Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun Empty CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Nie 6 Wrz - 9:47
:montenegro: :albania:
W kolejnej edycji PdF Czarnogórę będzie reprezentować sąsiadka z południa, albańska piosenkarka Era Istrefi w utworze E dehun (Drunk).

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun E42cc792a70


skrt od 0:10
avatar
Gość
Gość

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun Empty Re: CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Nie 6 Wrz - 12:21
Tą piosenkę mogę podzielić na spokój i lekki zadzior, zdecydowanie podoba mi się ta druga strona, kiedy Era jest jakby na haju, jest w tym coś przyciągającego mimo, że piosenka całościowo nie wpasowuje się w mój gust, to nie miałem problemu z przesłuchaniem, podsumowując jest to dobry wybór.
Powodzenia :p
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun Empty Re: CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Nie 6 Wrz - 12:41
Xytros napisał:Tą piosenkę mogę podzielić na spokój i lekki zadzior, zdecydowanie podoba mi się ta druga strona, kiedy Era jest jakby na haju, jest w tym coś przyciągającego mimo, że piosenka całościowo nie wpasowuje się w mój gust, to nie miałem problemu z przesłuchaniem, podsumowując jest to dobry wybór.
Powodzenia :p

zadzior jest, Era tym teledyskiem wywołała prawdziwy skandal (dlatego, tak dużo dislajków). Część scen nagrywana była w opuszczonym kościele prawosławnym w centrum Prisztiny (Kosowo) - co wywołało falę oburzenia w sąsiedniej Serbii. Serbski kościół prawosławny określił teledysk jako "bluźnierczy i demoniczny" Oczy haha obecna wersja teledysku jest już po liftingu (i podobno jest mniej "diabelska") chociaż wciąż wzbudza emocje Szeroki uśmiech
avatar
Gość
Gość

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun Empty Re: CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Nie 6 Wrz - 12:53
Yngwie napisał:zadzior jest, Era tym teledyskiem wywołała prawdziwy skandal (dlatego, tak dużo dislajków). Część scen nagrywana była w opuszczonym kościele prawosławnym w centrum Prisztiny (Kosowo) - co wywołało falę oburzenia w sąsiedniej Serbii. Serbski kościół prawosławny określił teledysk jako "bluźnierczy i demoniczny" Oczy  haha obecna wersja teledysku jest już po liftingu (i podobno jest mniej "diabelska") chociaż wciąż wzbudza emocje Szeroki uśmiech

To by teraz trochę wyjaśniało motyw, nie mniej jednak ode mnie poleciał lajk, kontrowersje są jak najbardziej mile widziane.. poza tym, są piosenki czy filmy, gdzie naprawdę wiele się dzieje scen w kościele, ale w każdym przypadku oburzenie występuje wśród niektórych widzów
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun Empty Re: CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Czw 10 Wrz - 21:13
Erę kojarzę z jednego czy dwóch kawałków, ten nie odbiega jakoś bardzo stylistycznie od nich, więc wielkiego zaskoczenia nie ma. Ja w porównaniu do Xytrosa wolę chyba te "delikatniejsze" fragmenty, całość natomiast niewątpliwie tworzy dość ciekawą całość. Nie jestem zachwycony od pierwszego przesłuchania, ale będę się osłuchiwał Uśmiech Powodzenia!
Sponsored content

CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun Empty Re: CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach