Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

+16
Jasiek
marjuz
Nela_30
CzerwonePaznokcie
Radek
Aro
Darka
Liver
Drover
IgorBielak
Skrzeczek
mercator
iguś
Yngwie / admin
Łosoś
Szymek79
20 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantowi Bułgarii?

6 - 35%
2 - 12%
2 - 12%
2 - 12%
1 - 6%
2 - 12%
1 - 6%
0 - 0%
1 - 5%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 3 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Pon 3 Kwi - 15:01
Kocham, kocham, kocham, kocham <3333333
W Kristianie od tygodnia zakochuję się coraz bardziej i z każdym wywiadem udowadnia on, że jest absolutnie dojrzały i wszystko co chce przekazać jest prawdziwe. Chłopięcy wygląd absolutnie nie psuje tu odbioru, a sam Kristian myślę, że jest tego świadomy i nie robi niczego na siłę.
Wraz z Belgią to moje absolutne Top2, chcę aby w tym roku własnie wygrał jakiś młody talent, bo nie brakuje ich w "kijowskiej" stawce. Uśmiech

#TeamKristian
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 3 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Pon 3 Kwi - 22:19
Darka napisał: Mimo dość niskiego miejsca w moim rankingu na ten moment, to myślę, że z czasem będzie ono wyższe

No i tak też się stało. Obecnie jestem absolutnie zakochana w "Beautiful Mess" Serce . To naprawdę świetna piosenka, a głos Kristiana mnie zachwyca. Uważam, że Bułgaria może się w tym roku bić o zwycięstwo. Wspaniały chłopak z równie cudowną piosenką. Mój faworyt.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 3 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Wto 2 Maj - 13:44
Co prawda słyszałem dużo podobnych utworów jak ten, ale podoba mi się a wokal Kristiana Kostova jest bardzo dobry. Uśmiech
8/12
Sponsored content

BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess - Page 3 Empty Re: BUŁGARIA: Kristian Kostov - Beautiful Mess

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach