Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

+18
Sebek
KarolStark
mercator
Aleks
iguś
Liver
Drover
Poland
Dastame
Yngwie / admin
Łosoś
Kuba
Triss
polak-rodak
Vlado
Zaan Able
Bluee
Insiles
22 posters
Go down
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 30 Wrz - 18:23
Oto nasza polska scena Junior Eurowizji 2019:
Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Cll6Tyk
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Wto 1 Paź - 7:41
:poland: Superhero jest naprawdę rewelacyjne - co prawda wolałbym coś bardziej dziecięcego niż nastoletniego, ale refren wchodzi do głowy w mgnieniu oka. Mega to chwytliwe. Jedyne na co sobie mogę lekko ponarzekać, to wymowa tekstu w wykonaniu Viki - jakoś tak udziwnia słowa jak śpiewa, nawet w polskojęzycznej części czasem mi ją trudno zrozumieć...

Tak czy inaczej sukces w radiach murowany, szanse na ponowne zwycięstwo też są realne.

O pozostałych nowych piosenkach może się wypowiem jak je sobie na spokojnie przesłucham. A scena wygląda fajnie.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Wto 1 Paź - 18:43
Piosenkę Superhero wczoraj słyszałem jak grali w jednej radiostacji,, w wersji studyjnej piosenka jeszcze lepiej brzmi. Wiki faktycznie dziwnie wymawia niektóre słowa, zwłaszcza końcówki, ale ma jeszcze czas poprawić się. A póki co to yt piosenka jaki Wiktoria zbiera bardzo dobrze recenzje. Pewnie nie wygramy w tym roku, ale tylko dlatego że wygraliśmy rok temu; ale w tym roku będziemy wysoko...

Łosoś napisał:Za nami :albania: Junior Fest 2019. Zwyciężczynią została Isea Çili, z utworem "Mikja ime fëmijëria". Utwór napisali ci sami kompozytorzy, którzy napisali bosskie "Nie dotykaj mojego drzewa" od Anki Kodry. Na ten moment dostępne jest wideo o średniej jakości:


Średniej jakości?? Wygląda gorzej niż nagranie z lat 80 na kasacie VHS, która przeleżała 30 lat w szufladzie. A co do piosenki albańskiej muszę się z nią jeszcze osłuchać.
PS. piosenka, jak i wykonanie A. Kodry było świetne Szeroki uśmiech ...
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Sro 2 Paź - 2:01
Co do polskiej propozycji - czy my słuchaliśmy tego samego? Piosenka jest tragiczna, i po co śpiewa po angielsku jak nie da się jej w ogóle zrozumieć? Ja rozumiem, że to rozrywka, zabawa i tak dalej, tylko że to nawet w ucho nie wpada. Meega nuda. Już nawet nie pamiętam jak to brzmiało.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pią 4 Paź - 18:22
Opublikowany został cały utwór :spain: Hiszpanii:

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pią 4 Paź - 19:02
Propozycja hiszpańska jest dobra, ale mimo wszystko jestem trochę zawiedziony, bo spodziewałem się po tym powracającym kraju czegoś jeszcze lepszego (chb za bardzo się nastawiłem na coś wow, po tym jak w pierwszych swoich udziałach wystawiali slay utwory). Melani ma prześliczny głos, natomiast wysokie wokalizy w końcowej partii utworu uważam za z lekka bezsensowne. Całość się jednak broni, po kilku przesłuchaniach piosenka może nużyć, ale na żywo, przy pierwszym przesłuchaniu, dla przeciętnego widza może powodować efekt wow.
Bardzo możliwe, że to Hiszpania wygra głosowanie jurorskie (z powodu perfekcyjne odśpiewanych partii operowych) + hiszpańscy fani mają bzika na punkcie JESC, co na pewno przełoży się na dobry wynik w online votingu = stawiam, że to Hiszpania wygra tegoroczny konkurs.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pią 4 Paź - 22:26
Nie wygra. Najprawdopodobniej zostanie zjedzona przez Polskę jak Kazachstan i po części też Francja rok temu.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 6 Paź - 22:32
:ireland: Irlandzkie preselekcje wygrała Anna Kearney, z utworem "Banshee".



Zaś wyciekł utwór :australia: australijski - Jordan Anthony zaśpiewa "We Will Rise" w Gliwicach.

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 6 Paź - 23:40
:australia: Australia, jak w zeszłym roku, ponownie stawia na motivation song, który nie jest niczym odkrywczym, ale jest dobrze wyprodukowany i zaśpiewany. Będzie bardzo wysoko u jury, u widzów pewnie w połowie stawki.

:ireland: Propozycja zaczyna się spokojnie, ma to dla mniej swój klimat, a nawet pewnego rodzaju magię. Problem w tym, że w dalszej partii utworu robi się z lekka nużąco, po to, aby na końcu całość się rozkręciła. Mam pewien problem z tą piosenką, ale nie jest źle, na pewno jest to lepsze od Rosji czy Walii, natomiast czy poprawi jakoś znacząco statystyki irlandzich startów na JESC? Nie sądzę, choć szans na TOP10 nie odbieram.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Nie 6 Paź - 23:52
:spain: Hiszpania to niezależnie od wyniku mój osobisty zwycięzca - dawno nie słyszałem tak dobrego utworu i tak świetnego wokalu... Serce Spodziewałem się petardy, ale nie aż takiej... Czekam na zwycięstwo w :poland: Gliwicach... Serce Serce Serce

Nie mniej :spain: Hiszpanią nie jestem tak bardzo zszokowany jak :ireland: Irlandią - po dwukrotnym wysłuchaniu utworu, szczęka mi opadła do ziemi i ciężko mi ją podnieść... Nie spodziewałem się tak dobrego utworu z tego kraju po serii niesamowicie przeciętnych wyborów. :shock: Może to nic odkrywczego, ale dla mnie to bardzo przyjemny, klimatyczny utwór - z uwagi na to, że wiem, że nie każdemu możę się to podobać, jedynie po cichu liczę na TOP 10 w tym roku. Uśmiech

Z całym szacunkiem dla :poland: Viki Gabor - jej utwór to typowy produkt LanberryLol Po usłyszeniu kilku nut, wiedziałem już, że to ona stoi za tym utworem... Nie wątpię, że możemy zająć dobre miejsce z tym utworem, ale jak dla mnie są w tym roku o wiele lepsze utwory w stawce. Wink
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 7 Paź - 17:31
Dziś odbyła się premiera propozycji gruzińskiej pt. We Need A love.




Jak dla mnie tegoroczna Gruzja jest naprawdę kiepska. Spóźniona o 30 lat, zwrotki są nudne, a to "parapaparapa" w refrenie zamiast zaciekawiać i zostawać w głowie, niemiłosiernie irytuje. Męczyłem się słuchając tej piosenki, kompletnie nie mój klimat. Ogromny zawód, nasłabszy utwór z tego kraju od 2015 roku.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 7 Paź - 19:48
Gruzja u mnie ląduje na ostatnim miejscu, zaraz za Ukrainą, co jest niezłym wyczynem :P . Co do piosenki Irlandii, to jest ona dość średnia, całość ratuje wokal Anny, który nie wiadomo jak zabrzmi na żywo Szeroki uśmiech . A co do Australii to przypuszczam, że znowu u jury będzie wysoko, za to widzowie odpowiednio ją "docenią". Podobają mi się też opisy na yt pod piosenką Jordana: "UK esc 2019 Bigger Bigger Bigger ;
Australia Jesc 2019 rise rise rise"; "Another Jury Bait song from Australia. The trend will definitely continue, high with juries, lower with televoting"; "I clicked on this longing for it not to be a generic ballad like last year..."
.
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 793
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Pon 7 Paź - 21:55
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Wto 8 Paź - 21:16
Dzisiaj miała miejsce premiera oficjalnej wersji utworu :ukraine: ukraińskiego:

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Sro 9 Paź - 16:03
Witam. Oto premiera :italy: włoskiej piosenki:

Sponsored content

Eurovision - jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny) - Page 7 Empty Re: jESC 2019 - Gliwice (temat ogólny)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach