Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 19 Maj - 11:32
Po mega emocjonującym I półfinale, przystępujemy do II półfinału tegorocznej Eurowizji. W tymże półfinale zaprezentuje się :poland: Polska, którą w tym roku reprezentuje Rafał Brzozowski z utworem "The Ride". Nasz reprezentant powalczy z 16 innymi uczestnikami o jedno z dzisięciu miejsc gwarantujących tegoroczny finał.

II Półfinał Eurowizji 2021 odbędzie się 20 maja 2021, o godz. 21 w Rotterdamie. Tego wieczoru wystąpi 17 państw, z których najlepsza dziesiątka awansuje do tegorocznego finału.

Kolejność startowa:

01. :sanmarino: Senhit - Adrenalina
02. :estonia: Uku Suviste - My Lucky One
03. :czech: Benny Cristo - Omaga
04. :greece: Stefania - Last Dance
05. :austria: Vincent Bueno - Amen
06. :poland: RAFAŁ - The Ride
07. :moldova: Natalia Gordienko - Sugar
08. :iceland: Daði & Gagnamagnið - 10 Years
09. :serbia: Hurricane - Loco Loco
10. :georgia: Tornike Kipiani - You
11. :albania: Anxhela Peristeri - Karma
12. :portugal: The Black Mamba - Love is on My Side
13. :bulgaria: VICTORIA - Growing Up Is Getting Old
14. :finland: Blind Channel - Dark Side
15. :latvia: Samanta Tīna - The Moon Is Rising
16. :switzerland: Gjon's Tears - Tout l'univers
17. :denmark: Fyr & Flamme - Øve os på hinanden

SKRÓT PIOSENEK
SKRÓT PRÓB


No i na koniec pytanie - Kogo chcecie lub nie chcecie w finale?

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:


do skopiowania:

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

Liver lubi ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 19 Maj - 14:38
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino:, :serbia:, :albania:, :bulgaria:, :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark:, :latvia:, :poland:, :georgia:, :estonia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :czech:, :greece:, :austria:, :moldova:, :iceland:, :portugal:, :finland:


:sanmarino: San Marino podoba mi się od samej premiery i bardzo liczę na drugi awans z rzędu (z Flo Ridą tym bardziej). :serbia: Serbia to również jeden z moich faworytów i chyba najbardziej ze wszystkich krajów będę trzymał za nią kciuki. Bardzo kibicował będę również :albania: Albanii - zarówno występ jak i song, to jest mega quality, więc liczę na awans. :bulgaria: Bułgaria i :switzerland: Szwajcaria również bardzo mi się podobają, ale zamierzam szczególnie trzymać kciuki za kraje, które mają trochę mniejsze szanse na awans. Wink

:denmark: Dania to jakiś koszmar, to samo tyczy się :latvia: Łotwy, :poland: Polski i :estonia: Estonii - nie wiem jak ktokolwiek o normalnych zmysłach mógłby na to głosować. :georgia: Gruzja to swoistego rodzaju art, ale jest to za słabe na finał moim zdaniem.

Pozostałe kraje skwituję cytatem z fredrowskiej "Zemsty" - "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba." Modlitwa
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 19 Maj - 15:58
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :czech: :austria: :iceland: :portugal: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino: :greece: :moldova: :serbia: :albania: :poland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :switzerland: :bulgaria: :finland: :estonia: :georgia: :latvia:


Po pierwszym semi i awansie Eden Todevskiej nie mam większych wątpliwości że w finale zobaczymy :greece:, a zabraknie :czech: których nie przepchną jurorzy za wokal, a u widzów będzie kaplica. Z labadziar spodziewam się jedynie flopa :moldova:. Trzymam kciuki za :austria: :portugal: i :denmark: bo tu szanse na awanse są bardzo realne, choć najbardziej boję się o szanse potężnego Amen - Dania powinna być w top 5 u widzów, a Portugalia ma 30 pkt handicapu od diaspory.

moje typy: :sanmarino: :greece: :austria: :iceland: :serbia: :portugal: :bulgaria: :finland: :switzerland: :denmark:

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 19 Maj - 16:29
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino: :czech: :iceland: :bulgaria: :finland: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :poland: :georgia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :greece: :austria: :moldova: :serbia: :albania: :portugal: :austria: :denmark:
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 19 Maj - 16:40
:

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :bulgaria:, :iceland:, :czech:, :switzerland:, :denmark:, :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :latvia:, :serbia:, :poland:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST DLA MNIE MNIEJ ISTOTNY: minimalnie na tak: :portugal:, :greece:, :albania:, :moldova:, minimalnie na nie: :estonia:, :sanmarino:, :georgia:, :austria:

Po dość rozczarowującym obrocie spraw, jaki spotkał mnie w pierwszym półfinale (awans mojego bottom3 półfinałowych występów, skopanie wokalne 2 piosenek, które lubię i w dodatku miały fajny pomysł na występ, którego wykonanie wyszło średnio) nadchodzi uchodzący za słabszy drugi półfinał, który jednak ma szansę zaskoczyć mnie pozytywnie i być może pozostawi na mnie jednak nieoczekiwanie lepsze wrażenia. . Mam też dobre przeczucie co do wyników, choć jest to dla mnie półfinał jeszcze bardziej nieprzewidywalny.
W tym momencie tak bardziej pewny jestem awansu Islandii, Bułgarii, Finlandii i Szwajcarii. Akurat wszystkie te wybory na finał popieram. Islandia jest na swój sposób ciekawa, Bułgaria to fajna emocjonalna podróż, Finlandia wysłała spoko rockowy kawałek. Szwajcaria jest ładna, może nie tak bardzo poruszająca, jak rok temu, ale tę propozycję Gjona też lubię. Spoko byłoby także ujrzeć pozytywną Danię, być może ostatnia pozycja startowa jej pomoże. Wesołe Czechy nie są bez szans, może uda się im mnie miło zaskoczyć awansem? Serbii i Łotwy nie lubię, pogodziłem się z awansem Serbii (który jest moim zdaniem nieco ponad 60% pewny), niech chociaż Łotwa nie zabiera komuś lepszemu w moim odczuciu miejsca. Polska wg. mnie nie zasłużyła w tym roku na awans i lepiej, by nie zabrała miejsca komuś lepszemu.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Sro 19 Maj - 17:09
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: : :iceland: :albania: :poland: (człowiek się jeszcze łudzi) :bulgaria: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :denmark: :serbia: :georgia: :moldova: :czech: :portugal:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :sanmarino: :estonia: :greece: :austria: :latvia: :switzerland:

Drugi półfinał wydaje mi się bardziej zróżnicowany od pierwszego.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 16:02
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :czech: :iceland: :serbia: :albania: :finland: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :austria: :poland: :moldova: :georgia: :portugal: :bulgaria: :latvia: :estonia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:sanmarino: :greece: :switzerland:

To już zacznie ciekawszy półfinał niż wtorkowy, mam tu więcej faworytów i będą emocje. :czech: raczej flop, :denmark: oraz :serbia: na granicy (znając życie wejdzie tylko jeden kraj albo obydwa polecą) i jedynie :iceland: wygląda na pewniaka. Jest jeszcze :finland: Jak sobie poradzą to spoko, jak nie to trudno. Awansu :austria: :moldova: i :estonia: nie chcę, ale jak już będą musiały to w sumie...

Niezależnie od wszystkiego, to będzie przyjemny wieczór.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 17:25
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :czech: :iceland: :portugal: :bulgaria: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :poland: :moldova: :serbia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:sanmarino: :greece: :austria: :georgia: :albania: :finland: :latvia: :denmark:

Ten półfinał będzie moim zdaniem nieco ciekawszy od pierwszego. Grono państw zdolnych do flopa jest zaskakująco szerokie, a jednocześnie wśród murowanych faworytów zapowiada się kilka naprawdę ciekawych występów, być może nawet zwiastujących późniejsze zwycięstwo.

Na awans :czech: Czech się już za bardzo nie nastawiam, wolę żeby ewentualny awans był dla mnie miłą niespodzianką. :iceland: :bulgaria: :switzerland: to po prostu jakościowe songi z potencjałem na co najmniej top 10, o nich się nie boję. Mam tylko nadzieję, że występy będą na miarę oczekiwań. :portugal: Portugalia niby coraz lepiej stoi u buków, ale ja mimo wszystko wciąż przeczuwam flopa.

Z duetu :moldova: :serbia: pewnie co najmniej jedno wejdzie, ale już trudno. Ciekawi mnie jak Europa zareaguje na sylwestrowy występ :poland: RAFAŁa. Awansu się nie spodziewam, ale jeśli jakimś cudem mu się uda, to dobrze dla niego. Uśmiech
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 18:31
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :serbia: :denmark: :portugal: :moldova: :austria: :switzerland: :iceland: :bulgaria: :finland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :greece:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :czech: :sanmarino: :georgia: :poland: :latvia: :albania:

W tym semi wydaje się być więcej państw na których mi zależy, ale spora część z nich to pewniaki.
Oczywiście MODLITVA ZA :serbia: HURYKANKI monetta monetta monetta monetta monetta monetta monetta  mam nadzieję, że Europa doceni ART muzę. Obstawiam, że z grupy :denmark: :portugal: :moldova: :austria: ktoś odpadnie, ale mam nadzieję że się zaskocze. Licze na podobne show jak we wtorek.

Co do Polski - liczę po prostu na to, że Rafał da z siebie 300 % i że nie będzie tragedii. Szanse na awans minimalne, praktycznie żadne, więc nie ma nic do stracenia. Niech spróbuje zabrać Europas na mega JAZDE.

W finale chciałbym uniknąć :estonia: Estonii, dlatego mam nadzieję, że populacja Grażyn oglądających to semi nie będzie tak duża. Poza tym miło byłoby zobaczyć flopik :greece: Grecji, ale na to się niestety nie nastawiam.

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

iguś lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 18:47
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino: :moldova: :serbia: :bulgaria: :finland: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :poland: :georgia: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :czech: :greece: :austria: :iceland: :albania: :portugal: :latvia:

Z moich favs o Szwajcarię, Bułgarię i Islandię jestem spokojny, najmocniej będę trzymać kciuki za Serbię. Serce I to właśnie ten kraj spowoduje, że na wynikach będę się stresować. Flopy Mołdawii i San Marino będą dla mnie mimo wszystko do przeżycia.
Półfinał oczywiście słabszy od pierwszego, ale wciąż ciekawy i różnorodny, zapowiada się dużo dobrych wizualnie występów. Czekam na xnt występ Rafała, obyśmy nie zabrali miejsca w finale komuś lepszemu. Wink Tak naprawdę z czystym w 100% sumieniem mogę skreślić jedynie Gruzję z jakiejkolwiek walki o awans, a tak - wyniki tego semi to może być totalna loteria.  Lol Będzie ciekawie.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 19:30
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino: :iceland: :serbia: :bulgaria: :finland:
Trochę się cykam o Hurykanki ale mam nadzieję, że widownia poczuje tę moc płynnego lambadziarstwa Szeroki uśmiech Finlandia też w sumie może flopnąć, trzy pozostałe raczej na luzie awans, chociaż szkoda, że nie zobaczymy Dadiego na żywo.

KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :poland: :albania: :portugal:
Albanię w ostateczności mogę przyjąć, reszty w finale nie zniese (a pewnie kogoś będę musiał)

KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :czech: :greece: :austria: :moldova: :georgia: :latvia: :switzerland: :denmark:
Wygląda mi to na dużo bardziej bezemocjonalny półfinał w porównaniu z wtorkowym, gdzie miałem obsadzone prawie pełne 10 miejsc, Szwajcarię oczywiście widzę w fiale ale nie pociąłbym się, gdyby jakimś cudem nie awansował, oprócz Gjona Grecja również wejdzie raczej na miękko, o ostatnie miejsce o awans powalczą chyba Gordienko, Vincent i duńczycy.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 20

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 20:42
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :austria: :iceland: :moldova: :serbia: :bulgaria: :finland: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :estonia: :poland: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :sanmarino: :czech: :greece: :georgia: :albania: :portugal: :latvia:

Jeszcze przed próbami umieściłbym :austria: Austrię w grupie krajów, których nie chciałbym w finale, ale fragmenty z próby totalnie mnie kupiły. Oczywiście molitva za serbskie królowe huraganów, liczę na awans tej ART muzy. Fajnie by było jakby Natka Gordienko też weszła do finału, ale niestety może być z tym problem. :iceland: Islandia, :bulgaria: Bułgaria, :finland: Finlandia i :switzerland: Szwajcaria to pewniaki, więc mega.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 20:57
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sanmarino: :czech: :austria: :iceland: :portugal: :bulgaria: :finland: :switzerland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :poland: :moldova: :denmark:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :estonia: :greece: :serbia: :georgia: :albania: :latvia:
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 21:41
Oto moje Top 11:
1. 12 San Marino
2. 10 Serbia
3. 8 Polska
4. 7 Finlandia
5. 6 Mołdawia
6. 5 Grecja
7. 4 Dania
8. 3 Bułgaria
9 2 Albania
10.1 Łotwa
Reszta zaczynając od Estonii a kończąc na Czechach do domu Wink
avatar
tomek992
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 15

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Czw 20 Maj - 22:44
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :bulgaria: :switzerland: :denmark: :finland: :iceland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :czech: :moldova: :georgia: :estonia: :serbia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :albania: :austria: :portugal: :sanmarino: :poland: :greece:
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (II PÓŁFINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach