Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

+18
Sebek
KarolStark
mercator
Aleks
iguś
Liver
Drover
Poland
Dastame
Yngwie / admin
Łosoś
Kuba
Triss
polak-rodak
Vlado
Zaan Able
Bluee
Insiles
22 posters
Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Sro 25 Wrz - 22:24
Relacja z produkcji nowego spotu w dzisiejszym Pytaniu na Śniadanie:

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/44546538/specjalna-sesja-zdjeciowa-prowadzacych-eurowizje-junior
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Czw 26 Wrz - 13:48
Ciekawy głos ma ten chłopiec z Rosji, sama piosenka to niestety typowa jESC-owa ballada. Walia również mnie nie oczerowała, choć wyróżnia się i przypomina mi :ireland: 2016. Myślę, że po dopieszczeniu również może się zakręcić w okolicach Top 10.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Czw 26 Wrz - 18:25
:wales: Walia jest w porządku, sporo lepszy wybór niż przed rokiem. Sympatyczny utwór, myślę, że ma potencjał by być zapamiętywalny. W okolicach 10. miejsca jak najbardziej ma szansę się znaleźć.
:russia: Rosja stawia na klasyczną balladę. Oceniam ją pozytywnie, słucha się przyjemnie, brakuje jednak jakiegoś punktu kulminacyjnego w końcowej partii utworu i robi się z lekka monotonnie. Na plus charakterystyczny głos chłopaka, Michał Wiśniewski junior.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Sob 28 Wrz - 13:48
Małe podsumowanie na dziś.

Do #EUROWIZJI JUNIOR pozostało 57 dni.

Znamy 6 piosenek:

:wales:  Walia - Erin Calon yn Curo
:armenia: Armenia - Karina Ignatyan Colours Of Your Dream
:ukraine: Ukraina - Sofia Ivanko Koly Zdaietsia
:spain: Hiszpania - Melani García Marte
:belarus: Białoruś - Jelizabeta Misnikowa Pepelnij
:russia: Rosja - Tatjana Meżenciewa i Oorżak Denbieriel Wremia dla nas

Znamy 7 wykonawców:

:serbia: Serbia - Darija Vračević Podigni glas
:portugal: Portugalia - Joana Almeida Vem Comigo
:georgia: Gruzja - Giorgi Rostiaszwili We Want to Love
:australia: Australia - Jordan Anthony
:kazakhstan: Kazachstan - Erżan Maksim
:malta: Malta - Eliana Gomez Blanco
:macedonia: Macedonia Północna - Mila Moskov

Pozostałe państwa:

:netherlands: Holandia - 28 września 2019
:poland: Polska - 29 września 2019
:ireland: Irlandia - 6 października 2019
:italy: Włochy - wrzesień 2019

brak informacji

:albania: Albania
:france: Francja
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Sob 28 Wrz - 14:16
Chyba nikt jeszcze o tym nie pisał - jest już informacja o sprzedaży biletów, która rozpocznie się we wtorek 1 października o godzinie 13:00 za pośrednictwem ebilet.pl. Ceny mają się zaczynać już od 25 złotych.

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/eurowizja-junior/
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 29 Wrz - 13:32
Wczoraj odbyły się preselekcje :netherlands: holenderskie - głosami widzów i jury, najlepszy okazał się Matheu, który będzie reprezentować swój kraj z utworem "Dans Met Jou".

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 29 Wrz - 16:24
A przed chwilą zakończyła się :poland: Szansa na Sukces. Następczynią Roksany Węgiel została Wiktoria Gabor, która będzie reprezentować Polskę, z utworem "Superhero"

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 29 Wrz - 16:45
Najlepszy wybór z możliwych, piosenka wpada w ucho i Viki ma bardzo mocny i czysty głos - wróżę wysokie miejsce, a może i wygraną?!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 29 Wrz - 19:23
Propozycja holenderska jest dla mnie neutralna. Po prostu jest to zwyczajny energiczny utwór, który nie wadzi, ale też nie wyróżnia się niczym szczególnym, choć słucha się go przyjemnie. Słuchając refrenu mam wrażenie, że gdzieś już to słyszałem. Sukcesu z dorosłego konkursu Holendrzy na pewno nie powtórzą.

Natomiast nasza piosenka jest REWELACYJNA! Serce Nowoczesna, wpadająca w ucho, świetne wykonana, do tego Viki jest naprawdę charyzmatyczna. Sądziłem, że obejrzę finał SnS bez większych emocji, ale podczas wyników stresik był, gdyż niesamowicie zależało mi, aby Viki wygrała. Udało się! Serce Marzę, żebyśmy kiedyś wysłali coś w tym stylu i na tym poziomie na dorosłą ESC.
Mamy szansę być w Gliwicach bardzo wysoko. <3
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 29 Wrz - 20:59
:wales: Walia: jak na razie mam neutralne podejście do tej propozycji. To ło-o-o-o-o w refrenie trochę denerwuje ale generalnie utwór ma potencjał, tylko mniejszy bądź większy revamp by się przydał. Wybór trochę gorszy od zeszłorocznej Perty, ale nie jest źle.
:russia: Rosja: Już zeszłoroczna propozycja rosyjska była dla mnie trochę zbyt generic ale Anna obroniła się swoją charyzmą i wykonem na żywo. Natomiast teraz jest o wiele gorzej. Pomiędzy wokalistami nie ma żadnej chemii (wyglądają jakby dopiero pierwszy raz się spotkali na scenie), a utwór jest typowy do bólu. Na plus ciekawa i wyróżniająca się barwa chłopaka oraz preselekcyjny występ przypominający to co zaprezentowało Hatari.
:netherlands: Holandia: Brzmi trochę jak odrzut z Melodifestivalen, po dwóch przesłuchaniach wrażenia raczej pozytywne i całość nawet wpada w ucho, ale wydaje mi się, że ta piosenka szybko mi się znudzi.
:poland: Polska: SLAAAAAAY! Chyba cieszę się bardziej niż rok temu przy publikacji AIWTB. Utwór jest rewelacyjny i nowoczesny. Po pierwszym przesłuchaniu mega wpada w ucho. Wykonanie na żywo bez zarzutu, Wiktoria jest po prostu świetna.
iguś napisał:Marzę, żebyśmy kiedyś wysłali coś w tym stylu i na tym poziomie na dorosłą ESC.
^^^
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 30 Wrz - 0:03
Jeżeli chodzi o nasz wybór to jest nieźle. Dałbym jedynie Gabi na drugie miejsce a Nikolę na trzecie gdyż tylko piosenka Gabrieli była w stanie coś namierzyć. Poza tym fajnie TVP skompromitowało się przy tabeli wyników Lol
Piosenka Viki jest fajna a te posłuchanie Serhata (na na...) w refrenie jest najlepsze. Fajnie też że za wszystkimi trzema utworami stali twórcy AIWTB sprzed roku. Fajnie że drugi raz z rzędu (licząc z ESC 2018) mamy kogoś z Krakowa przez co te miasto jest drugim po Jaśle miastem z mieszkańcami na obu Eurowizjach. Małopolska ma już trzeciego przedstawiciela n Juniorze i chyba robi się to tradycją bo pojawia się on co dwa udziały.
Z piosenek zagranicznych to wszystkie kraje poniżej oczekiwania ale z wymienionej trójki Walia podobnie jak teraz Albania jest teraz nieco strawna.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 30 Wrz - 1:04
Za nami :albania: Junior Fest 2019. Zwyciężczynią została Isea Çili, z utworem "Mikja ime fëmijëria". Utwór napisali ci sami kompozytorzy, którzy napisali bosskie "Nie dotykaj mojego drzewa" od Anki Kodry. Na ten moment dostępne jest wideo o średniej jakości:

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 30 Wrz - 13:03
Nie wiem, jak to będzie w Gliwicach, ale Superhero może powtórzyć sukces AIWTB w radiach. Piosenka nie jest skrajnie JESC-owa, nie odstaje poziomem od innych polskich utworów, które są serwowane w RMF, Zetce itp. Wybór w miarę. Albanię wolę, gdy stawia na coś żywszego, ale też ich tegorocznej balladzie trudno zarzucić coś konkretnego. Jest jaka jest :P Holandia mnie pozytywnie zaskoczyła. Ktoś musiał wygrać tamte pre i akurat udało się to chwytliwej, przyjemnej piosence. Nic specjalnego, ale w tym roku trzeba się cieszyć tym, co jest Uśmiech
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 30 Wrz - 14:44
Pojawiła się Polska w odsłonie studyjnej:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 30 Wrz - 18:09
Propozycję :albania: albańską ciężko dogłębniej oceniać na podstawie nagrania o takiej jakości, lecz ballada ta wydaje się naprawdę porządna. Momumentalna, ale i urokliwa na swój sposób. Oczywiście brakuje jej do świetnego "Barbie", ale i tak całość na plus. Może w tym roku Albanii uda załapać się do top10? Czekam na nagranie o lepszej jakości.
Sponsored content

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 6 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach