Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

+19
marjuz
Darka
Sebek
Wonder
Skrzeczek
monkeyy
Poland
Kuba
Justi
mercator
Sier
KarolStark
Łosoś
Fenistil
iguś
Aro
Naar
Liver
Yngwie / admin
23 posters
Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 27 Wrz - 11:56
no to w kwestii uporządkowania flag Wielkiej Brytanii

: uk : = :unitedkingdom:
: suk : = :suk:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Fenistil and Sebek lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 25 Paź - 9:59
Czemu dalej nie ma shoutboxa?

Darka lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 25 Paź - 11:00
Róża STATEMENTS  Róża

Myślę, że po wczorajszych wydarzeniach należny nieco oczyścić powietrze i wyjaśnić parę spraw.  Od jakiegoś czasu obserwuję na forum nieadekwatne, nic nie wnoszące posty (nieraz wulgarne w swojej treści) pisane głównie przez konkretnych użytkowników. Nie pamiętam, aby takie zachowanie miało miejsce na naszym starym forum esc - to samo tyczy się podpisów (sygnatur), chociaż już kilka razy zwracałem na to uwagę konkretnym osobom. Bardzo mnie cieszy, że wciąż kontynuujemy KP pod nową nazwą , ale nie musimy być przy tym niemili, istnieje różnica między konstruktywną, zabawną krytyką - a chamskimi, pozbawionymi szacunku do pozostałych komentarzami - niczego nie narzucam, chciałbym tylko prosić o zachowanie elementarnych zasad kultury. Forum wciąż pozostaje forum głównie o tematyce eurowizyjnej, chociaż jak wiecie istnieją działy jak Hydepark gdzie można pisać co chcecie  i o czym chcecie, jest to otwarta przestrzeń, niezakłócająca korzystania z forum.

Co do wczorajszego wieczora to jak wiecie bana dostał Cryo, za niestosowne zachowanie od dłuższego czasu, wczoraj jedynie przekroczona została czerwona linia. Robię wszystko i poświęcam swój czas, tak jak również Prowadzący i organizatorzy PdF, aby z forum dało się w miarę przyzwoicie korzystać i aby wspólna zabawa w działach PdF przebiegała płynnie - więc jeśli jakaś osoba nie pomaga to chociaż niech nie przeszkadza, dlatego też Cryo pozostaje zablokowany na czas nieokreślony. Co tyczy się alekso, to faktycznie reakcja była przesadzona, dlatego chcę tu z góry przeprosić.

ps. Shoutbox wróci niedługo

Przemek, Aro, vestmann, Fenistil and Wilk lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 25 Paź - 11:25
1) Czy alekso zostanie/został odbanowany?
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 25 Paź - 11:57
Na starym forum też były kwasy, robienie bałaganu a jednak żyjemy dalej, więc mimo wszystko bym odpuścił. Jeżeli kilka lat temu był "problem" z podpisami i dzisiaj nadal jest to znaczy, że tak już będzie i tyle.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 25 Paź - 12:41
Do dziś się nie dowiedziałem jaki podpis jest dobry, a jaki zły. Moje były zmniejszane, bo "za duże", a inne, jeszcze większe, są w porządku.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 25 Paź - 12:43
Darka napisał:1) Czy alekso zostanie/został odbanowany?

tak.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Pią 27 Lis - 21:44
Wilk napisał:Sam przycisk like + reputacja i podgląd to spoko opcja ale negatywne lajki natomiast bym skasował całkowicie bo i po co szerzyć negatywne emocje. Czasami zwyczajnie wystawiając piosenkę w PdF dostawało sie minusy co nie było zbyt miłe...

Zgadzam się, kiedy w ogóle te lajki wróciły? Dostałem za komcia w temacie Cypru 2021 trzy minusy i dla mnie to trochę dziwne dawać unlike tylko za to jeśli ktoś nie zgadza się z treścią komentarza. Ja mógłbym w tym samym temacie dać każdemu symetrycznie unlike'a ale nie wiem po co mamy się tym obrzucać na forum. Zwłaszcza że idą selekcje i tu nie mamy hamulców w krytykowaniu/docenianiu piosenek

Darka, vestmann and Wilk lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 29 Gru - 13:30
@Yngwie
Ta nowa ranga "active users" to Twoja sprawka czy samo się stworzyło?

Bo jeżeli ona jest nadawana dynamicznie i automatycznie to może fajnie byłoby ją wykorzystać zamiast Przyjaciół. Kolor zmienić na zielony, ale wyróżnione byłyby osoby, które dużo piszą na forum, bo ostatnio poza PdF jest trochę stypa.

marjuz lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 29 Gru - 16:51
Dawid napisał:@Yngwie
Ta nowa ranga "active users" to Twoja sprawka czy samo się stworzyło?

Bo jeżeli ona jest nadawana dynamicznie i automatycznie to może fajnie byłoby ją wykorzystać zamiast Przyjaciół. Kolor zmienić na zielony, ale wyróżnione byłyby osoby, które dużo piszą na forum, bo ostatnio poza PdF jest trochę stypa.

tak to będzie "ruchoma ranga" chciałem aby pierwsze 25 najaktywniejszych osób miało jakąś rangę w ogóle, co do przyjaciół to nie chcę nikomu zabierać rangi, można byłoby podciągnąć active users pod przyjaciół, ale wtedy będzie bardzo zielono, fajnie jak jest różnorodność.

Wilk lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 29 Gru - 18:20
Aa ok. Jak ręcznie jest nadawana to nie było tematu.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 30 Gru - 20:25
Może by tak powołać forumowego Discorda?
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 2 Sty - 10:41
A podpisy wrócą czy to już definitywny koniec? Gdyby tak ustalić oficjalne maksymalne rozmiary szerokości i długości podpisów na forum oraz podać tą informację widoczną w ustawieniach profilu to myślę że wtedy każdy by się dostosowywał. Z jednej strony teraz jest jednolicie i schludnie bez tych podpisów ale z drugiej trochę nudno.

Darka and Fenistil lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 2 Sty - 14:19
Wilk napisał:A podpisy wrócą czy to już definitywny koniec? Gdyby tak ustalić oficjalne maksymalne rozmiary szerokości i długości podpisów na forum oraz podać tą informację widoczną w ustawieniach profilu to myślę że wtedy każdy by się dostosowywał. Z jednej strony teraz jest jednolicie i schludnie bez tych podpisów ale z drugiej trochę nudno.

Myślałem nad tym ostatnio i fakt, że podpisy dodają trochę indywidualności i jest bardziej kolorowo na forum. Tak więc kompromis jest taki, że podpisy wracają, ale automatyczna maksymalna wielkość podpisu jest ustalona na 700px (szerokość) x 250px (wysokość), chociaż jak widzę wszystkie obrazy są skalowane do wysokości, więc jak np. podacie w podpisie link do obrazka to powinna wam się automatycznie zeskanować szerokość do wysokości.

np. Viki w moim podpisie to 445px na 250px
oryginalny obraz w linku ma wymiary 625px na 350px

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Dawid, Darka and Wilk lubią ten post

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 2 Sty - 18:51
Mi podpis często nie pokazuje się w części działów i nie wiem co jest tego przyczyną :(

Wilk lubi ten post

Sponsored content

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 9 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach