Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Drover
Wonder
Łosoś
Morison
Szymek79
Aleks
Fenistil
Sebek
Dawid
Liver
Aro
Skrzeczek
KarolStark
17 posters
Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sro 8 Maj - 12:41
Skrzeczek napisał:To, że coś może zdawać się brzmieć nowocześnie, nie oznacza od razu, że jest dobre, bo w dalszym ciągu może brzmieć mało ciekawie, a utwory brzmiące jakby były ze starszych lat również mogą zachwycić i stać na wyższym poziomie.
To dość oczywiste, nawet w finale tej edycji można znaleźć przykłady jednej i drugiej sytuacji, ale ja tego nie negowałem. Pisałem o braku przede wszystkim jakości, a często również nowoczesności. Nie tylko nowoczesności, bo doskonale wiem, że to nie jest gwarantem niczego. Wink

Skrzeczek napisał:Nie wydaje mi się, aby dziecięce dicho i disco polo były bezpiecznymi wyborami.
Mi też nie, więc sprostuję. Ostatnie cytowane przez Ciebie w tej części zdanie, nie odnosi się stricte do punktów Polski i dziecięcego dicho, ale do konfrontacji typu muzyki jaką ten kraj wystawił z szeroko pojętą muzyką popularną. Wink

Skrzeczek napisał:(…) nie powinno się na siłę przyznawać dużych punktów czemuś, co się nie podoba.
Boże broń przed takimi sytuacjami. Wyraziłem tylko moje zdziwienie, a nie namawiam do przyznawania punktów czemuś, co się nam nie podoba. W żadnym razie. Proszę tylko o rozwagę przed wydawaniem opinii na temat poziomu danej edycji jedynie na podstawie własnego gustu, a nie szerokiej oceny jakości i innych cech utworów. Wink

Skrzeczek napisał:Poza tym wybór był nieco oczywisty, bo wykonawcę prawie każdy w Polsce zna, a piosenka trochę odsłuchań i rozpoznawalność już posiada.
Tak samo jak zwycięzca pierwszej edycji i większość spośród top5 drugiej, więc to nie tłumaczy małej ilości punktów. Wink
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sro 8 Maj - 14:23
Wonder napisał:
Skrzeczek napisał:To, że coś może zdawać się brzmieć nowocześnie, nie oznacza od razu, że jest dobre, bo w dalszym ciągu może brzmieć mało ciekawie, a utwory brzmiące jakby były ze starszych lat również mogą zachwycić i stać na wyższym poziomie.
To dość oczywiste, nawet w finale tej edycji można znaleźć przykłady jednej i drugiej sytuacji, ale ja tego nie negowałem. Pisałem o braku przede wszystkim jakości, a często również nowoczesności. Nie tylko nowoczesności, bo doskonale wiem, że to nie jest gwarantem niczego. Wink

Skrzeczek napisał:Nie wydaje mi się, aby dziecięce dicho i disco polo były bezpiecznymi wyborami.
Mi też nie, więc sprostuję. Ostatnie cytowane przez Ciebie w tej części zdanie, nie odnosi się stricte do punktów Polski i dziecięcego dicho, ale do konfrontacji typu muzyki jaką ten kraj wystawił z szeroko pojętą muzyką popularną. Wink

Spoko, rozumiem i uważam te odpowiedzi za rozsądne.

Wonder napisał:
Skrzeczek napisał:(…) nie powinno się na siłę przyznawać dużych punktów czemuś, co się nie podoba.
Boże broń przed takimi sytuacjami. Wyraziłem tylko moje zdziwienie, a nie namawiam do przyznawania punktów czemuś, co się nam nie podoba. W żadnym razie. Proszę tylko o rozwagę przed wydawaniem opinii na temat poziomu danej edycji jedynie na podstawie własnego gustu, a nie szerokiej oceny jakości i innych cech utworów. Wink

W porządku, ja jestem w stanie postarać się o to na przyszłość.

Wonder napisał:
Skrzeczek napisał:Poza tym wybór był nieco oczywisty, bo wykonawcę prawie każdy w Polsce zna, a piosenka trochę odsłuchań i rozpoznawalność już posiada.
Tak samo jak zwycięzca pierwszej edycji i większość spośród top5 drugiej, więc to nie tłumaczy małej ilości punktów. Wink
Tu może troszeczkę na siłę dodałem ten argument, bo rzeczywiście nie była tutaj to główna rzecz, która zadecydowała o tej sytuacji, przede wszystkim oczywiście chodziło o nietypowość utworu. Zwycięzcę pierwszej edycji rzeczywiście część osób tutaj mogła znać wcześniej (wykonawcę większość, bo był już raz w KP) i zastanawiałem się, czy będzie to źle odebrane, bo utworowi zdarzało się brać udział w innych tego typu konkursach, ale w sumie nie był to też imho jakiś super oczywisty i są osoby, które go nie znały i na pewno wniósł jakąś wartość, wiadomo. Bardzo przywiązany jestem do tego nagrania. A top5 edycji polscy artyści to cóż - drugi raz uczestniczyłem w edycji skupiającej się na polskiej muzyce i w obu przypadkach stężenie kotletów było znacząco podwyższone i wydaje mi się, że następny raz edycji na temat polskiej muzyki szybko tutaj nie wybierzemy Lol. W innych tematach ludziom jest raczej łatwiej się wykazać i dokonać mniej rozpoznawalnych wyborów.
Pozdrawiam Wink.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 20:51
WYNIKI FINAŁU 3. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/261386/3-edycja-pdf---krajowa-fina





























1. :scroatia: CHORWACJA: Severina - Kao - 139 pkt. (marjuz)

2. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: CuckooLander - Mercury - 133 pkt. (Wonder)

3. :sfinland: FINLANDIA: Vilma Alina ft. Jon-Jon - Syliin - 128 pkt. (Xytros)

Blisko podium byli:

4. :sfrance: FRANCJA: Requin Chagrin - Sémaphore - 125 pkt. (KarolStark)
5. :sukraine: UKRAINA: DAKOOKA - Pyatnyshko - 118 pkt. (Cryo)

WYNIKI - Page 2 3_pdf_10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/260206/3-edycja-pdf---krajowa-1-pfina









WYNIKI - Page 2 3_pdf_11
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/260208/3-edycja-pdf---krajowa-2-pfina









WYNIKI - Page 2 3_pdf_12
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla marjuza za jego pierwsze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 3. edycji PdF. Do zobaczenia w czwartej, którą poprowadzi dla was @Wonder .
avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 20:52
kąkurs typu "jestem gównem i mam huja w uszach" wspł
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 21:28
Cryo napisał:kąkurs typu "jestem gównem i mam huja w uszach" wspł


Halo moderacja proszę przyjechać do PdF.

A tak w ogóle to gratki dla Chorwacji :* Szczerze powiem, że nie spodziewałem się wygranej tej piosenki, ale nie narzekam, bo ostatnio bardzo u mnie zyskała, więc jest dobrze. Ogólnie całe Top 3 jest zacne, szczególnie przecudowna Finlandia Serce Serce Serce Z drugiej strony Czechy, a szczególnie Dania (!) powinny być zdecydowanie wyżej...

Ze swojej strony dziękuję za kolejne Top 10, szczególnie, że spodziewałem się znaleźć w bottom 5. Szczególnie podziękowania dla :poland: :belarus: :armenia: :israel: :greece: i :estonia: besos :*
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 21:48
Gratulacje dla :croatia: Chorwacji, po raz pierwszy od bardzo długiego czasu (chyba nawet pierwszy raz w historii), KP/PdF wygrała bałkańska piosenka. :norway: Norwegia oraz :estonia: Estonia były po głosach półfinalistów wyżej, ale i tak fajnie sobie poradziły. Zrobiłem błąd w głosach, dla :ukraine: Ukrainy miały być 4 punkty a nie 2, chociaż wyników to nie zmieni :P

Jeszcze raz dzięki za tak wysokie miejsce w półfinale, przede wszystkim dla :finland: :iceland: :norway: i oczywiście :lithuania: Uśmiech
Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 255
Płeć : Female
Wiek : 25

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 22:00
Ja nie wiem jakim cudem Chorwacja wygrała. Ta piosenka jest beznadziejna
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 22:37
Nonono, takiego zwycięzcy się nie spodziewałem, brawo :croatia:. Nie jest to może w stu procentach moja bajka, ale przy miernym poziomie edycji wyróżniało się na plus. Podium w ogóle bez jakiegoś szału. Nie rozumiem niektórych wyników, ale upust emocjom zdążyłem dać już na w2g. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w następnej edycji nie zabraknie mi zer do rozdzielenia, a dawanie punktów będzie przyjemnością, a nie wybieraniem mniejszego zła. Ogłaszam również, że mam takiego hiciora, że jak również z nim odpadnę to chyba pora się zwijać z konkursu.
avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sob 11 Maj - 22:57
ha ha co guwna lapkujecie moj komętasz w duł i zakreslacie tylko na to was stać Wink
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1246
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Maj - 0:55
Szczerze mówiąc, to swojego zwycięstwa absolutnie się nie spodziewałem, utwór zresztą wszedł przez preselekcje, naprawdę nie byłem pewny "Kao". Pozdrowienia dla każdego innego utworu, który wystawiłem w pdf/kp, może były 2, max 3 gorsze, świetne piosenki zajmowały doły stawki ("Talk To Me", "In Your Arms", "Words" itd.), wygrałem z piosenką która obiektywnie jest raczej średnia. Niemniej w zeszłe wakacje katowałem "Kao" jak należy, mimo że jest to po prostu klasyczna bałkańska ballada. Być może jest to gatunek, który powinien bardziej doceniany przez nastolatków ze środkowej Europy (xd). Dziękuje za każde najmniejsze głosy, nie wiem jak się nazbierało 139 punków, ale nie umniejsza to mojej radości. Mam nadzieję że w następnych edycjach będą was zaszczycał jeszcze lepszymi piosenkami, bez względu na późniejszy wynik. Pozdro i życzę powodzenia pozostałym uczestnikom pedeef!!!
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Maj - 14:25
Brawa dla Chorwacji Uśmiech Nie spodziewałem się takiego rezultatu, ale nie oznacza to, że jest to zły zwycięzca. Cieszę się, że coś takiego nietuzinkowego wygrało konkurs.Co do reszty wyników to top3 jest naprawdę w porządku. Trochę wyżej dałbym Portugalię i Izrael. Od siebie bardzo dziękuję za 4. miejsce w finale oraz 3. miejsce w półfinale. Do zobaczenia w :scroatia: Chorwacji!
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 342
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Maj - 15:05
O wynikach, a w zasadzie ogólnie o całości tej edycji wolałbym zapomieć. :norway: Notwegia, :ireland: Irlandia, :israel: Izrael czy :denmark: Dania zaslugiwały na lepsze pozycje w finale. Szkoda, że nie znalazło się w nim miejsce dla :liechtenstein: :lithuania: :italy: i... :iceland: . Może jestem nieobiektywny, ale nie uważam, ze "The Road" było najslabszym utworem w półfinałowej stawce
Może następna edycja będzie bardziej satysfakcjonujaca
avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Maj - 15:29
Wielkie gratulacje Marjuz za wygranie z piosenką, którą chyba mało kto się spodziewał, że zwycięży Szeroki uśmiech w moim odczuciu to dobry wybór, zresztą, sam chciałem, by wygrała preselekcje, więc najwidoczniej opłaciły się, jeszcze raz gratuluje Uśmiech
Reszta stawka finału również znalazła się na odpowiednich pozycjach, jedynie Czechy :czech: nie zasługiwały na ostatnie miejsce.
Ze swojej strony mocno dziękuje za drugie trzecie miejsce, myślałem, że będę w okolicach top 10, a tu takie zaskoczenie :o no i na koniec pragnę podziękować Dastame :estonia: i Aro :germany: za 12, Eyidzie :portugal: i Igusiowi :australia: za 10 oraz Contratiempo :georgia: za 8 Całus Całus Całus
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 12 Maj - 19:13
Gratulacje dla :croatia: zwycięstwa ze swojej strony pragnę podziękować :france:, :poland:, :czech: i :croatia: za duże punkty w finałowym głosowaniu. Cieszę się, że ta dosyć ważna dla mnie kompozycja znalazła choć kilku zwolenników. Szeroki uśmiech
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 13 Maj - 18:32
Gratuluję zwycięstwa marjuzowi oraz pozostałym, którzy w finale się znaleźli Uśmiech. Wyniki nie są dla mnie idealnie, ale chyba jest ciut lepiej, niż się spodziewałem, choć szkoda niskiej pozycji dla Irlandii i kilku innych krajów. Zwycięski utwór stopniowo u mnie zyskiwał, choć początkowo nie byłem jakoś wielce przekonany. Bardzo dziękuję za 12 od Xytrosa. To bardzo miłe i pokrzepiające mieć choć jedną taką notę. Do zobaczenia w nast... no właśnie nie wiem, czy w następnej. Musze ogarnąć się z pewnymi sprawami, ale bez względu na to, czy będę, czy nie, życzę jak najprzyjemniejszej Zamiany Strefami! Szeroki uśmiech
Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach