Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+15
Liver
Darka
Aleks
Fenistil
KarolStark
Jasiek
Wilk
Drover
marjuz
Dawid
Daniell
Aro
Łosoś
yourraxus
Wonder
19 posters
Go down
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Sie - 12:35
A co w mojej piosence nie było wakacyjnego? xD To utwór opowiadający o letnim romansie dwójki nastolatków, więc tematyka idealnie wpisuje się w edycję "wakacyjną". Czego nie można powiedzieć o większości utworów w tej edycji... Chyba pomyliliście edycję wakacyjną z taneczną albo myślicie, że tylko takich piosenek słucha się w wakacje. Wink

Dawid, KarolStark and marjuz lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Sie - 13:15
Też nie rozumiem zarzutów w stronę :norway: Norwegii. Połowa piosenek (w tym moja) ma mniej wakacyjną tematykę, chyba mało kto zwraca uwagę na teksty. Po 88'KP słusznie ta edycja odeszła w niepamięć, renesans był bez sensu.

KarolStark, marjuz, Fenistil and Sebek lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Sie - 15:48
moja SONG też opowiada o wakacjach wypraszam sobie BEZCZELNE zarzuty w kierunku mojego schlagera i prosze o 12 pkt w finale

Dawid lubi ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Sie - 20:21
o muj bosze dla wiekszosci song wakacyjny to umpa umpa impreskowe dla niektorych wolna sielska piosenka dla niektorych smierc w basenie wszystkie piosenki pasuja masakra z wami

Dawid lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Sie - 21:58
Moja siostra KAROLSTARK wystawiła kiedyś STATEMENTS,  bo uwielbia narty i lód, i preferuje ZIMOWE WAKACJE, a została tak ZJECHANA jak jakiś śmieć.... Biedulka...

Została potraktowana gorzej niż geje w Czeczenii...
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 10 Sie - 23:57
Mnie jedynie szkoda :albania: Albanii, bo to była jedyna piosenka w tej edycji, z której w 100% czerpię przyjemność (nawet jeśli czepiałem się "wakacyjności" Szeroki uśmiech ). No nic, moja dwunastka powędruje w takim razie do kogoś innego.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Sie - 23:22
WYNIKI FINAŁU 27. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :saustralia: AUSTRALIA: MØ - Red Wine - 169 pkt. (Morison)

2. :spoland: POLSKA: Hwasa - TWIT - 133 pkt. (Dastame)

3. :sportugal: PORTUGALIA: Dolcenera - Amaremare - 132 pkt. (denis)

4. :shungary: WĘGRY: Michael Kiwanuka - You Ain't The Problem - 123 pkt. (Darka)
5. :sitaly: WŁOCHY: Friendly Fires - Silhouettes - 112 pkt. (Przemek)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zarówno w finale jak i w półfinale votów nie oddała [You must be registered and logged in to see this link.].
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
[You must be registered and logged in to see this link.]








[You must be registered and logged in to see this link.]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla Morisona za drugie zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

W imieniu swoim i prowadzącej [You must be registered and logged in to see this link.] dziękuję wszystkim za udział w 27. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was [You must be registered and logged in to see this link.]. Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 16 Sie - 20:27, w całości zmieniany 1 raz

Yngwie / admin lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Sie - 23:29
Ja to mam szczęście do tego czwartego miejsca

KarolStark lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 15 Sie - 23:39
Brawo Morison! Nie dość, że wakacyjna piosenka to jeszcze nawet ujdzie w tłoku Szeroki uśmiech Ogólnie [niefajnesłowo] wyniki z pewnością nie[niefajnesłowo] edycji. To nie Bottom 3 dostało ode mnie łącznie 29 punktów i to nie Top 3 nagrodziłem w całości pięknymi 6 punktami, więc jest grubo. Szwecja załapała się na Top 10, Grecja tym razem taka sobie piosenka, ale i tak cieszę się, że hawk znowu ugrał coś w finale.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Sie - 1:03
Gratki Morison Serce Jakakolwiek ta edycja by nie była to zwycięzca godny i ratuje jej honor (chociaż mniej typowo wakacyjny niż winner song od [You must be registered and logged in to see this link.] Szeroki uśmiech ). Fajnie też, że w długo wyczekiwanym finale :poland: i :portugal: udało się wykręcić porządny wynik, szczególnie Twit to bop, co widać po moich notach. Z negatytów - chyba oszaleliście z wynikiem :czech: i :armenia:, a :greece: powinna też wyżej.

A Islandia dziękuje :finland: :greece: i :russia: za punkciki w semi :*
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Sie - 1:04
Mega dziękuję za podium <333 W sumie właśnie zrobiłem to co chciałem od początku pdf czyli tap 3 z azja muza mega strasznie się cieszę, że akurat Twit tak mocno się spodobało. Graty duże dla Morisona wyżej bym widzieli :belgium: :greece:

Mega dzia za pkt
:iceland: za 12
:belarus: :greece: :italy: :serbia: za 10
:sweden: :montenegro: :hungary: bosni i uk za 8

Liver lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Sie - 9:12
Gratulację dla Australii za uratowanie podium w tej edycji. Armenia, Czarnogóra i Izrael zdecydowanie zasługiwały na Top10. Dziękuję Belgii i Szwecji za wsparcie w półfinale.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Sie - 13:55
Dziękuję wszystkim za punkty oddane na wystawioną przeze mnie piosenkę, przede wszystkim nieobecnym na wczorajszym wieczorku oraz ponownie tym, którzy  poświęcili czas na obejrzenie finału tej faktycznie niezbyt spektakularnej edycji. Spodziewałem się powrotu do top10 ale w żadnym wypadku nie wygranej, dodatkowo cieszy fakt, że ten win właściwie nikogo jakoś mocno nie boli i obyło się bez żadnych kontrowersji Uśmiech

Z pozostałych wyników mega cieszy wynik :poland: Dastame, któremu się po prostu należało, dużo wyżej widziałbym :greece: i mimo wszystko :montenegro:, którego songa będę słuchał jeszcze długi czas ale obawiałem się, że może nie przypaść do gustu na tyle mocno innym uczestnikom.

No to co, zapraszam do Darwin (myślałem o tobie Karol) i liczę, że będzie milusio Serce

KarolStark lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Sie - 14:13
Morison napisał:
No to co, zapraszam do Darwin (myślałem o tobie Karol) i liczę, że będzie milusio Serce

a co ja mam wspulnego z DAPBNH

KarolStark lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 16 Sie - 14:28
KarolStark napisał:
A co ja mam wspulnego z DAPBNH

Po pierwsze
Spoiler:

Po drugie
Spoiler:

KarolStark and marjuz lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach