Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

+16
Jasiek
marjuz
Nela_30
CzerwonePaznokcie
Radek
Aro
Darka
Liver
Drover
IgorBielak
Skrzeczek
mercator
iguś
Yngwie / admin
Łosoś
Szymek79
20 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantowi Bułgarii?

6 - 35%
2 - 12%
2 - 12%
2 - 12%
1 - 6%
2 - 12%
1 - 6%
0 - 0%
1 - 5%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
avatar
CzerwonePaznokcie
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Sro 15 Mar - 12:42
Mi też propozycja się podoba. Nie jest krzykliwa ani nachalna. Mega plus za fajne orientalne i skrzypcowe wstawki.
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Sro 15 Mar - 22:34
Uważam, że piosenka jest świetna. Najlepsze ballady mają póki co Portugalia i Bułgaria. Jedna klasyczna, a druga nowoczesna. Chłopak ma przepiękny głos i w życiu bym nie powiedziała, że ma dopiero 17 lat. Z tego co zauważyłam Bułgaria ma już dużą ilość wyświetleń na youtube. Piosenka pojawiła się dwa dni temu, a ma 4 razy wyświetleń niż nasz kraj (na oficjalnym kanale Eurowizji oczywiście). Lubię takie emocjonalne ballady, a ta jest bardzo dobra..... i jeszcze te skrzypce w refrenie.... Uśmiech
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 19 Mar - 1:17
Trochę mało poważnie traktujecie tą piosenkę.

Jako człowiek z Excela dam wam trochę statystyk. Jest to pierwsza piosenka, która na wideo na oficjalnym profilu Eurowizji ma powyżej 20000 pozytywnych opinii (dla porównania stan na godzinę 00:36: Polska ma 5386, a ubóstwiana Belgia 17372), pamiętając że piosenka Bułgarii była wystawiana później od większości piosenek.

Dodam też, że procent "łapek w dół" w piosence Bułgarii wynosi ledwie 6,7%. To bardzo zaskakujące, ponieważ bardzo znana piosenka powinna przyciągać hejterów, tak jak w przypadku np. Belgii, Serbii czy Macedonii. Jedynie Szwajcaria i Białoruś mają wynik poniżej 10% (odpowiednio 7% i 7,9%). Belgia ma 14%, Macedonia 11%, Serbia 15%, Australia 22%, Szwecja 24%. Na ten moment Bułgaria jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa.

Dodam jeszcze, że ocenami 2 półfinał wręcz deklasuje 1 półfinał. Wygrywa zdecydowanie prawie w każdej statystyce (łapek w górę, mniejszej liczbie łapek w dół, procentowym rozeznaniu; wszystko podzielone na liczbę piosenek, bo półfinały są nierówne). W obu półfinałach jest po 5 piosenek powyżej 10000 łapek w górę (na 19 marca), ale to drugi jest dużo równiejszy i 14 piosenka drugiego ma podobne oceny jak 9 pierwszego. Tak więc jak słyszę głosy, że Estonia spokojnie awansuje bo małą konkurencję, to się we mnie na prawdę gotuje. I takie gadanie będzie trwało do maja.

EDIT: trochę bucowato mi to wyszło, w końcu łapki na youtubie nie zawsze przekładają się na wynik Szeroki uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 19 Mar - 1:42
Ekhmm. mała uwaga , nie tylko nagrania ze strony ESC się liczą. Polska piosenka ma razem z profilem Kasi ma ok 15000 ocen + live z eliminacji 6000 = 21000..
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 19 Mar - 1:59
Wiadomo, jest to raczej słaba przekładnia. Niemniej, film z preselekcji oglądali głównie Polacy, najważniejszy jest film na stronie Eurowizji. To są takie statystyki z Excela, na razie nic nie mówią, jednak Bułgaria na tych samych warunkach bije choćby Belgię, więc coś jest na rzeczy. No i Włochy są prawie nieliczone.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 19 Mar - 2:31
No nie do końca , Zauważ że Bułgarzy mają swoją propozycję tylko i wyłącznie na stronie eurowizji , czyli każdy kto chce zobaczyc ta piosenkę , musi tam wejść.. Poza tym przypominam Polska piosenka weszła na strone eurowizji 2 dni po wygranej Kasi a ludzie juz wczesniej musieli gdzieś to obejrzeć, wiec zaglądali albo na strone tvp albo na strone Kasi, zaś teledysk wszedł ok 2 tygodnie po wygranej na strone ESC , ludzie już znali polską propozycję , więc po co zaglądac jeszcze raz ??
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 19 Mar - 2:58
Faktycznie na całą skalę nie ma to sensu, ale Bułgaria na równych warunkach z Serbią, Macedonią i Belgią wygrywa (czyli piosenka od razu na stronie Eurowizji), do tego procent łapek jest akurat uniwersalny, bo sama ich ogólna ilość od niego nie zależy. Akurat nie chodziło mi o porównanie z Kasią, bo na razie Polska w gronie głównych faworytów nie jest, ale z tego co pamiętam to Michał nawet mając filmik z preselekcji dostał od razu bardzo dużo dobrych ocen i dość sporo wyświetleń. Zresztą - to są tylko statystyki, bo co z tego że Szwajcaria i Białoruś prawie nie mają negatywnych ocen, jak najpewniej nie wyjdą z półfinału.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 19 Mar - 13:13
marjuz napisał: Zresztą - to są tylko statystyki, bo co z tego że Szwajcaria i Białoruś prawie nie mają negatywnych ocen, jak najpewniej nie wyjdą z półfinału.

To że Bułgaria ma pełno ocen , nie oznacza że ona jest uwielbiana. Uwielbiam spędzać czas na wszelkiego rodzaju topach i 2 dni temu wyszedł recap z piosenkami z SF2.. no i nie widziałem Bułgarii często w 10 kwalifikantów , znacznie więcej razy była Szwajcaria. Sam jestem zdziwiony taką ilością polubień propozycji bulgarskiej , bo nie jest to typowa eurowizyjna piosenka jak Włochy albo tak rozchwytywana jak Belgia. Tyle że głosują ludzie ,wtedy łapki w górę nie będą miały znaczenia Uśmiech
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Czw 23 Mar - 17:33
Od neutralnych odczuć, poprzez przyzwoite, dobre po bardzo dobre (jak na ten moment). Rośnie we mnie ta piosenka z dnia na dzień - Bułgaria poraz kolejny ma ochotę zapukać do top10 i bardzo prawdopodobne, że i tym razem im się to uda. A przy dobrych wiatrach może być to górna część tej części tabeli... Ode mnie 8/12
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Nie 26 Mar - 20:06
Aro napisał:Aha, w ten sposób. Niby jest nowocześnie i świeże, jednak dla mnie zdecydowanie za nudno. Nie mogę powiedzieć, że męczyłem się podczas odsłuchu, jednak z własnej woli raczej szybko do Bułgarii nie wrócę. Mocno przeciętnie, ani grzeje, ani ziębi ta piosenka. Neutralne 5.


Tak jak w przypadku Norwegii - musiałem mieć podły dzień komentując Bułgarię. Albo potrzebowałem więcej czasu, aby docenić ten utwór. Z każdym dniem Beatifull mess zyskuje u mnie coraz bardziej i coraz wyżej pnie się w rankingu. A ten intrumental po refrenie jest cudowny Serce I rzeczywiście, czuć inspirację Troyem Sivanen, ale w żadnym wypadku to nie jest wada. O ile nie popsuje się coś na żywo to drugi Finał z rzędu dla :bulgaria: raczej pewny.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Pon 27 Mar - 22:30
Bardzo dobry wybór Bułgarii. O wiele lepszy niż ich zeszłoroczna propozycja (której fenomenu do dzisiaj nie rozumiem). Największym atutem utworu jest jego prostota, dzięki czemu nic nie odciąga uwagi od emocjonalnego przekazu i bardzo dojrzałej, jak na wiek Kristiana, barwy głosu. Tak jak u poprzedników z każdym dniem "Beautiful Mess" zyskuje coraz bardziej.

10/12
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Sro 29 Mar - 19:10
Pierwsze wrażenie, no ładne, ciekawe - ale zakochanie i ogromna miłość przyszło z czasem Serce
Ciekawi mnie występ na żywo i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
12!
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Sro 29 Mar - 20:00
Premiera teledysku już w ten piątek! Serce


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Pią 31 Mar - 20:09
Oficjalny teledysk



Dla mnie bomba Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Pią 31 Mar - 20:30
w sumie to tak średnio na jeża, zalatuje mi tanią podróbką Woodkid'a. I wiem, że nie wypada komentować czyjegoś wyglądu, ale rozbraja mnie jego diastema na zębach - na serio wolałbym, aby tą pisoenkę śpiewał ktoś bardziej dojrzały bo widząc Kristiana przed oczami mam automatycznie Damiana Skoczyka (z mam talent), który bardzo chce być już "duży". Tak czy inaczej piosenka jest najs.

---
edit. i denerwuje mnie, że kreuje się na Alekseeva.. a do niego jeszcze daleko.


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 2 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach