na 1 roku studiow media design i marketingu wizerunkowego, wczesniej bylem na niderlandystyce ale zostałem exmitowany stamtąd (nie żebym jakos plakal i tak skoncze te studia kiedys). Z zainteresowan, które zaznaczyłem na tinderze to m.in. muzyka (mało odkrywcze, kazdy tu lubi musice) w każdym możliwym aspekcie, od słuchania i odkrywania nowych artystów, po produkcje (stream crvo on spotify), lubię też sobie podśpiewywać, czego mieliście dowód w karaoke. Ogółem lubie kreatywne rzeczy, jendak najbardziej skupiam się właśnie na muzyce. Poza tym lubie czasami pogierczyć sobie w różnorakie gierki typu komputerowe z moja SIOSTRĄ @KarolStark I to chyba tyle.. A, ESC od 2015, ale pełna wczuta zaczęła się od 2016 łącznie z sezonem preselekcyjnym
Domin0s
Domin0s
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 20

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Wto 4 Sty - 18:45
Dobry wszystkim Jestem Dominos eurowizje oglądam od 2016 z małym epizodem w 2014 i półfinałem polski w 2015. Interesuje sie spora ilością sportów oraz lubie sie przywalac o byle co do każdej piosenki na eurowizji

Yngwie / admin, marjuz, iguś, Fenistil, Sebek and CB93 lubią ten post

olśa
olśa
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 24
Płeć : Male
Wiek : 20

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Sob 27 Maj - 20:21
hej, chwilowo nie mam nic do powiedzenia, ale się przywitam. miłego dnia

Dawid, KarolStark, marjuz and Sebek lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 934
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Sob 27 Maj - 20:25
no witaj serdecznie na tym forum

Daniell lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Sob 27 Maj - 21:25
KarolStark napisał:no witaj serdecznie na tym forum

Witaj KarolStark

marjuz lubi ten post

Sponsored content

eurowizja - Przedstaw się - Page 2 Empty Re: Przedstaw się

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach