Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

+35
Morison
tomano
Ilona
malmex
marjuz
kreator
Triss
Maniuszka
Marzyciel12
pierniczek
Blainers
Dawid
RafalZiemniak
Luna
Wilk
tomek992
IgorBielak
Sebek
mercator
Wonder
Fenistil
Aro
Kuba
KarolStark
Aleks
Yngwie / admin
magou
Skrzeczek
monkeyy
Batiooo
Drover
Charmoiselle
Dastame
iguś
Łosoś
39 posters
Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1580
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 00:46
Oficjalnie, nastał już ten czas. Wczorajszego dnia, zakończyły się ostatnie próby uczestników tegorocznej Eurowizji. Tym samym półfinały zbliżają się już wielkimi krokami, a wraz z nimi emocje - miejmy nadzieje że same pozytywne Wink

Jest to również czas by otworzyć temat związany ze wspomnianymi półfinałami, gdzie będziecie mogli komentować wydarzenia związane z tegorocznym widowiskiem, przed, w trakcie oraz po półfinałach. Wink

I Półfinał Eurowizji 2019, odbędzie się 14 maja, o godzinie 21 czasu polskiego w Tel-Avivie. Tego wieczoru, wystąpi 17 reprezentantów swoich państw, w tym nasze reprezentantki - zespół Tulia z utworem "Fire of Love (Pali się)". Tak prezentuje się kolejność półfinału:

01. :cyprus: Tamta - Replay
02. :montenegro: D mol - Heaven
03. :finland: Darude feat. Sebastian Rejman - Look Away
04. :poland: Tulia - Fire of Love (Pali się)
05. :slovenia: Zala Kralj & Gašper Šantl - Sebi
06. :czech: Lake Malawi - Friend of a Friend
07. :hungary: Joci Pápai - Az én apám
08. :belarus: ZENA - Like It
09. :serbia: Nevena Božović - Kruna
10. :belgium: Eliot - Wake Up
11. :georgia: Oto Nemsadze - Keep on Going
12. :australia: Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
13. :iceland: Hatari - Hatrið mun sigra
14. :estonia: Victor Crone - Storm
15. :portugal: Conan Osíris - Telemóveis
16. :greece: Katerine Duska - Better Love
17. :sanmarino: Serhat - Say Na Na Na

SKRÓT PIOSENEK
SKRÓT PRÓB

No i oczywiście, nie mogło zabraknąć w sumie już tradycji w postaci prostego pytania: Kogo chcecie czy też nie chcecie w finale?

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:


do skopiowania:

Także, nie pozostało nic innego niż - Let the Eurovision Song Contest 2019 begin! :bounce:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 910
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 15:35
Masakra, nie wierzę, że już jutro startuje kolejna Eurowizja. Zeszłoroczną edycję wspominam naprawdę dobrze i czuję się jakby była max kilka miesięcy temu.
Nie chcę zapeszać, ale zapowiada się fajna ESC. Jedynym mankamentem może być praca kamer, która na próbach nie powalała, natomiast ten aspekt oceni się jutro. Liczę na ładne belki oraz na to, że prowadzący nie będą drętwi.

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :cyprus: :poland: :belarus: :serbia: :iceland: :portugal: :greece:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :montenegro: :finland: :czech: :georgia: :estonia: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :slovenia: :hungary: :belgium: :australia:

Bardzo liczę na awans :spoland: Tulii. Tak naprawdę jeśli przejdziemy, to żaden flop innego mojego faworyta tudzież awans piosenek, których nie znoszę nie spowoduje u mnie szczególnie negatywnych emocji. Nie wiem zielonego pojęcia czy się uda. Będę mocno trzymać kciuki, a podczas wyników serce na pewno będzie mi waliło jak oszalałe.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 15:50
Kolejność przypadkowa

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :portugal: :serbia: :greece: :belgium: :australia: :poland:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :finland: :hungary: :georgia: :estonia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :iceland: :cyprus: :montenegro: :slovenia: :belarus: :sanmarino: :czech:


Słabszy semi, ale jest kilka perełek Szeroki uśmiech



avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 16:05
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :poland: :slovenia: :hungary: :serbia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :montenegro: :finland: :czech: :australia: :iceland: :cyprus:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :belarus: :belgium: :georgia: :estonia: :portugal: :greece: :sanmarino:


Ostatnio zmieniony przez Charmoiselle dnia Pon 13 Maj 2019, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 758
Płeć : Male
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 16:18
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :slovenia: :hungary: :serbia: :iceland: :portugal:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :cyprus: :montenegro: :finland: :belarus: :australia: :estonia: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:poland: :czech: :belgium: :georgia: :greece:
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 299
Płeć : Male
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 16:51
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :cyprus: :poland: :slovenia: :belarus: :iceland: :portugal: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :montenegro: :finland: :hungary: :estonia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:czech: :serbia: :belgium: :georgia: :australia: :greece:
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 17:06
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :poland: :slovenia: :belarus: :iceland: :czech; :greece:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :portugal: :sanmarino: :finland: :estonia: :australia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :cyprus: :montenegro: :hungary: :serbia: :belgium: :georgia:

Bardzo wyrównany półfinał przed nami, właściwie prawie każdy kraj (sorry Czarnogóro) może marzyć o awansie do finału.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 18:47
Te kraje bardzo, naprawdę bardzo bardzo chcę widzieć w finale (moje top2 roku): :poland:, :slovenia:
Kraje, który też fajnie byłoby zobaczyć, ale nie zależy mi jakoś mocno: :portugal:, :hungary:
Dla mnie są spoko i mogą wejść, choć bez ich awansu nie będę zmartwiony: :belgium:, :serbia:,  :czech:, :iceland:, :finland:,  :australia: | granica top10 półfinału| :sanmarino: :estonia: :georgia:, :greece:
Piosenki nie przeszkadzają mi jakoś szczególnie, ale gdyby to ode mnie zależało, finału nie otrzymałyby:  :cyprus:, :belarus:
IMHO zdecydowanie do odpadnięcia: :montenegro:

Krótko, półfinał, w którym jest mniej piosenek z mojej czołówki, ale za to obecne są w nim akurat moje dwa ulubione utwory roku, których awansu niestety nie jestem pewny. Słoweńska piosenka ma w sobie pewną magię. Brzmi niezwykle kojąco i uczuciowo dla mnie, a w dodatku posiada tekst bardzo w takim typie, jaki lubię. A od Pali Się aż na sercu ciepło mi się robi. Pozostałe utwory również będzie miło usłyszeć i zobaczyć występy. W zeszłym roku nawet przy piosenkach z niskich miejsc mojego rankingu była jakoś tak bardzo przyjemnie oglądać ESC na żywo, czułem się, jakbym właściwie wszystko lubił. Nie mogę się doczekać jutra wieczorem!
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 19:53
Przykto t o pisać, ale finału nie będzie. Tulia za bardxo odstaje. Poza tym miało być ludowo-folkoeo, a wyszło nie wiadomo co. Jeszcze te wixualizavje. Roxjechało się wszystko. Obstawiam miejsce 13 w półfinale.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 20:10
magou napisał:Przykto t o pisać, ale finału nie będzie. Tulia za bardxo odstaje. Poza tym miało być ludowo-folkoeo, a wyszło nie wiadomo co. Jeszcze te wixualizavje. Roxjechało się wszystko. Obstawiam miejsce 13 w półfinale.

dla mnie finał będzie, a to dlatego, że ten półfinał jest taki nijaki że trudno nawet ułożyć top 10 bo jedynie 3 piosenki stoją na wysokim poziomie :slovenia: :greece: :hungary: a reszta to będzie wypadkowa narodowych sympatii i widzi mi się jury, ale myślę że Tulia nadrobi nie tyle prezentacją co dobrze zaśpiewaną piosenką bez fałszu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 20:22
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :cyprus: :hungary: :greece: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :montenegro: :finland: :belarus: :belgium: :estonia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :poland: :slovenia: :czech: :serbia: :georgia: :australia: :iceland: :portugal:


Mnóstwo obojętnych mi piosenek - cztery perełeczki, które chcę widzieć w finale. Serce Koniecznie chcę zobaczyć kolejnego :belgium: belgijskiego flopa - ta piosenka niesamowicie mnie wnerwia, a sam Eliot jest okropnie niecharyzmatyczny... Wink
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 20:30
Stawianie tej do granic możliwości cypryjskiej sieczki jako faworyta to masochizym. Ten kawałek i cała ta Tamta jest tak cienki że aż strach. Już ubiegłoroczny Cypr był do granic wsteczny, ale Repley to już najwyższa liga uwsteczniania się.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 914
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 20:33
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :poland: :slovenia: :czech: :hungary: :belarus: :australia: :iceland: :portugal: :greece:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :montenegro: :finland: :estonia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :cyprus: :serbia: :belgium: :georgia: :sanmarino:
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 20:52
Faktycznie jak mam jakieś typy, awans nikogo (z wyjątkiem :montenegro: Czarnogóry) nie zaszokuje. Byle do jutra Szeroki uśmiech

Chcę widzieć w finale: :australia: Australia :iceland: Islandia :portugal: Portugalia :slovenia: Słowenia :czech: Czechy :georgia: Gruzja :sanmarino: San Marino :hungary: Węgry
Obojętne mi: :greece: Grecja :finland: Finlandia :poland: Polska
Nie chcę widzieć w finale: :cyprus: Cypr :serbia: Serbia :montenegro: Czarnogóra :belgium: Belgia :estonia: Estonia :belarus: Białoruś
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 850
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 13 Maj 2019, 21:02
Półfinał słabszy, ale bardziej nieprzewidywalny, więc będzie się działo. Praktycznie każdy ma szanse na wejście z semi (no może oprócz Czarnogóry i Finlandii), a także na na solidnego flopa (jednak jest więcej niż pewne, że Grecję i (niestety) Australię zobaczymy w finale).  Jednak patrząc czysto obiektywnie u mnie wygląda to tak:

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :poland: :slovenia: :czech: :iceland: :portugal: :greece:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :montenegro: :finland: :australia: :georgia: :estonia: :sanmarino:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :cyprus: :hungary: :serbia: :belgium: :estonia:
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach