Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

+19
marjuz
Darka
Sebek
Wonder
Skrzeczek
monkeyy
Poland
Kuba
Justi
mercator
Sier
KarolStark
Łosoś
Fenistil
iguś
Aro
Naar
Liver
Yngwie / admin
23 posters
Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 8 Mar - 15:24
Właśnie mi już dzisiaj wszystko pięknie działa. Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 9 Mar - 3:16
Jest problem z forumową wyszukiwarką. Nie działa w ogóle wyszukiwanie postów. Niezależnie od tego co się ustawi, co wpisze jako frazę - "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów".

Pożądane tematy znajduje natomiast bez problemu.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 9 Mar - 20:54
Na escforum po zaznaczeniu i skopiowaniu tekstu wraz z emotkami flag dało się go wkleić gotowego bez uszczerbku dla nich. Przykładowo, zaznaczając i kopiując :denmark:, po wklejeniu w notatniku/edytorze wyskakiwało od razu :denmark :, a teraz samo denmark. Niby głupota, ale się przyzwyczaiłem i brak tego trochę mnie drażni. Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 12 Mar - 13:02
@Liver wgl ta wyszukiwarka jest taka sobie, chyba trzeba poczekać na aktualizację skryptu forum, ja nie mam żadnych możliwości zmiany wyszukiwania.

@Fenistil spróbuję zmienić nazwy emotikon flag bo być może kopiuje się nazwę a nie symbol emotikonki (a faktycznie nazwy nie posiadają dwukropków), jeśli to nie pomoże to będziesz musiał jakoś z tym żyć Szeroki uśmiech wstawienie dwukropków zajmuje od 5 do 8 sekund Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 12 Mar - 14:54
@Yngwie, a dałoby się zrobić tak, że post zapisuje się w pamięci podręcznej? Trochę słabo, jak piszesz bardzo długiego posta i przez przypadek zamknie się karta/okno. Trzeba wtedy zaczynać od samego początku.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 14 Mar - 22:13
Nie wiem czy to sprawy organizacyjne , ale.. Chodzi mi o dostępność forum. Ciężko jest się dostać ogólnie tutaj , co za tym idzie , ludzie nie wiedzą zbytnio o jego istnieniu. Przykładowo , ja to forum znalazłem przez linka na yt , a tak to przez szukałem i nic. Po wpisaniu w google "forum eurowizja" to pierwsze co się wyświetlają to "stare forum" i jakieś forum z czasów Magdaleny Tul albo jacyś eurowizjanie ??? , dopiero po 6 stronach jest oznaka z tego forum. A wiadomo że na korzyść by wyszła większa ilość osób , bo liczba fanów eurowizji jest niezliczona a oni muszą znaleźć gdzieś swoje ujście Szeroki uśmiech . Nw , czy to zależy od tego forum , ale hmm nie dałoby się coś z tym zrobić ??

.....................................


Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 14 Mar - 22:31
@Cisza i łosoś awwww jednak mój link na coś się przydał, niestety pod videoclipem do Flashlight usunięto go natychmiastowo Szeroki uśmiech  Sprawa jest taka, że to forum istnieje zaledwie (nie całe) 3 tygodnie, stare forum istniało kilka lat! wszystko zależy od ilości postów na tym forum, czyli pozostawionej tu informacji, nie wiem czy zauważyłeś ale od czasu do czasu odwiedza nas (mój crush) boot Google i on gromadzi informacje o forum i jednocześnie pozycjonuje, indeksuje to forum w wyszukiwarce. Dodam tylko, że i tak to forum już występuje w google, wcześniej nawet po wpisaniu escmusic nic się nie wyświetlało, tak więc nie wielki ale postęp jakiś jest. Uśmiech na ESCforum było zarejestrowanych ponad 1000 osób, ale i tak udzielało się max 40-50.

Póki co najlepszym rozwiązaniem jest dzielenie się linkiem do forum ze znajomymi czy na innych forach. Ze swojej strony mogę jeszcze ustawić meta tags (zwykłe tagi już dawno powpisywałem), ale nie bardzo wiem z czym to się je, jak się do-edukuję to, to zrobię podobno poprawia indeksację stron w wyszukiwarkach. Jak narazie to tyle. pozdrawiam Uśmiech

🍌

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 15 Mar - 19:51
Fenistil napisał:Na escforum po zaznaczeniu i skopiowaniu tekstu wraz z emotkami flag dało się go wkleić gotowego bez uszczerbku dla nich. Przykładowo, zaznaczając i kopiując :denmark:, po wklejeniu w notatniku/edytorze wyskakiwało od razu :denmark :, a teraz samo denmark. Niby głupota, ale się przyzwyczaiłem i brak tego trochę mnie drażni. Uśmiech

już "naprawione" jakby co. :done:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 28 Mar - 23:50
@Yngwie

Jestem pewnie trochę monotematyczny Łukasz, ale prosiłbym o 3 flagi - Liechtenstein oraz Monako Uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sro 29 Mar - 20:04
:liechtenstein: & :monaco: dodane :done:

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Nie 2 Kwi - 1:25
Uwaga co do poczty: obecnie wiadomości wysłane-odebrane figurują jako "do wysłania", a wysłane-nieodebrane jako "wysłane". Zdecydowanie nie powinno tak być.

Oprócz tego, czy byłoby możliwe w jakiś sposób wyświetlić, na którą opcję oddało się samemu głos w ankiecie? Żeby nie musieć "na wszelki wypadek" anulować głosu i oddawać go od nowa, jeśli chce się upewnić co do opcji, a nie pamięta się co się kiedyś dało.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Wto 4 Kwi - 15:03
To nie żadna uwaga/zażalenie, ale coś się zmieniło z logowaniem. Kiedyś mogłem być zalogowany na kilku komputerach i telefonie jednocześnie, a teraz na jednym urządzeniu mnie wylogowuje i gdy loguje się ponownie, nie jestem już zalogowany na kolejnym.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Czw 6 Kwi - 17:18
Po kliknięciu w jakaś rangę na stronie głównej, aby zobaczyć listę osób w tym kolorze wyskakuje błąd
You haven't got the rights to access this page
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 20 Maj - 16:40
Może to nie do końca odpowiedni temat, ale bardzo podoba mi się nowy wystrój forum. Żywy, kolorowy, taki trochę sylwestrowy. Oby Eurowizja w Lizbonie była równie wystrzałowa, co on Uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Sob 23 Cze - 23:51
Coś wolno ładuje się dzisiaj indeks forum, wszystko inne śmiga. Łosoś pisał do mnie, że u niego też się długo wczytuje.

Przy okazji, dałoby radę wgrać flagę Walii? Uśmiech
Sponsored content

Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne) - Page 2 Empty Re: Propozycje dotyczące forum (sprawy organizacyjne)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach