Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

+18
Radek
Aro
Skrzeczek
Yngwie / admin
Poduszka
DanielW
Dawid
Łosoś
Szymek79
KarolStark
Drover
Naar
Fenistil
Qweir
IgorBielak
mercator
Defiś
Liver
22 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentantkę Wielkiej Brytanii?

2 - 14%
3 - 21%
2 - 14%
0 - 0%
2 - 14%
0 - 0%
4 - 29%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 7%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Pią 24 Lut - 21:41
:unitedkingdom: :unitedkingdom: :unitedkingdom:

Zwyciężczynią brytyjskich eliminacji okazała się Lucie Jones. Pod flagą zwaną Union Jack wykona piosenkę Never Give Up on You, której jedną ze współautorek jest Emmelie de Forest (laureatka Eurowizji w Malmö). 

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You 4535229196

Teledysk
Występ z preselekcji


Tekst:
Tell me your secrets, I’lll keep them safe
No sign of weakness, it’s a sign of faith
We’ll stand tall so you don’t fall
You’re not defeated, you’re in repair
Don’t have to call me, I’ll always be there
We’ll stand tall, so you don’t fall
If you could see how far you’ve walked
You would see that’s all not lost
I will never give up on you
I don’t care what I’ve got to lose
Just give me your hand and hold on
Together we’ll dance through this storm
I will never give up on you
You’re the one that I’m running to
Just give me your hand and hold on
Together we’ll dance through this storm
Under the surface, I see you glow
I’m right beside you, you’re never alone
Don’t let go, when you’re so close
If you could see how far you’ve walked
You would see that’s all not lost
I will never give up on you
I don’t care what I’ve got to lose
Just give me your hand and hold on
Together we’ll dance through this storm
I will never give up on you
You’re the one that I’m running to
Just give me your hand and hold on
Together we’ll dancing through…
This madness, we’re running through
This magic, it’s inside of you
It’s madness, it’s madness…
Now you can see how you’ve walked,
The mountain climbed, the oceans crossed
I don’t care what I’ve got to lose
Just give me your hand and hold on
Together we’ll dance through this storm
I will never give up on you
You’re the one that I’m running to
Just give me your hand and hold on
Together we’ll dance through this storm


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Mar - 2:04, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Pon 27 Lut - 11:39
Na początku w ogólnie nie podobała mi się Lucie, taka nudna, oklepana, przeleciała sobie ballada... Na ten moment uważam, że to jedna z lepszych propozycji w tym roku, zwłaszcza druga część gdy piosenka nabiera tempa Serce Jestem na tak i trzymam kciuki, by wreszcie przerwali złą passę. TOP10 dla WB? Nie pogniewam się Liczę na piękny, nieskazitelny, wzruszający występ w maju:)
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Pon 27 Lut - 16:05
Lucie ma kawał głosu, niestety piosenka jest słaba. Emmelie de Forest lepiej niech nie bierze się za pisanie piosenek Wink
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Pon 27 Lut - 17:11
Jeżeli Brytyjczycy musieli coś wybrać z tych niewiarygodnie przeciętnych preselekcji to trzeba było postawić na "I Don't Wanna Fight". Tak zdecydowali się na przeciętną balladę, jakich naprawdę jest wiele. Co oni chcą tym ugrać? Nie rozumiem.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Wto 28 Lut - 22:40
Na początku mi się nie podobała, gdyż moimi faworytkami były Holly i Olivia. Nie jest to złe, ale nic specjalnego. Chyba znów poza top 20 Wielka Brytania.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 4 Mar - 1:03
A ja tam czuje że Wielka Brytania w tym roku nieźle sobie poradzi Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 4 Mar - 1:54
Przed preselekcjami oraz zaraz po nich nie byłem zbyt wielkim fanem tej piosenki, ale z każdym dniem rosła w moich oczach i obecnie Wielka Brytania jest moim zdecydowanym numerem 1. Serce

Występu live z preselekcji słucham bez przerwy - z pewnością wzbogacił on znacząco piosenkę z wersji studyjnej. Przede wszystkim Lucie ma niesamowicie dobry głos na żywo i świetnie przekazuje emocje tej piosenki swoim wykonaniem. A jeśli chodzi o sam utwór, to oczywiście jest to kolejna ballada, ale ujmuje mnie jej prostota i bardzo subtelny podkład z niewielką ilością dźwięków, co pozwala skupić uwagę na emocjach oraz wokalu Lucie. Mam nadzieję, że piosenka i sam występ nie ulegną większym zmianom do maja, bo w tym przypadku w prostocie siła.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 4 Mar - 13:43
Fenistil napisał:Przed preselekcjami oraz zaraz po nich nie byłem zbyt wielkim fanem tej piosenki, ale z każdym dniem rosła w moich oczach i obecnie Wielka Brytania jest moim zdecydowanym numerem 1. Serce


Może nie jest to mój numer 1, ale mam podobnie. Utwór Lucie początkowo mi w żadnym stopniu nie podpasował na początku, ale z czasem zauważyłem, że sam sobie nuce pod nosem jej piosenkę, przesłuchałem drugi, trzeci raz i z każdym kolejnym przesłuchaniem utwór coraz bardziej mi sie wkręca. Oby ludzie w maju tez ją docenili Uśmiech
avatar
Gość
Gość

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 4 Mar - 17:42
Moja opinia od ostatniego czasu się nie zmieniła znacząco ale mam małe przeczucie, że na Eurowizjii niestety sobie dobrze poradzi :v dla mnie to wciąż nijaka i bez wyrazu kompozycja z utalentowaną wokalistką, zniżam ocenę do 4 ze względu, że jest więcej piosenek w stawce i bardziej zasługują na wyższe noty.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sro 8 Mar - 22:53
Uwielbiam to. <3 Fantastyczna piosenka. Piekny wokal. Lucie ma FENOMENALNY wokal. Moze i to jest kolejna ballada, ale za to jaka! Te wszystkie Olivie moga jej buty czyscic. Bardzo emocjonalna i szczera - co w takich utworach jest wazne. Zycze Lucie wszystkiego najlepszego i mocno trzymam kciuki, bo Never Give Up on You zasluguje na jak najlepiej, nawet na zwyciestwo. Szeroki uśmiech
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Czw 9 Mar - 19:26
Nuda nuda nuda. Nic nie czuję w niej. Typowa jakby już kiedyś coś podobnego było.
Słabo
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Pią 10 Mar - 18:42
Jutro premiera teledysku do brytyjskiej propozycji.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 11 Mar - 21:10
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 11 Mar - 21:25
O wiele lepsza wersja! Mega się postarali.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Sob 11 Mar - 21:31
Qweir napisał:O wiele lepsza wersja! Mega się postarali.

Też jestem zachwycony tą wersją, UK awansuje u mnie kilka pozycji w górę...
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Lucie Jones - Never Give Up on You

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach